www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta volite na muskarcu od dlakavih stvari?Depilacija ili ne?
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 03, 2004 10:20 pm    Naslov poruke: Sta volite na muskarcu od dlakavih stvari?Depilacija ili ne? Na vrh strane Na dno strane

Zulufi,bradica...bradurina....dlakava ledja ili grudi.....mozda dlakava guza??????
Kako reagujete na malo dlakavije muskarce uopste???


 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 04, 2004 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm..ne volem,posebno brkove i bradu..bljaks..grrrrrr!!!!!!!!! Al opet kad ljubav zakuca na vrata ko jos za to mari!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 04, 2004 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kako reagujete na malo dlakavije muskarce uopste???

Ne reagujem uopste,ne volim!

_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 04, 2004 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odma im ponudim sva cuda za depilaciju
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 04, 2004 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kako kome sta stoji hihihihihihih

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 04, 2004 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno bas nisam sklona ka maljama.....bljax...al sta cu, takvi ste-dlakavi...ustvari vecina.... mada neka mesta mogu da se regulisu Smile
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 04, 2004 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bradicu(onako da bocka Laughing )......
 
serendipity
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1294
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osim male bradice sto rece cica_t...nista drugo nije pozeljno...
Kad mi mozemo da se depiliramo mogao bi i muski svet...Mislim da nema niceg goreg od dlakavih muskih ledja

_________________
ono sto nas ne ubije ucinice nas jacim.........Zaratustra
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e sad sam smiren mislio sam da vise nemam sanci kod zena zbog moje bradice.................hehehehehehehe
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad, najviše volim kad su im dlakave glave, ali ako to ne može nije važno, malo dlaka mi ne smeta Laughing

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2004 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....na mom muškarcu "od dlakavih stvari" možete da vidite (ali nemojte) samo kosu, stidni region i džempere (od angore, npr.)...koja god vlas na kakvom drugom delu tela je karta u jednom pravcu...

...pogadjate, moj je izbor (slučajno ili ne) uglavnom sveden na profi bajkere...
 
bad_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 153
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2004 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serendipity je napisao/la sledeće:
osim male bradice sto rece cica_t...nista drugo nije pozeljno...
Kad mi mozemo da se depiliramo mogao bi i muski svet...Mislim da nema niceg goreg od dlakavih muskih ledja



ma ja ne volim ni dlakave grudi...moji muskarci su uvek bili nekako dechkicasti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta volite na muskarcu od dlakavih stvari?Depilacija ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon