www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta vam je u životu najvažnije
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Vodenjaci – Najvažnija im je sloboda, ali za sve
Oni su originalni i pragmatični humanitarci. Često znaju šokirati, ali i osvijetliti, inspirirati, poučiti, naučiti, objasniti i shvatiti. Bore se za sve vrste sloboda, nikad nikoga ne osuđuju. Njihov moto je : ZNATI!


apsolutno tacno...rodjena me majka ovako tacno ne bi opisala Mr. Green



_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Strijelci su obično spontani i rade ono što žele. Njima je vrlo važno zabaviti se. Ne vole ozbiljne teme, a u svaku situaciju pokušavaju unijeti humor. Ipak, sposobni su vidjeti dalje od drugih. Njihov moto je: VIDJETI


Hm .. ne znam dal bi se slozio sa ovim posto sam ja osoba koja voli ozbiljne teme .. a sto se tice humora i toga .. to je tacno .. to volim Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Re: Šta vam je u životu najvažnije Na vrh strane Na dno strane

[quote="LA*PERLA"]

Vodenjaci – Najvažnija im je sloboda, ali za sve
Oni su originalni i pragmatični humanitarci. Često znaju šokirati, ali i osvijetliti, inspirirati, poučiti, naučiti, objasniti i shvatiti. Bore s za sve vrste sloboda, nikad nikoga ne osuđuju. Njihov moto je : ZNATI!

Nezavisan, dobar prijatelj, progresivan, lojalan, idealist, razuman, osebujan, tolerantan,kreativan, mastovit, uporan... .
Velikoj većini rođenih u ovom znaku pripadaju gore navedene karakteristike.

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
**princess**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 106
Mesto: ... nedodjija...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jarci – Najvažnije im je pravo da od limuna mogu napraviti limunadu

Oni imaju moć iskoristiti i pronaći svrhu u svemu oko sebe. Važno im je da mogu vjerovati u ono što su odlučili vjerovati i izabrati ono što misle da mogu izabrati. Nije im uvijek lako, ali nikad se ne predaju. Njihov moto je: POPRAVIT


...pa, moze biti... Mr. Green

_________________
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Vaga – Najvažnije im je ugoditi drugima i sebiRavnoteža ideja je prema vagama idealno stanje. Vagama je nužno pravo da upravo one odlučuju što je najbolje. Mada nikad ne pretjeruju. Koliko se bore za sebe, bore se i za druge. Svako područje života im je bitno: i posao i karijera i obitelj.


tacno..jer ja sam vaga Very Happy

_________________

--_make love not war_--
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tacno je kao sto je napisao hell_soul...
I ja sam Vaga Very Happy

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno je ovo za lavove....obozavam da sam u centru paznje,a iskreno cesto i jesam Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djevica – Najvažnije im je da mogu donositi informirane odluke
Djevice su analitičari solarnog sustava. Sposobni su primijetiti i najsitnije detalje, te im je vrlo važno da se baš njima da pravo da donesu konačnu odluku. Bore se za slobodu mišljenja, ali im je najvažnije prikupiti mnogo podataka, po mogućnosti od različitih izvora. Njihov moto je: ANALIZIRATI!

_________________
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 1:52 am    Naslov poruke: Re: Šta vam je u životu najvažnije Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Škorpion – Najvažnije im je dobiti ono što i koga želeŠkorpioni su najizdržljiviji znak zodijaka. Oni točno znaju što žele i mogu podnijeti dosta toga kako bi to dobili. Misle kako zaslužuju upravo to i ako baš to nemaju ne mogu biti potpuno sretni. Njihov moto je: ZASLUŽITI!

Moze biti Mr. Green
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 8:32 am    Naslov poruke: Re: Šta vam je u životu najvažnije Na vrh strane Na dno strane

LA*PERLA je napisao/la sledeće:

Škorpion – Najvažnije im je dobiti ono što i koga želeŠkorpioni su najizdržljiviji znak zodijaka. Oni točno znaju što žele i mogu podnijeti dosta toga kako bi to dobili. Misle kako zaslužuju upravo to i ako baš to nemaju ne mogu biti potpuno sretni. Njihov moto je:[b] ZASLUŽITI!




Very Happy Very Happy Very Happy Je tako je.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Enea
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 4
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 24, 2009 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky tacno je to za strelceve...otpuno se slazem sa tim

I ono za device je tacno...decko mi je devica i stvarno je nekada ne podnosljiv:))



[Edit by jecika_84: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Sve je suprotno od onoga kako izgleda da jeste!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 3:37 pm    Naslov poruke: Re: Šta vam je u životu najvažnije Na vrh strane Na dno strane

LA*PERLA je napisao/la sledeće:
[b]Ovnovi – Najvažnije im je da svatko može biti ono što jest i mrze pretvaranjaOvnovi iznimno cijene individualnost, neovisnost i potrebu da budu ono što jesu. Ni nadređeni, ni ljubavnik im nikad ne smije govoriti što bi trebali raditi ili kako se ponašati u određenim situacijama. Ovnovi su najnezadovoljniji ako su prisiljeni uklopiti se u neke norme. Žele da ih se voli onakvima kakvi jesu i ne pristaju na kompromise. Njihov moto je : BITI!
[/b]


E ovo kaže sve o meni Exclamation Exclamation Exclamation Ma ne može me se bolje opisat!Istina je da mrzim kad sam prisiljena uklapat se u nešto, sviđalo se to meni ili ne.Zato često kažem za sebe da sam neprilagođena =)A jooj a kad se tek sjetim mojih nadređenih...kolko sam se s njima klala =)

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Šta vam je u životu najvažnije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon