www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

EGO! na 5. spraticu!!! :)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 12:49 am    Naslov poruke: EGO! na 5. spraticu!!! :) Na vrh strane Na dno strane

Zelim da ti najiskrenije cestitam peti spratic i da uvek ostanes kakva jesi, borac dosledan sebi i svojim stavovima Smile




_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Naša EGO! na spratiću No 5 :) Na vrh strane Na dno strane

Hey, zamajavaš me ti, a Laughing i pope se na 5. spratić Wink

Draga, šta da ti pričam kad sve znaš Razz

Ostani osobena, posebna, drugačija, jer takve/i se cene Very Happy

Iii...čuvaj se Very Happy

Sve čestitke Very Happy od srca Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecice ja sam ti vec cestitao privatno ali eto cisto da ne boode posle kako eskiviram Laughing

Grobarko moja najdraza ajde da se mi josh doogo, doogo droozimo...i da ti josh doogo nalazim pesme Laughing Laughing ...Ajde ljoobim te Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 5:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U noci
05.04. 2007 na 06.04.2007 se deilo sledece
Arrow
mlada dama EGO! je zakorachila na peti sprat hall of fame-a.
Da, dragi moji. Upravo to.
Chestitke od srca Very Happy




___________________________________________________________________________________


A ovo je za posebno za pamcenje (uspeo sam da te "upecam" 8) )



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 5:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam, Ego. Lep broj. 8)
Jos samo da je pored tog broja i onaj Djordje Vajfert ili kako se vec zove... To nisam vec duuugo vidjao... Laughing

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam i zelim ti sve najbolje,samo napred!!! Mr. Green

_________________
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno cestitke i od mene, samo tako Bravo Very Happy

_________________
I C E M A N
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ ~SonicLady~: Prvo želim da ti zahvalim što si mi otvorila čestitku... Wink Hvala na lepim željama i veruj mi... Ostaću ovakva kakva jesam, ako ne i gora... Wink
@ Annabel_Lee: Hvala, srećo moja, znaš koliko mi značiš tako da je svaka reč suvišna... Wink
Kiss
@ Alexns: Laughing Srećo moja... Hvala ti.... I na pesmama Very Happy , i na čestitki i što svaki put uspeš da me oraspoložiš.... Wink
Kiss
@ Baraba: Hvala... Wink "Upecaću" i ja Vas jednom, a onda ste ga naje.... Razz Laughing Wink
@ coco_billi : Ma, nek' dođe ko hoće, ali kad dođe... Laughing Ne garantujem ko će ostati živ i da li će... Laughing
Thanx... Wink
@ dambolina: Hvala, trases, hvala... Wink
@ Sascha336: Thanx... Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ego,primi iskrene cestitke... Wink
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam ti i ja i samo ostani takva kakva si-luda ali iskrena Very Happy Very Happy Very Happy a to je najbolja kombinacija Very Happy

_________________
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja se pridruzujem cestitkama....Mlada damo zelim ti sve najbolje!!!Uzivaj i dalje Wink Wink

_________________
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitke i od mene...Wink zelim ti jos puno spratica i postica,sve najbolje od srca...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> EGO! na 5. spraticu!!! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon