www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta volite na muskarcu od dlakavih stvari?Depilacija ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm.... ok mi je svuda po malo,ali sad neke sume na ledjima,grudima i tako jos nekim mestima bas ne gotivim....Smile ali zato volim bradicu od 3,4 dana Very Happy


_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svuda ima svoje granice,muskarac da se skroz Depilira,za mene je to ne.
Jeste da je to u modi da se sve vise momci depiliraju ali ne valja se preterivati....mada licno znam za dve osobe i to je sve!
Ja sam za,recimo ispod miske,mozda i ako na grudima je preterana suma ili na ledjima Mr. Green a ovako na drugu stranu,meni nije bitno.
U svakom slucaju,gledam osobu na dusi a ne na dlakama Rolling Eyes
 
Lana84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Okt 2007
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad, nema pravila, brada i sl. ako mu dobro stoji je ok, jedino sta ne volim su maljava prsa
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je podnošljivo dok nije preterano Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko receno - nista! NE volim dlake pa da ne znam sta je Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh dlake me uzasavaju, tako da NE. Wink
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj ima malu bradicu, šta u početku nisan volila..al je tako slatko i ne grebe nikako pa san je čak i zavolila. Vjerovatno bi ga gledala čudno kad bi je obrija Very Happy
Šta se tiče ostalih dijelova...
Ne volin kad muško nema dlaka. Pa jel muško il nije Question
Ispod pazuha naravno da se neće Exclamation , brijat osin ako je sportaš pa mora..
Dlakava guza heh.. inače ni ne volin taj dio tila kod muških pa mi nije ni bitno... Laughing Laughing
Redovito podšišavanje oko ponosa Laughing se smatra naravno normalna stvar.
Prema tome - kažite NE muškoj depilaciji....jer kako je počelo još fali da počnu noge depilirat Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno_losha je napisao/la sledeće:
Moj ima malu bradicu, šta u početku nisan volila..al je tako slatko i ne grebe nikako pa san je čak i zavolila. Vjerovatno bi ga gledala čudno kad bi je obrija Very Happy
Šta se tiče ostalih dijelova...
Ne volin kad muško nema dlaka. Pa jel muško il nije Question
Ispod pazuha naravno da se neće Exclamation , brijat osin ako je sportaš pa mora..
Dlakava guza heh.. inače ni ne volin taj dio tila kod muških pa mi nije ni bitno... Laughing Laughing
Redovito podšišavanje oko ponosa Laughing se smatra naravno normalna stvar.
Prema tome - kažite NE muškoj depilaciji....jer kako je počelo još fali da počnu noge depilirat Mr. Green



Potpuno se slažem sa Idealnom Very Happy
Isto tako bi i ja napisala Wink
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
depilacija--intimni dijelovi i podpazuh
dlake --po nogama , rukama i ne pretjerano po prsima
brada da ali kraca

brkovi -NE
dlake po ledjima NE


Mogu samo da se slozim. Mada i bradica moze ali nije absolutno potrebna, ako dobro stoji samo onda...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smeta mi ako se zdepilira pod pazuhom (mada ne mora) ili intimne dijelove (ovo drugo je nekad i poželjno Mr. Green ), ali nešto ostalo ne bi dopustila svom dečku.Ne sviđa mi se kad si dečki depiliraju npr. prsa.Nije mi samo jasno kaj bude kad te dlake krenu rast između depilacija Confused . Ok ako je netko fakat fakat predlakav, al normalnu dlakavost ja bi na dečkima ostavila na miru.A nešto mi se ni ne sviđa baš kad vidim glatka prsa, pogotovo to ne izgleda nešto kad dečko nije mišićav (mada ni takve ne volim).Volim da su prsa malo dlakava Mr. Green

_________________
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kada muškarac drži do sebe, ali ne bih baš htjela da je mekši i glađi od mene - Nije mi Prirodno Mr. Green
Volim koju mušku dlaku, tako da znam da u mraku ne pipkam ženu Razz

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kada se muškarac ne brija ispod pazuha,noge,ruke naravno..
Sve ostalo može pod depilaciju Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta volite na muskarcu od dlakavih stvari?Depilacija ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 17 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon