www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

12 razloga za otići zauvijek s foruma
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice .. forumi su me odrzali u zivotu jer sam video dosta toga preko foruma i dosta toga naucio ..


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
onda de jednom održi riječ pa se više odkači, spasi i sebe i druge od svojih gluposti...


jedan, dva, tri ništa jednostavnije kao što reče Konjanik.


Konjanik je napisao/la sledeće:
zaključio sam da se bolje ne obazirati na te dripce i dripuše i samo se zabavljati ovdje.


i ovo sam citirala jer je fakat ono govori osoba normalnog razuma.

koliko god ti netko masirao džigericu, koj te boli ku*ac ako si ovdje to je jer imaš par dragih osoba ( ja ih imam par i uopće mi je prekrasno a ne sa njih 30 da sam kao dobra ) i zezaš se,
ne blejiš 34h ovdje!! fakat to ne kužim tu asocijalnost, ono drugo su moderatori i administratori ali kad vidim da netko od članova ima desetine tisuća poruka ( ne kažem konkretno za netkoga ) i kmeči da je usamljen?? aj nemoj zezat da si usamljen, haha, pa onda otidi sa foruma malo ono u svoj kvart i vidi kaj se događa
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji kod Amera sifra za to
"Take it easy" lutko lepa...

Globe Trekker je napisao/la sledeće:
ono drugo su moderatori...


I jesu i nisu. Mi, moderatori smo, vjeruj mi, vrlo slicni clanovima, jedino imamo koju opciju extra. Ali, govoreci u vezi s ovim topikom, i mi mozemo imati istih 12 razloga, ali dok god postoji 12 ili vise razloga ostajanja na Forumu, do tad se ostaje...

Osim jednog cisto prakticnog razloga, moji preostali razlozi za ostajanje na Forumu su: Ti - Anđela, crnibiser, Annabel_Lee, Ohanzee, sanerka, SonicLady, Car Dusan, LOL, dameskica, nasta, doktorica, jerotije, Shiseido, skorpijica, Baraba, Konjanik, Boky, srna2422, _GentlemaN_, Slejdz, Moytsa... i jos nekoliko clanova koje nisam nabrojio - ne clanova, krivo se izrazih, nego ljudi/osoba iza tih nickova koje vjerovatno nikad necu upoznati ali su mi onim sto kazu zanimljivi ili dragi ili i jedno i drugo (sto, hajde iskreno, i nije bas tesko u usporedbi s ovim Amerikancima oko mene... Mr. Green ), razumijes...

Kad bude manje od 12 razloga za ostajanje, onda treba lijepo reci zbogom i never come back... Exclamation

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nešto se mislim:Pa kog djavola,je potrebno najavljivati odlazak sa foruma?Prosto,ne dolaziš,ako ti nešto(neko) smeta.Kad te prodje mrzovolja,vratiš se nazad.Naravno pod uslovom da te ne banuju. Laughing

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 8:17 am    Naslov poruke: Re: 12 razloga za otići zauvijek s foruma Na vrh strane Na dno strane

Ipak moram ja ovde da malo opsirnije odgovorim .. komsa aureliano me je spotakao na to ..


1. Više vam ne treba taj tip potpore kakav nudi određena grupa na forumu.

Kao prvo i prvo .. koja grupa .. zar ovde postoje neke grupe clanova ( osim moderatora/admina ) Question .. Ja bogami nigde ne vidim nikakve grupe .. dakle svi se druzimo i svi smo zajedno tako da .. to se otpisuje ...

2. Više ne vjerujete osobama s kojima komunicirate i sumnjate u točnost onoga što vam govore.

Osoba u koju izgubim poverenje me vise nece zanimati tako da njihove poruke ne bih ni citao i da pisu po 200 poruka na dan ..

3. Jedna osoba dominira grupom i potpuno kontrolira smjer razgovora. Ako postavite teme o kojima želite razgovarati ili potpuno uništi razgovor ili skrene temu na neki drugi problem.

Postoji hiljade i hiljade tema tako da ako neka osoba odluci da unisti neku temu, predjes na drugu .. takodje .. moderatori su tu da poprave sve to da se ne ode od teme .. a i takodje .. koliko se ja secam postoje i opcije da se prijavi neki odgovor moderatoru tako da ...

4. Većina članova je frustrirano i umjesto potpore oni vas osuđuju.

Za to naravno postoje uvek moderatori i uvek mozes da im kazes da je jednostavno nemoguce pricati sa nekim clanovima tako da to nije problem .. uostalom dovoljno je i jedan clan koji ti je drag da te odrzava ..

5. Teme su vam postale nezanimljive.

Ako ti je tema nezanimljiva .. otvori one koje su ti zanimljive .. postoji i tema " predlozi " pa predlozi ono sto zelis da vidis na forumu ..

6. Došlo je do razilaženja mišljenja i članovi su prisiljeni pristati uz nečiju stranu.

Koliko ja znam .. jedino sto mora da se uradi u ovom zivotu je da se umre .. ostalo je sve tvoje licno razmisljanje i tvoja licna volja .. Dakle .. ne moze tebe niko naterati da budes u necijoj grupi ako ti ne zelis ..

7. Primjećujete kako vas drugi članovi sve češće uzrujavaju svojim postovima.

Kakve veze imaju postovi drugih clanova sa mnom .. ono sto ja pisem je nestos to sam ja, Bojan Cvjetkovic, licno napisao .. dakle to ne moze niko da pokori ..

8. Kada provjeravate poruke ponekad osjećate napetost i nije vam lako ih otvoriti jer ne znate što vas očekuje i kako će utjecati na vas.

A ko je rekao da moram da otvorim teme na koje ne zelim da citam odgovore Question .. Ja, npr., retko kad da otvorim teme u vezi ekonomije posto me to zanima kao i ono sto se desava u Mujinom dvoristu

9. Neki članovi koriste forum za promicanje vlastitih ideja.

Ukoliko pravilnik dozvoljava da se promovisu ideje clanova .. ne vidim kakav je tu problem ..

10. Bojite se kako ste otkrili previše osobnih informacija i kao rezultat toga osjećate ranjivost.

A da li je iko igde rekao da poruke koje clan licno ispisete moraju biti licne .. zar vam neko negde trazi da odgovorite nesto sto ne mislite da kazete ? ..



11. Na forumima se ponašate kako se nikad ne biste ponašali u stvarnom životu i ne bi vam bilo ugodno da se sazna da ste vi osoba koja stoji iza vaših postova na forumu. Često puta poželite postove promijeniti ili jednostavno otići i nikad se više ne vratiti na taj forum.


O ovome sam pricao sa jednom clanicom foruma .. ne bih sad da kazem ko je jer ipak je to nesto licno .. dakle .. ono sto se pise na forumu je nesto sto bih, po nekom normalnom nacinu, trebalo da predstavlja tebe u virtualnom svetu foruma .. dakle ako ti kao osoba pises nesto lazno, onda lazes sam/sama sebe a osoba koja zivim u laznom svetu nije vredna paznje ..

12. Prijatelji i obitelj se žale kako previše emotivno shvaćate komentare ili ste postali opsjednuti nekim članom .

Zar je to nesto cudno da neko emotivno shvati necije poruke ? 100 ljudi, 100 cudi .. tako da ne vidim nista lose u tome ..

-=-=-=-=-=-=

Nadam se da sam malo bolje obrazlozio ono sto sam rekao u prosloj poruci

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny, najavljuju oni koji misle da su ostavili neki pošten trag na forumu, al pazi, MISLE!!! Eto, Aureliano je nabrojao nekoliko ljudi ovdje zbog kojih ostaje... Ne bi ja sad da nabrajam, vidi se manje više koga smatram osobom sa velikim "O" ovdje. Dok ima njih, ima i mene, kad jih ne bude iz ovih ili onih razloga, nema ni mene.

Najavljivat svoj odlazak..., ma taman, ko da jednu recimo Dambolinu ili neznam Hot Cherryia zaboli ako ja odem. A sad praviti se, da sam neko i nešto ovdje i i javno reći Zbogom, ljepo mi je bilo i bla bla bla bla... Koji sam ja kurko ovdje pa da znaju da idem, sve što sam napravio je to da sam napisao toliko hiljada poruka to je sve...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo se treba zapitati zasto smo ovde na forumu... ako je neko dosamo na forum kako bi lecio svoje frustracije iz privatnog zivota... velika verovatnoca je da ce ovde jos vise ta frustracija porasti... onda je neminovno da posle nekog vremena pobesni i ode sa foruma... i to jos uz nekakvu najavu ili pretnju Neutral
ili ako si dosao da se zabavis... e tu, uopste ne vidim kako bi neko mogao da pukne...

80% su mi konstruktivne diskusije i 20% suva zabava... nikada me ne pogadja to sto se neko ne slaze samnom ili me napada zbog toga sto se ja ne slazem sa njim/njom... dokle god postoje takve diskusije, postojim i ja na ovom forumu... a bice ih sigurno... ima clanova sa kojima moze kvalitetno da se diskutuje...
kako bih ja to rekao... dokle god imam zelju da upoznam njih nekoliko, do tada cu da zivim ovde...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Postoji kod Amera sifra za to
"Take it easy" lutko lepa...


Very Happy Very Happy Wink

aureliano je napisao/la sledeće:


I jesu i nisu. Mi, moderatori smo, vjeruj mi, vrlo slicni clanovima, jedino imamo koju opciju extra


Ta da šta ste. I vi ste ljudi. Mr. Green Nadam se Mr. Green Šalim se.

Samo sam mislila da vi ipak morate ( prije svega hoćete to je na prvom mjestu inače ne bi htjeli bit moderatori ) nekad ostati dulje na sajtu u toku dana. Na to sam samo mislila. A ima par članova koji vise tu cijeli dan i još pri tom se i svadjaju i prave frke i spletke i što čine onda? Ništa. Na to sam mislila.
U mojemu realnom svijetu imam odabrane prijatelje i puno društva.
Ali ovdje je vas osmoro - i praktično takve ljude kao što ste vi koji ste u tih osmoro ( tu si i ti ) kad upoznaš skužiš koliko je lijepo imati ih samo osmoro i uživati u šali, druženju i pomaganju. A ne praviti kaos na internet stranici.
Se la vi! Mr. Green
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 04, 2010 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovje sam jer želim, na to me niko nije natjerao, a otići ću svojom voljom kao što sam i došla. Možda je neko sebe i pronašao u ovih nabrojanih dvanaest razloga, svi smo mi različiti, samo, nijedan nije razlog zbog kojeg bih ja otišla. To je isključivo stvar moje odluke i ničeg više. Kada i ako uhvatim sebe kako mi je ovaj virtuelni svijet postao stvarnost i kada i ako uhvatim sebe da su mi kuckanje na forumu i teme zanimljivije od popodnevne kave sa najboljom prijateljicom, oči u oči, tad nastupa odluka da odem.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 15, 2010 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otisla bih s ovog foruma kada bih :

1. ostala bez pristupa netu
2 bila zlostavljana na bilo koji nacin
3 bila vrijednjana , a ne zasticena od glavnih i odgovornih Mr. Green

Vec dugo sam na ovom forumu i jos niti jednom se nisam osjetila lose dok boravim na forumu...bilo je perioda kada bih ponekad i malo duze bila odsutna sa foruma , jer ipak realni zivot mi je bitniji , ali sam se iznova vracala na ovaj forum i osjecala se kao dio porodice domaceg.de. Bila sam na dosta foruma , ali sam se jedino na ovome zadrzala iz istog tog razloga sto se ovdje osjecam najugodnije. Jednostavno postujes pravila i nemas problema Mr. Green


Ima osoba s kojima sam jako dobra , s kojima sam dobra ali ne bas prisna kao s prvima , a postoje osobe i koje me iritiraju , ali za to postoji ignore Mr. Green

I dokle god ovaj forum bude ovakav kakav je od prvog dana kada sam se registrovala do danas ne namjeravam da ga napustim ili dok se ne dogodi neka od 3 navedene tacke Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 04, 2010 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda je dosta ljudi naslo jedan ili vise razloga da ode s ovog foruma, 5 i pol godina sam clan ovdje (7770 postova) i forum nikad nije bio mrtviji.

Meni to trenutno malo teze pada jer sam vec treci tjedan post operacijski vezan za krevet Sad pa mi je internet i TV skoro pa jedina zabava. Mada se to nekima ovdje ocito ne dopada Mr. Green - imam i vise no dovoljeno (previse cak) vremena za forum, ovih tjedana.

Jeste li primjetili da forum domacih sve vise zamire i ima sve manje aktivnosti na njemu? Sto je razlog tome (nije to samo ovih par ljetnih mjeseci, tako je vec duze vrijeme...)?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 05, 2010 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hteo sam da napišem još juče ovo, ali nisam hteo da ponovo pokrećem ovu temu iz ličnog hira, već sam čekao da neko pre mene nešto napiše. Ja sam napisao u jednoj temi u ''Traču'' da otkad su Srbi, ali, naravno i svi ostali narodi sa prostora bivše SFRJ ''otkrili'' Facebook da svrha postojanja ovakvih sajtova za druženje i komunikaciju počinje da biva besmislena. Sve je počelo osamdesetih u Americi od pojave grupnog telefoniranja i druženja na taj način. Razvojem Interneta sve se to preselilo na sajtove za druženje, među kojima spada i ovaj. Međutim, (relativna) tajanstvenost i skriveni identitet članova foruma je postala dosadna razvojem i masovniom upotrebom Facebook-a. A zašto? Pa iako i ovde pojedini članovi ostavljaju svoje slike, neki čak i lične podatke (iako mislim da pravilnik ovog sajta to ne dozvoljava), svakako je zanimljivije družiti se preko Facebook-a koji bukvalno otkriva skoro sve tajne neke osobe. Znaš kako se neko zove, kako izgleda, kako se ponaša. Zato ljudi za ovaj sajt i gube interesovanje. Više diksrecija, tajni nadimak, tajni identitet, nikom nije interesantan. Sad moraš na FB-u da se ogoliš (često i bukvalno, skoro do gole kože) da bi se neko zainteresovao za tebe.

Ja na listi prijatelja na FB-u imam dosta sadašnjih i bivših članova ovog sajta, i nekoliko bivših i sadašnjih moderatora. Mislim, da su mnogi članovi: i bivši i sadašnji moderatori i obični članovi preozbiljno i previše lično shvatili ovaj sajt pa je dolazilo do masovnog konflikta. I sam znaš da je od ''Velikog Džumbusa'', kako ja zovem velike ''tektonske'' promene koje su se desile ovde tokom pretprošle godine (proleće - leto 2008. godine), mnogo članova ovog sajta je (zauvek) napustilo isti. Njihove svađe su se preselile na Facebook pa sam ja sad tako zajednički prijatelj nekih bivših članova foruma koji ne mogu da se vide očima već više od 2 godine. Znam sve, jer poznajem, kao i ti, drugi deo sajta koji obični članovi ne mogu da vide i zato verovatno znaš o čemu govorim. Ti si ovde 5 i po godina, ja malo manje, i znam da ovde nema gotovo nijednog aktivnog člana od onih koje sam zatekao kad sam prvi put došao ovde. Da li su ti poznati ovi članovi: Annabel Lee, dameski, Idealno Loša, nextajox, bulatcar, Boky, miss jr, Konjanik, Gentleman, Charmed, Jugović,...Nema ih više...Svi su se preselili na Facebook. Znam, jer sam sa mnogima od njih prijatelj na Facebook-u. To je najvažniji razlog zašto je ovaj sajt sve mrtviji.

Koji je jedini opravdani razlog odlaska sa ovog sajta? Pa jedino ako te neko otera (pod ovim ''teranjim'' mislim na banovanje, ali i mnoge druge stvari). Ja sam otišao iz opravdanih Mr. Green razloga. Prvobitno sam se vratio iz inata. Lupio bezvezni nadimak i došao opet. Pa sam onda shvatio da nema smisla da se (opet) kačim sa osobama sa kojima nikad neću moći dobro da se slažem pa sam rešio samo da se zezam i ništa više. Ako bi pitao te moje prijatelje, bivše članove ovog foruma, zašto su otišli odavde, rećiće ti isto što i ja. Otišli su iz ''opravdanih'' razloga. Mr. Green

Sad će neko sigurno da mi kaže: ''A, gde ti dostojanstvo? Otišao si, sad se vraćaš.'' Iskreno, opet sam se vratio, kao što rekoh: prvo iz inata, a onda sam shvatio da samo ovde mogu da nađem muziku koja mi je potrebna. A i ovaj sajt nudi nešto što Facebook ne može da zameni, a to su raznorazne teme i diskusije o njima. Nažalost, sve manje ljudi ovde ostavlja nek intereantne tekstove. Jezivo je pogledati neke teme koje su netaknute više od 3 godine. Ja, lično, nemam nameru zbog toga što se ''ne mirišem'' sa nekim članovima da zaobilazim sve ostale. Da li sam još uvek ljut? Pa možda nisam ni oprostio, ni zaboravio neke stvari, a opet, život mi, hvala Bogu, ne zavisi od toga da li se volim ili ne volim sa nekim kome oči (uživo) nikad nisam video. Zato je i glupo najavljivati odlazak sa ovog sajta. Kad ti je dosta, ne dolaziš neko vreme, pa ako ti opet bude zanimljivo, vratiš se.

Kako ponovo omasoviti sajt? Pa gotovo nikako. Facebook guta sve, pa i sopstveni život svojih članova. Pošto ljudi i dalje mogu da besplatno skidaju muziku odavde, možda bi dobro bilo uvesti dnevni limit za članove sajta koji imaju manje od 100 poruka, nrp. na 5 ili 10 pesama. Ko ima preko 100 poruka, može da skida neograničeno mnogo pesama i da traži pesmu u ''Fonatani Želja''. To je jedan od načina kako bi ljudi našli malo vremena da se zainteresuju za raznorazne teme na ovom sajtu.

Ponavljam, ljudi previše lično doživljavaju ovaj sajt. Što je najgore, taj savet ''da ne doživljavam lično odnose ovde'' su mi dale upravo osobe koje su iz tih istih ''ličnih razloga'' otišli. Sajt je takav kakav je. Pravila diktiraju oni koji su ovaj sajt i kreirali.
ŠEF je u pravu čak i kad nije u pravu. Mr. Green
Kome se ne sviđa, široko mu Interenet-polje.

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> 12 razloga za otići zauvijek s foruma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon