www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve o snovima i njihovom tumacenju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 26, 2008 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Snovi su masta neceg sto nemamo sto nismo i cak sto mogli bi da budemo, na javi.... to je jedna od mojih misljenja snova...

Imam veciti kalendar s tumacenjem snova i ponekad pogodi dosta, ali ja svoje snove mogu nekad i sam da protumacim...
Npr. kad sanjam drustvo poznatih i medju njim nepoznata lica - znam da cu se naci tacno s drstvom svojim i upoznati nekog novog> dalje...sanjam da sam u nekom drugom gradu a sve mi je poznato samo ne ljudi i to znam sta znaci to je sigurno skim cu se videti s nekom osobom iz mog rodnog grada ili cu biti s nekim ko je iz proslosti a nije mi bio dobar prijatelj ili sl. itd

Meni snovi nekad daju predskazanje ali nekad i sanjam i kad se probudim sva budem mokra od znoja, i to nesto znaci verovatno, mada najlepse se osecam kad sanjam i kad se probudim uopste se i ne setim sna i mislim da je to najbolje jer tad znas da si odmoran ...

Jednom cu napisati kakv sam san sanjala i to je ko bajka i jedna mala pricica ali drugi put i volela bih da znam to sto sam sanjala dal bi mi neko mogao da to protumaci... Rolling Eyes



_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
melinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 30 Maj 2008
Poruke: 4
Mesto: bihac

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2008 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

snovi su ipak neko cudo sto nam nekad daju nadu da ce se nesto lijepo desiti a kad sanjamo nesto lose onda kazemo da nemogu se ostvariti i da nemaju neko znacenje

_________________
melinica
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotovo uvek kad pretstoje velike promene u zivotu, sanjam san koji mi to pretskaze. Tacno znam sto ce desiti i jel meni ili meni bliskoj osobi i koliko cu se radovati ili tugovati.

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
kat.j.arza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozhavam da sanjam...jer,obichno imam te fenomenalne lucidne snove...da li josh neko od vas ima iskustva sa njima?_Inache,moji snovi su snovi stanja svesti,a ponekad i predkazanja_
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem u snove i smatram da svaki san nosi nešto sa sobom.
Bilo loš ili dobar nagoveštaj.
Kada sanjam npr.zmije znam da će se nešto loše desiti a kada sanjam zube nešto dobro.
Čak imam i sanovnik i stalno tumačim svoje snove Very Happy
Mrzim košmare,hiljadu puta sam sanjala kako je umro neko meni drag pa čak i ja Crying or Very sad
Ima jedna zanimljiva situacija koja mi se desila pre god.dana.
Sanjala sam da se nalazim u nekoj prostoriji..Učionici tj.
I jednog dana starija smena je trebala da ima prijemni u gimnaziji a mi smo bili treći razred i trebali smo im osloboditi celu gimnaziju jer ih ima jako mnogo.
Najbliža škola nam je bila ekonomska pa smo tamo imali časove.I što je vrlo zanimljivo
kada sam ušla u tu učionicu ja sam se začudila.To je bila ista ona učionica koju sam sanjala,ista! Ja kažem drugarici što je meni ovo poznato a nikad ranije nisam bila Laughing
 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 01, 2009 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

San, prema naučnim tvrđenjima, ne može nikako biti nikako vezan za budućnost, bar ne može uticati na tok događaja u budućnosti. Obično sanjamo ono što je vezano za naš trenutni život, ili što želimo, a trenutno nismo u mogućnosti da ostvarimo. Tako npr. mala djeca često sanjaju čarobnjake i vile, školska djeca ispitivanje, gladni hranu, zatvorenici slobodu. A negdje sam čuo i da se ne može 2 puta sanjati isti san, e to već ne znam da li je tačno.

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
pepeljuga21veka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 24 Jun 2009
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisu mi losi snovi, obicno su predskazanja

_________________
Mozete da me mrzite, mmozete da me volite ali morate da me postujete
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemanja446 je napisao/la sledeće:
A negdje sam čuo i da se ne može 2 puta sanjati isti san, e to već ne znam da li je tačno.


Vise puta sam sanjao isti san...

i ima jedan poseban (necu da prepricacacam san jer i sam znam sta on znaci) svaki put sam sanjao produzetak nacetog sna.... t.j. nekoliko meseci sam sanjao san u delove... kao seriju Wink

_________________

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 27, 2009 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
nemanja446 je napisao/la sledeće:
A negdje sam čuo i da se ne može 2 puta sanjati isti san, e to već ne znam da li je tačno.


Vise puta sam sanjao isti san...

i ima jedan poseban (necu da prepricacacam san jer i sam znam sta on znaci) svaki put sam sanjao produzetak nacetog sna.... t.j. nekoliko meseci sam sanjao san u delove... kao seriju Wink


I meni se to desilo,srodne duše Mr. Green Laughing Laughing Laughing
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2011 11:09 am    Naslov poruke: Re: Sve o snovima i njihovom tumacenju Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:

Da li cesto sanjate? Da li pamtite svoje snove? Da li verujete da snovi imaju svoje znacenje?
Ima li onih koji znaju da tumace snove???
Ja verujem u snove, za mene svaki san ima svoje znacenje....putem snova sam puno puta predvidela neke stvari koje su mi se kasnije desile na javi....ponekad tacno znam sta mi donosi dan...
Kakva su vasa iskustva sa snovima???


Odgovorit ću prvo na ova postavljena pitanja.
Ne sanjam često kao ranijih godina, a i ako sanjam, to su više noćne more, koje tumačim kao osjećaj grižnje savjesti ili grijeha koja sam učinila i koji su učinili drugi meni, a svaki san ima značenje samo što nismo uvijek u stanju da shvatimo njihov smisao i protumačimo ga onako kako treba. Svoje snove znam da tumačim, jer sam prije mnogo godina vodila dnevnik snova i gotovo svaki se ostvario nakon godinu dana. Kasnije sam taj dnevnik zapalila, jer sam postala opsesivna tumačenjem i dobar dio dana mi je prolazio tražeći simboliku i u iščekivanju tog dana kada će san postati java.
Sanovnik ne posjedujem, niti mi treba. Ni onda, ni sada. I ne volim da pamtim snove, ne želim da mi dan bude obilježen njima, ali da uplaše...to znaju i te kako.
Moja majka ima jednu sposobnost dosta neobičnu. Njeni su snovi gotovo uvijek vezani za nekoga ko će umrijeti a da to na javi nema niti naznake. A na javi, pojave se jedna ili dvije žute crte preko kažiprsta i ako ih ugleda u stanu, umire neko iz bliže porodice, a ako se pojave van doma, umire neko blizak od prijatelja. I bojim se da sam pomalo naslijedila njene sposobnosti, zato snove ostavljam u snovima, a sa novim jutrom skrećem misli na život i dan u kojem trebam živjeti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2011 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja u zadnje vreme sanjam samo neke gole cure... Rolling Eyes kako mi dosadjuju... Rolling Eyes
a ja ne'am vremena da za*ebavam s njima... Evil or Very Mad

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
mobitelkooo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2011
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2011 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno si zagoriooo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Sve o snovima i njihovom tumacenju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon