www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gdje govori tišina?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Gdje govori tišina? Na vrh strane Na dno strane

Kad se ljubimo - tišina je prisutna, ali ...ne smjeta, uvijek je pomješana sa najljepšim osjećajima u nama?
Kad vodimo ljubav - tišina može (no, i ne mora) biti prisutna, ali je također prelijepa jer se mogu čuti uzdasi, riječi koje se gube u njoj i pomućuju um...
Nekad je tišina i bolja nego riječi. Slažete li se?
Kad ćutimo, ali zapravo govorimo toliko toga.


 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina, mada ne stalno.. mada ja i moja devojka zaista retko kada cutimo Very Happy jedino kada spavamo Mr. Green

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kažu da slika govori hiljadu rječi. slično je i sa tišinom. nekad najviše kažemo kad ne progovorimo, tišina ume da ubije i sa dosadom ali nekad i onaj "silnet treatment" što bi rekli englezi. rejči znaju biti suvišne u nekim situacijam, tada tišina stupi na djelo i kaže sve što se kazati može

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
kažu da slika govori hiljadu rječi. slično je i sa tišinom. nekad najviše kažemo kad ne progovorimo, tišina ume da ubije i sa dosadom ali nekad i onaj "silnet treatment" što bi rekli englezi. rejči znaju biti suvišne u nekim situacijam, tada tišina stupi na djelo i kaže sve što se kazati može



bas tako mislim Rolling Eyes

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umetnost je ćutati sa nekim.

Mada mislim da moj potpis dovoljno kazuje šta mislim na ovu temu Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
CheX*tjm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Apr 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Umetnost je ćutati sa nekim.

Mada mislim da moj potpis dovoljno kazuje šta mislim na ovu temu Wink

word Wink
jedan pogled govori sve
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je tisina merilo da li mi je neka osoba draga ili ne,tj ako sa tom osobom mogu i da cutim ,a da nam nije dosadno onda je to prava osoba za druzenje u svakom pogledu.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tisina govori pogledom dvoje zaljubljenih...
Tisina govori zagrljajem majke i deteta...
Tisina govori pogledom u zvezdano nebo...
Tisina govori radjanjem prvog jutarnjeg zraka...
I ako se dobro oslusne, moze toliko toga da se cuje...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cu samo citirati Balasevica : "...Kada predugo traje, i tisina nekako zazvuci...."

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tisina sama po sebi nista ne govori...a moze se protumaciti na vise nacina...a sada ko je tu dobar psiholog da moze da je protumaci na pravi nacin...

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada i tisina ume da prija. Volim kada sa nekim mogu da uzivam bez reci.

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se vec odavno "naglabam" sa svojom okolinom oko ovoga Very Happy
Naime ja i moj decko izadjemo na kafu ..sjedimo jedno do drugoga ili preko puta drugoga i pijemo kafu ali cutimo oboje. Vecina me zezaju kakva je to veza gdje dvoje cute..medjutim ja i on i ne moramo mnogo govoriti..jednostavno znamo pricati i pogledima Very Happy

Naime kada dva bica se osjecaju kao da su u 7 nebu iako ni rijeci ne prozbore mislim da je to mnogo jaca ljubav od one kada svako malo jedno drugome govore maco cici volim te Mr. Green

Mislim takodjer da tisina mnogo jace govori od samih rijeci i ponekada je pozeljno cutati i slusati ono sto nam se kazuje a ne cujemo kada pricamo

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Gdje govori tišina? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon