www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve o snovima i njihovom tumacenju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postavljena: Tue Mar 28, 2006 9:18 pm Naslov poruke:

--------------------------------------------------------------------------------

hvala schtranga i ja sam tako nešto negdje pročitala, pa sam se počela brinut zbog snova, a očito nije svaki nešto što bi se moglo desiti


jel tko sanjao ikad vlastito kemenovanje?

prije par tjedana sanjala sam: ono navecer s obitelji, s dragim idem u grad, spremam se, sestra upozorava da je kasno ici van. Izlazimo, u ulici slicnooj mojoj a opet nekako razlicitoj, ogromni tipovi tuku neku djecu do smrti. U jednom trenutku netko vikne: ona je zensko, okrecu se prema meni i pocinju bacat kamenje, to tako boli, da vise ni ne osjecam gdje me sve pogodilo. Bjezim s deckom u neki podrum, al stizu nas i on mi ne moze pomoc. Budim se i dizem u znoju.

@edit by pinkie, molim te da ubuduce koristis opciju edit ukoliko zelis da bilo sta dodas svom prethodnom postu, u suprotnom ce se to smatrati spamovanjem.Hvala unapred Wink


 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su snovi vazni, mislim da mi govore sta ce se desiti ili sta se desilo
 
NK CELIK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 182
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jednom davno sanjo da igram kladionice i da cekam jos jedan par fol, kada sam se brobudio otiso sam uplatit i vjerovali il ne dobio sa 43 marke i to mi je bio povod da se napijem

_________________
Stanica puna, crveno-crna, Čelik se sprema na daleki put, pjesme se ore i baklje gore strusicemo stadion.!
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volila bi vise znat o snovima. Kad sam bila mladja, zapisivala sam ih, ali vise to ne radim. Ipak dan danas pamtim neke snove koje sam sanjala prije 15 godina, poput filma koji sam gledala. Znalo mi se dogodit da sanjam neki isjecak iz svog zivota i da se on uskoro dogodi, i u tom sam trenu tocno znala sto treba rec i sta ce mi npr. mama odgovorit na to... i ona bi upravo to i rekla. Samo radilo se o banalnim situacijama tipa:'Mama gdje su kljucevi?.......'
Ipak najcesce sanjam lijepe snove.. nocas sam npr. sanjala svog momka kojeg nisam vidjela mjesecima jer plovi.. bilo je tako toplo i stvarno:-)

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bog je istina, snovi su laz!!!!!
Posto sam ja verujuca (vernik sam), u snove ne verujem. Jer, vera nas uci upravo ovoj prvoj recenici koju sam napisala! To je recenica, koju je meni izgovorila igumanija naseg zenskog manastira Koporan, kada sma je pitala, da mi prica na temu snova.
Ne tumacim ih. Trudim se ( i mogu reci i da uspevam) da uopste ne razmisljam o onome sto sam sanjala. Wink

_________________


 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima nesto u tim snovima!
 
Laznep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerovali ili ne, prije nekoliko godina igrali su milan i juventus sanjao sam tacan rezultat ne znam znaci, mislim da je to cista slucajnost.
 
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Snovi su slike i secanja nekih dogadjaja koji su ostavili utisak na vas. Takodje, snovi mogu da predstavljaju i nesto sto vas muci. Ne moraju direktno biti vezani za neki dogadjaj, ali dubljim shvatanjem i analizom mozemo doci do neceg bitnijeg.

Mozak je mnogo komplikovan. Jung je jednoj zeni tumacio san. Rekao joj je da podbaci (da, da bila je trudna) jer je sanjala Mongoliju. Zena nije htela da ga poslusa i rodila je mongoloida. Da li je on uticao na njen mozak (sugestija) ili je slucajnost ili nesto stvarno postoji, to niko nikada nece otkriti.

Ja sam nedavno tumacio prijatelju jedan san. Pitao sam ga samo sta misli o osobi koju je sanjao i, necete da verujete, ispricao sam mu sve ono sto je znao (i jos nesto malo vise). Ja nikada nisam cuo o tom slucaju nista. Takodje, drugarici sam ceo san "desifrovao". Kasnije mi je rekla da je to isto i neki psiholog rekao. Ja nisam ucio tumacenje snova. Proces tumacenja snova je isto kao i gledanje u kafenu soljicu. Masta i logicko rasudjivanje. Ne znaci ako sanjate neke spodobe i utvare da ce vas napasti vampir ili sta ti ja znam, vec da imate neke unutrasnje strahove koje mozak pokusava da izbaci i da vas suoci sa njima, a da vi tih strahova i niste svesni.

Jedino sto znam je da sebi nikad nisam uspeo da protumacim snove.
 
marisaone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 110
Mesto: Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Snovi nam zaista mogu reci mnogo toga ali je problem sto su najcesce "sifrovani" pa ih treba znati protumaciti na pravi nacin.
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanima me dali mozete da "kontrolisete" vase snove. Ja na primer kada sanjam nesto jako tuzno i ruzno sebi u snu kazem "ovo je san, probudi se" i probudim se. Kada sanjam lepe snove, sanjam ih po nekoliko noci, sve u nastavcima.....
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima nesto u tim snovima...
Sanjao sam neke macke kako se prevrcu, velike ko psi.
Probudi me zvono na vratima. Klinci iz komsiluka su nasli cica-macu, pa pitaju da li smeju da je drze ispod moje terase [zivim na prizemlju]. Pogledam u sanovnik, a macka je los znak. Nazalost, i to se obistinilo... Sad

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
joksimovicmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: ;) Na vrh strane Na dno strane

NikolaHN je napisao/la sledeće:
meni su snovi vazni, mislim da mi govore sta ce se desiti ili sta se desilo
Daj sanjaj me, pa mi reci nesto o buducnosti molim te Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Sve o snovima i njihovom tumacenju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon