www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

12 razloga za otići zauvijek s foruma
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Re: 12 razloga za otići zauvijek s foruma Na vrh strane Na dno strane

LA*PERLA je napisao/la sledeće:
Dok smo ranije o svojim životnim poteškoćama razgovarali samo s najintimnijim prijateljima danas svoju intimnost dijelimo s potpunim neznancima koji se kriju iza nadimaka na forumima.


ne dijelim nista privatno, niti shvatam ovaj forum kao ozbiljnu stvar. ovdje sam cisto da ubijem trenutak dosade i mozda skinem koju pjesmu (mada sto se skidanja muzike tice--muzika nam je sve gora i gora, tako da i to polako otpada).



_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa slažem se sa najmanje pet LA*PERLINIH tvrdnji i priznajem da sam bio iskušenju da zauvek napustim forum.Medjutim,posle svega sam zaključio da sam se samo malo umorio i da ću i dalje dolaziti na ovaj forum,jer sam,svidjalo se to meni ili ne da priznam,imao više koristi nego problema.Imao sam(imam i imaću) svoje ''žute minute'',rekao sam(čitaj:izlajao sam) to što sam hteo,mada,moram priznati,mnoge svoje lične probleme i frustracije sam pokušavao da rešim,svadjajući se sa moderatorima,drugim članovima.Preemotivno sam shvatio i upozorenje i opomene,ali sada sam došao u neku fazu totalne ravnodušnosti i pravo da vam kažem briga me da li ću i dalje biti opominjan za svakakve ''gluposti'',da li će mi biti skinuto upozorenje ili ne,da li će me neko isprovocirati,baš me(trenutno) briga.
Da li brinem da sam previše o sebi rekao?Pa ne.
Zašto?Zato što ja uvek i previše govorim o sebi(kao i svaki narcis,tj. egoista) i pravim sebi,kao po običaju,puno problema,ali me ne brine da li sam rekao nešto ili ne,jer mene lično niko ne zna,niko me nije video,niko ne zna kako se stvarno zovem,tako da kad bi se sreo sa nekim sa foruma,ne bih brinuo da li će da ''provali'' ko sam ja.Mislim,možda bi neko sa foruma ko bi me upoznao,vrlo brzo shvatio ko sam(jer sam ipak upečatljiv,jedistven i u mnogo čemu ekscentričan),ali me opet to ne bi mnogo brinulo.
Da li me nerviraju (neka) pravila i ponašanje nekih ljudi(moderatora i administratora)?Pa da,jer sam osoba koja baš ne trpi autoritet,ali opet sam vremenom shvatio da me stalno svadjanje poprilično zamara i da sam sebi postajem dosadan.
Ipak,više je ljudi zbog kojih bi,ostao i dalje na forumu,nego onih zbog kojih bi otišao.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Sub Apr 14, 2007 1:09 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio jednom jedan Forum........... na koji sam dolazio nekih cetiri ili vise godina i na njemu bio moderator preko 2 godine. Dok mi se Forum svidjao, dolazio sam, bilo je svega i svacega a sad vec dobre dvije zadnje godine uopce tamo ne odlazim.

Trenutno sam od svoje drage volje aktivan samo na jednom Forumu (ne racunajuci jedan drugi na koji moram ici zbog radi posla). Dakle - trenutno sam aktivan samo na ovom Forumu. Jest da su me pozivali na neke druge ali mi se ne da ici po nekim blijedim i losim kopijama ovoga... pa nista nije bilo od toga.


O ovom Forumu:
Bit cu na Forumu dok mi se svidja.
Kad mi se vise ne bude svidjalo - necu tu vise dolaziti.
Tako jednostavno.

A i ne volim one "pateticare" koji prijete da ce "otici s Foruma" a sve mole u sebi da ih se zove da ne odu, ili da se vrate.

Ako ces otici, otidji bez rijeci. Nikakva posljednja pisma, nikakve zadnje poruke...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je na jedan nacin dosadilo, i nekako sam se odkacio od ovog foruma.. ima par mjeseci... razlog? mozda skola mozda ono ovo, i eto danas sam opet poslije duzeg vremena uspio napraviti 60 poruka...a prije sam 2-3 poruke za mjesec... sta ces..
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dovoljan je jedan - negativnost.

Kad počne da vas čini negativnima, to je početak kraja.

I treba otići. Dok vam potpuno ne usahne osmeh sa lica dok (se) kuckate Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
medena07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovdje mi je bas super,nema niti jednog razloga zbog kojeg bi otisla odavdje
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
12. Prijatelji i obitelj se žale kako previše emotivno shvaćate komentare ili ste postali opsjednuti nekim članom .


samo da se prepravi ovo nekim članom u forumom...
i razlog je vise nego dobar za odlazak.... svi ostali razlozi su cista glupost...
ako u potpunosti zamenite drustveno-socijalni zivot sa ovim ... potrabna vam je pomoc strucnjaka... ovo treba da upotpuni a ne da zameni...

idem i vracam se... a gde to za boga?... ispred monitora od svog kompa.... to radim vise od jedne decenije...

svaka stvar ima svoj nacin upotrebe, pravilo koriscenja, preporuceno i td. ... koristis li je po uputstvu i onako kako je ispravno, moze da sluzi godinama ... a ako radis suprotno od uputstva... trajace veoma kratko

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja na forumu ne pisem nista privatno i osobno, lijepo mi je ovde, jer se za*ebavam i opustam, a nisu mi namjere da muvam druge clanove, itd. Ne poznajem nikoga sa foruma... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne treba otici sa foruma, niti sa ovog, niti nekog drugog, to je jdnostavno nekakva navika da pogledas sto ima prokomentiras nesto ako pratis neku temu i sl.

Nista ne treba shvacati preosobno jer uvijek netko ce potvrditi,a netko negirati nase misljenje. I to tako treba prihvatiti.

Tako da uzmes si ono sto ti odgovara ili vidis sto vecina misli i to je to.

Odlazak sa foruma - mislim da to postoji samo privremeno kod mene barem.

Evo i zasto. Ponekad samo skupljam glazbu, sklapam diskografije, uredjujem pjesme, brisem tagove i sl. - tada nemam vremena za pisanje po forumu

To je recimo jedan od razloga, nekada samo igrice igram, gledam filmove i tako, ovisi o trenutku sto ti se da raditi. Very Happy

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema ni jednog razloga zasto otici sa foruma...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:

A i ne volim one "pateticare" koji prijete da ce "otici s Foruma" a sve mole u sebi da ih se zove da ne odu, ili da se vrate.

Ako ces otici, otidji bez rijeci. Nikakva posljednja pisma, nikakve zadnje poruke...


ostavio sam ovo, jer mi je to tako glupo i tako djetinjasto, mislim stvarno. baš pre neki dan, mi se javila jedna (nije važno koja, neki če znati) i kaže (po ne znam ni ja koji put) da ide sa foruma. kao prvo, ne znam koji kurko to meni govori, jer me baš zabole, a drugo, ako si imalo svoj, onda de jednom održi riječ pa se više odkači, spasi i sebe i druge od svojih gluposti...

Pišem kako pišem, sve je manje-više zajebancija, do nekih sam iskren, al nije ovo mjesto za izlivati dušu (to sam na žalost kasno naučio)...

Razmišljao sam dosta puta da odem, ne mogu da podnesem licemjerje ogromnog broja ljudi ovdje, al u priči sa ljudima koje smatram dobrim i poštenim, zaključio sam da se bolje ne obazirati na te dripce i dripuše i samo se zabavljati ovdje. zato i jesam i dandanas ovdje, zato da se zabavljam, da ubijem monotoniju na poslu.

Problem pravi postane, kad ti forum (ovaj ili bilo koji drugi) postane realnost, đabe onda bilo kakve priće, "uhapšen" si i "osuđen" na doživotnu robiju sa malim mogučnostima za uslovni izlaz...

Svi koji prepričavaju i sebe i druge da če da idu (ko fol da ne bi smetali nekome), jami te prazne priče. Imaj muda i pljuni svima u obraz i idi, ili pljuni svima i ostani, al nemoj praviti prije svega sebe budalom...

Komentari iz prvog posta, imaju svi dozu pravih razloga, samo što mnogi to sebi neće da priznaju ili možda što je najgore, ne vide to...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam samo jedan razlog, ako me ikad ignorishe i ne odgovori na post, hvala bogu josh se nije desilo - srce moje Embarassed

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> 12 razloga za otići zauvijek s foruma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon