www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali ste ikada bile prevarene?
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
zina1975
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 24

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Dali ste ikada bile prevarene? Na vrh strane Na dno strane

Sta ste uradile?
Sta bi uradile?


 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa za sada nisam(barem ja za to ne znam Very Happy Very Happy ),a kada bi se desilo nista posebno ne bih uradila,njemu zbogom ako je to neka kratka vezica,ako je duza popricala bih sa njim i mozda mogla da predjem preko toga,a njoj nista Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cudno-ali nisam nikad (mada ovo mogu tvrditi nekih 99%).Sta bi uradila? Jednostavno bih raskinula.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam jednom al sam mu tako slatko vratila da je zazalio. Sreca sto sam po prirodi osvetoljubiva. Naravno kad sam cula, iskulirala sam kao da ne znam, al zato posle....
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 6:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu nikad....ali kad bi bila....ono sto bih mu napravila, plasim se i da pomislim.....ali mu ne bih bila u kozi..... Twisted Evil Laughing

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 7:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad bila, sa sigurnoscu tvrdim 100%.
A da me prevari, nikad mu ne bih vracala oko za oko, zub za zub. Pozeljela bih mu srecu u nastavku zivota, oprostila se s njim i gotovo. Oprostiti mu prevaru, ne hvala.
Pa ako se njemu isplati da vara....siroko mu polje.
 
zina1975
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 24

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pa za sada nisam(barem ja za to ne znam ),a kada bi se desilo nista posebno ne bih uradila,njemu zbogom ako je to neka kratka vezica,ako je duza popricala bih sa njim i mozda mogla da predjem preko toga,a njoj nista



Znaci bi ti ipak mogla da predjes preko toga... Ja mislim da je to mnogo tesko, pogotovo u prvo vreme. Zar nebi o tome razmisljala kada lezi pored tebe??
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom u životu,moj tadašnji,Stefan,izašao je s drugovima i napio se i smuvao se sa nekom droljicom,ja sam to naravno saznala odmah,ali sam iskulirala,pravila se da ne znam par dana,a onda se na njegove oči(mi smo još bili zajedno,bar je on tako mislio) ljubila sa njegovim najboljim drugom,a kada je on video ja sam mu prišla,pozdravila ga i rekla mu da smo završili i da mi se skloni s očiju,naravno,svi iz njegovog društva su to videli i zezali ga najstrašnije.NIKADA ne bih oprostila prevaru i nikada ne bih ostala dužna,uvek vraćam i to duplo!!!A što se njega tiče,to je bilo pre 3 meseca,on mi se sto puta izvinuo i pitao me da se pomirimo,kao,kaje se,bio je pijan,nije znao šta radi i tako...

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
zina1975
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 24

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A... to znaci one standardne price kao bio sam pikan itd. Ma nemoze biti alkohol razlog prevare, tu imaju uvek dublji razlozi, a dobr je sto se nedas Mivanja Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam i sigurna sam da je svaka od nas bar jednom bila prevarena...
pa nista dobio je sut kartu.. posle mi je dolazio sa prstenom posto smo bili zajedno vec nekih 15 meseci i bili smo planirali vec i svatove... ali sam mu rekla da je za to vec kasno i da je o tome trebao ranije da razmislja...
pa mi je ronio suze,isao kukati mojoj mami i ma svasta je radio... ali kako kaze boris novkovic "suza posle nevjere vise nista ne znaci"
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da. Samo sam ja to saznala kad smo vec raskinuli. A sta sam uradila? Pa nista. Sigurno necu da se bakcem sa necim sto sam ostavila iz sebe i gubim vreme i nerve na neke osvete i slicne gluposti. Samo sam u sebi ucvrstila razloge zasto on nije osoba za mene i nastavila dalje...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam jednom i ta osoba mi je sama rekla i naravno posle toga sam raskinula...
na njegovo insistiranje sam se posle dva meseca pomirila sa njim i onda sam se osvetila...prevarila sam ga na njegove oci...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dali ste ikada bile prevarene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 1 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon