www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve o snovima i njihovom tumacenju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sta da mislim o ovome.. pre nisam mislila nista o snovima, niti da mogu nesto da znace, ali mi se desilo par puta da su ipak tumacili nesto istinito.. ali to je bilo 1 u 100 puta.. tako da stvarno ne znam..

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to bi već rekla da i ima istine. Jer mi se desilo 3 puta jedno te isto kad bi sanjala neš.
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, uvek kada nesto sanjam i kada se setim sta sam sanjala pogledam u sanovnik, ali nikad mi se ni jedan san nije ispunio. sve shvatam da su samo to moje zelje ili utisci o necemu sta je bilo

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanovnik nema veze sa snovima. Imao sam prilike
da citam (i uporedjujem) razne sanovnike i retko se desi
da su odredjeni pojmovi isto objasnjeni u razlicitim sanovnicima.

Kod tumacenja, npr. crvena boja moze da oznacava strast,
ali takodje i ljutnju i tumacenje moramo da povezemo sa osobom
koju smo sanjali.

Na primer... crvena haljina odredjene devojke...
Sta ja osecam prema njoj? Prijatelj, neprijatelj i sl...
Sta joj radim? Sta ona meni radi? ITD>>> Ima tu mnogo tumacenja.

Uzmite knjige Junga pa cete da znate o cemu govorim (pisem) Smile
 
Koma73
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 51

Datum registracije: 24 Jun 2007
Poruke: 287
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo podsvest koja sublimira neshto shto smo vec doziveli, chega se plashimo ili shta zelimo.. I dobijete "scenario za san"

_________________
Dodji sebi dok josh imash kome...
Bolje je ziveti u zabludi, nego u BG...
 
gorusica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2007
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Сваки ружан сан је дело ђавола и његових војски, зато не треба обраћати пажњу на снове никада, били они лепи или лоши, тј. кошмарни!
Када се пробудите,ако се сећате снова и ако су они у вама унели немир, сумњу или страх, запамтите да су они од непомјаника.
Зато немојте обраћати пажњу на њих, јер када силе таме виде да их игноришете, неће вас више искушавати, ако ли им придодате на значају,
знајте да ће вам снови и кошмари постати део свакодневнице
Exclamation
Када сањате нешто лепо, такође не придајите значају, јер демони умеју да се сакрију иза лепих ствари, као и снова и да вас тиме заваравају и придобијају да мислите о истима,а они су произвели исте Exclamation

дакле снове заборавите чим их се сетите
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ne slazem se sa tobom.
ali to ne znaci da ti gresis. mada mi opet to tvoje vidjenje stvari ne odgovara. toliko je toga upleteno zapravo u ovu pricu o snovima da prosto neke stvari ne mogu ignorisati.

Meni snovi jako znace. Kroz njih prozivljavam neke trenutke koji inace nikad necu moci, ne zato sto sam nesposobna,nego zato sto fizicki nisu ostvarivi. Metafizika opet nije moje polje rada Smile
Volim onaj lep osecaj kada se probudim posle lepog sna. Dan mi zapocne osmehom i sve biva lepse. Podsvest radi svoje,ali zaista radi u pravom smeru.
Kada sanjam neki los san, priznajem da nosi neku losu nit u sebu,losu karmu,ali ga ne ignorisem.
Svakako mislim da treba da naglasim da razlikujem snove.Nemaju svi isto znacenje. Daleko od toga. Ali one "upecatljive" itekako zadrzavam za sebe i analiziram,i to po svojim pravilima. Vise sam naucila sta mi koja osoba porucuje i sta mi nosi kada je sanjam.
Hehehe, desava mi se da u snu shvatim da sanjam,narocito ako je san izrazito lep i izrazito ruzan. Pocnem da se stipam za ruku ili da se grizem, i ako ne osetim bol (u snu nije moguce osetiti bol) tako skapiram da sanjam i nastavim dalje vec u nekom drugom smeru. hehe,znam da zvuci blesavo,ali je stvarno tako.
Hvala svima koji su imali strpljenja da procitaju ovo moje izlaganje. Kiss
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gorusica je napisao/la sledeće:
Сваки ружан сан је дело ђавола и његових војски, зато не треба обраћати пажњу на снове никада, били они лепи или лоши, тј. кошмарни!
Када се пробудите,ако се сећате снова и ако су они у вама унели немир, сумњу или страх, запамтите да су они од непомјаника.


Izvini, Gorušice, ali nisi u pravu. U Bibliji se nekoliko puta spominje san:
- Bog je Noji u snu rekao kako da sagradi Arku i šta da radi
- nisam siguran, ali čini mi se da je Mariji javljeno u snu da će roditi Isusa.
- u većini Biblijskih legendi sveci se javljaju u snovima, ili sanjaju neka uputstva

Sigurno ima još primera, ali ako nepomjanik može da uđe u podsvest (gde nastaju snovi) onda sigurno mogu i Bog i sveci i anđeli. Na nama je da otkrijemo da li su to poruke od Boga ili iskušenja od đavola.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
gorusica je napisao/la sledeće:
Сваки ружан сан је дело ђавола и његових војски, зато не треба обраћати пажњу на снове никада, били они лепи или лоши, тј. кошмарни!
Када се пробудите,ако се сећате снова и ако су они у вама унели немир, сумњу или страх, запамтите да су они од непомјаника.


Izvini, Gorušice, ali nisi u pravu. U Bibliji se nekoliko puta spominje san:
- Bog je Noji u snu rekao kako da sagradi Arku i šta da radi
- nisam siguran, ali čini mi se da je Mariji javljeno u snu da će roditi Isusa.
- u većini Biblijskih legendi sveci se javljaju u snovima, ili sanjaju neka uputstva

Sigurno ima još primera, ali ako nepomjanik može da uđe u podsvest (gde nastaju snovi) onda sigurno mogu i Bog i sveci i anđeli. Na nama je da otkrijemo da li su to poruke od Boga ili iskušenja od đavola.


Snovi su uzrok nase nesvesti tokom sna. Snovi su borba dobra i zla u nama.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
*Pepeljuga*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 16, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od tumačenja snova znam da pljubac znači pomirenje. Kad sam u svađi sa nekim, sanjam poljubac. Taj poljubac je uvek sa istom osobom. Preko nekoliko puta sam to sanjala. Uvek je na drugom mestu, ali osoba je ista. To je moj drug kog znam već šest godina... Nisam svesna da je to san jer izgleda kao stvarnost i kao da u tom trenutku zaista osećem njegovo prisustvo... I posle narednih nekoliko dana razmišljam o tom snu.
Ali sam na primer sanjala i one strašne i budila se znojava i uznemirena...
Sanjala sam nekoliko puta ocene u školi, ali se samo jedan ostvario. Wink

_________________
Волим те
 
Ivan_Casni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mozda samo 5 puta godisnje imam snove,a i to su neke gluposti.Moze li neko reci zbog cega to?hvala
 
flip_flop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 21, 2008 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aa san je veliki mistery

ko ce to ba objasnit Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Sve o snovima i njihovom tumacenju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon