www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta volite na muskarcu od dlakavih stvari?Depilacija ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 24, 2004 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve u granicama normale!


_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 30, 2004 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekako i dalje verujem da kad nekog voliš, te spoljne karakretistike, pogotovu one koje se mogu promeniti, dolaze pod tačku "razno" Very Happy
Dakle, to...ima kosu - nema kosu, ima bradu - nema bradu, ima malje po koži grudnog koša ili leđa - ili nema....
Mnogo me više zanima šta ima u glavi, da li u tom grudnom košu kucka neko srce u kome ima mene, da li na tom licu moje prisustvo ili bar misao o meni izaziva osmeh...
Ali, ako već mogu da biram, ok je da ima malje po grudima i poneku na guzi...muški je....
...to im je od testosterona, a to je ipak ono što ih odvaja od nas Laughing

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Estella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 47

belgium.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 31, 2004 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smeta mi ako je dlakav u granicama normale :theartist: ,sve mogu da podnesem, ali da fura dlake na ledjima NO WAY. :fucyc:
Ipak srce odlucuje,pa ako bas i ima dlakava ledja tu su razna sredstva za depilaciju..
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2004 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dlakavost je olicenje muskosti i nemam nista protiv maljica....sta vise volim ih bre....

_________________
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2004 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

the_cica je napisao/la sledeće:
bradicu(onako da bocka Laughing )......


mmmm... to obozavam... Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kosu...dugu u urednu Mr. Green
sad se setih...dok malo mucnem glavom *ebiga Rolling Eyes
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 13, 2004 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bradu i brkove, to nikako ne volim.
a za grudi ako nema bas preterano puno onda ok a za resto ima resenja! Mr. Green
 
rosel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 17, 2004 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da su mi ruke pune kose Very Happy da bradica malo bocka 8) i
najvise volim , kad sagnem glavu , da me dlacice miluju po licu,hahaha! Shocked Wink
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 20, 2004 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak moze onako mala bradica,onako kad bocka malo bas je seksiiiiiiiii Mr. Green

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2004 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim bradu bilo da je kratka ili duga,svu me izbode pa nemogi da se ocitavim od bubuljcica narednih mesec dana...
Alergicna sam na bradu i sl. Sad
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo pocrvenim pa pecka malo sledeci dan, al opet moze da bude seksiiiii Mr. Green

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Black^Bird
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 11

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kukuuuu koje pitanje..
ne znam..ipak dlake ne volim pa bolje depilirano Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta volite na muskarcu od dlakavih stvari?Depilacija ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 2 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon