www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve o snovima i njihovom tumacenju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako treba da tumaci svoje snove.Snovi su slika nase podsvesti,ne verujem da ce bas da proreknu buducnost ali ali mogu pokazati bar neki pravac,bar nam mogu otkriti neke nase skrivene zelje,bar nam omogucuju da budemo neko drugi i da radimo sto na javi nikad ne bismo.


_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
Midnight
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 27 Sep 2006
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem snovima jer su mi do sada mnogo puta tacno pretskazali ono sto ce se desiti. Wink
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bojim se snova za koje ljudi kazu da donose tugu,zlo....

_________________
Aleksa
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se obicno desava da sanjam nesto sto mi se desilo tog dana ili nesto sto jako zelim ali malo uvrnutije nego sto bi trebalo da bude.

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Snovi su odraz naših želja..ili onog šta bi htjeli da napravimo. Osobno uvik sanjan neke lipe snove..al nekad i one ružne...Nekad mi se dešavalo to da mi se neki snovi čak i ispune....npr....ocjena u školi i slično..
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Govore mi da snovi i uopste sanovnik neje tacan i da ne treba da da verujem u to!Evo jedne kratke price:
-Jednu noc sanjao sam duhove(pokojnog druga i drugaricu),a po sanovniku sanjati duhove znaci smrt jos nekog poznanika.
To mi se i desilo-nepuni 2 sata nako mog budjenja stigla mi je poruka da mi je jos jedan drug preminuo!pricali su mi da to nema veze jedno sa drugim ali ja bas nemislim tako.-

_________________
Volim narodnjake
 
dado2009
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad uspio tocno protumaciti san:(
 
kerfija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 9:44 am    Naslov poruke: son Na vrh strane Na dno strane

Sonovite ni davaat znak deka nekoja rabota ke se sluci no ima verojatnost da se sprecat opasnostite sto se okolu nas.
 
gore
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Cudni snovi Na vrh strane Na dno strane

Ovako imam cudno iskustvo sa snovima desavale su mi se cudne stvari a posto neznam kojem "ogranku" parapsihologije pripada odlucio sam da pitam vas Very Happy
Ovako ja sam 3 puta sanjao isti san i sva tri puta su se desavale ama bas iste stvari u snu . Pri tome sam bio svestan straha. u Snu se desava: Ja stojim na rubu neke provalije sa grupom dece, okliznem se i pocnem padati.
E sad Prvi put kad sam padao nisam znao sta ce da se dogodi ( da li cu pasti, da li cu se uhvatiti za nesto ...). i Nako 10 - 20 metara padanja sam se uhvatio za neko drvo koje je bilo u rupi.
Drugi put Isto sve Ista jama Isti ljudi ali sam znao da sam to vec sanjao i dozivio takodje sam i tu upau o jamu. nakon pomenutih 10 - 20 metara padanja sam se uhvatio za neko drvo isto kao prvi put.
Treci san: Stojim pored jame isto sve okliznem se padam, vise mi nije bilo bitno da i cu da se uhwatim , igrom slucaja sam se uhwatio.
Pri hwatanju za to neko drvo probudio bi se obliven hladnim znojem , jel imao neko iskustva sa ovim???
 
LORISA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 1:42 pm    Naslov poruke: SNOVI Na vrh strane Na dno strane

moji snovi se skoro svaki put ostvare...ne sanjam cesto ali kada sanjam nakon nekog vremena se ostvare. Surprised
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam veoma cudne snove.Neki od njih su krajnje nebulozni,tipa jednom sam sanjala Petra II Petrovica Njegosa kako ide na more,bio je u sorcu Shocked(i imao je bijele mrsave nozice ako vas zanima:)) i nosio je ruzu za svoju djevojku(bio je sa onom dugom bradom!) Very Happy Very Happy


Jednom prilikom sam sanjala da se kao nalazim na operacijskom stolu i tu stoje jedan momak i djevojka i muce me raznim aparatima,busilicama,uzas,kao u najgorem horor filmu.Na kraju me kao ubiju,ali tada mi se javlja cudan osjecaj.To je bilo nesto kao klinicka smrt.Ja se izdizem iznad njih i tog mjesta i vidim svoje tijelo dolje kako lezi i svjesna sam sta je bilo,ne mogu vam opisati kakv je to osjecaj bio Shocked Shocked i sva ta sjetlost oko mene .Zatim oni kao provjeravaju da li su me zaista ubili i odlaze, i zatim se moja `dusa` vraca odozgo u tijelo i ja sam opet ziva Exclamation Slozicete se da je zaista cudan san.Ma to je sve ostavilo tako jak utisak na mene,tako da kad bi me neko sad pitao da li sam kad dozivjela klinicku smrt,rekla bih mozda da jesam(iako se to nije desilo),koliko je taj san jako uticao na mene,to mi je nekako zivo sjecanje,kao da se zaista desilo,brrrrrr

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne vjerujem toliko u snowe iskreno Mr. Green

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Sve o snovima i njihovom tumacenju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon