www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pankeri ima li vas ?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam podredjen samo jednom pravcu....mislim...slusam sve osim granda...rap, metal, roch, blues, i naravno punk....
omiljena grupa....sex pistols, ramones, prodigy (koliko znam, svi spadaju u pank...sorry ako sam pogresio...)


 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Metal Na vrh strane Na dno strane

A ja sam prvo bila rokerka pa punkerka a onda sam shvatila da je metal zakon i grupe kao sto su rammstein,slayer,sepultura,kiss,oomph,pro pain,rob zombie. . . Sve u svemu metal je najbolji Twisted Evil Twisted Evil

[size=9][[color=red][b]Edit[/b][/color]: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je [b]zabranjeno[/b] [url=http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=10607]Pravilnik[/url]-om. Koristite [b]blagodeti[/b] formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.][/size]
 
sofika
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 303
Mesto: ...na krilima vetra

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od punk grupa slusam Ramonse,a inace metal...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Punk's not dead, čuveni grafit koji postoji i u mom kraju.

Nisam veliki fan Pistolsa, ali volim da slušam pesme od Pekinške patke. Taj bend mi je sasvim ok i šteta je što nisu snimili više albuma.
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Clash je pravi punk, ostali iz tog vremena su stradali, svirajuc'i ili ne posle maldosti.
Sad Ja volim punk.
 
Metalstorm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2007
Poruke: 17
Mesto: Drakkar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pivo, Idijoti, Atheist Rap, NBG, B.O.L, Dropkick Murphys, nekad davno Goblini, Ramones, Pistols...
 
Metalstorm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2007
Poruke: 17
Mesto: Drakkar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Re: Metal Na vrh strane Na dno strane

punkisnotdead91 je napisao/la sledeće:
A ja sam prvo bila rokerka pa punkerka a onda sam shvatila da je metal zakon i grupe kao sto su rammstein,slayer,sepultura,kiss,oomph,pro pain,rob zombie. . . Sve u svemu metal je najbolji Twisted Evil Twisted Evil

Devojka koja slusha slayer, sepulturu i pro-pain? Cool
Respect.
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno vrijeme sam slusala The Clash,Billy Idola i Brejkerse.(Party)Smile

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postujem Punk ali zivim za metal

_________________
Metal je moj zivot
 
SPAMI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jul 2007
Poruke: 21
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se nikad nisam vezivala samo za jedan pravac,bend itd.Ranije sam umirala za elektro house,a vec 4-5 meseci mi se svidja punk,rock,metal...da izdvojim punk,svidja mi se taj stil oblacenja,svidjaju mi se pankeri(mushkarci) jako me privlace. . .ma ziveo punk!
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio veoma davno, danas volim cvec'e a gadim se i dalje hipika i masnih mantilasha Mr. Green

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Pankeri ima li vas ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon