www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kompromis 69
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rujni je napisao/la sledeće:
pa, znam ja da sam na tragu događaja- ono to ti je stole ispod žita nabavijo ili kako si došao do njega, haj molim te nagovori stoletada mi izađe u susret,
šta misliš jel ga treba podmazati???


E, aj ovako, ja te pokupim u, gde ti ono bese stanujes, i zapicimo ka Varsavi. Podelimo benzin pola-pola i picimo.

Tu smo kod stojana za 12tak sati, odvedemo ga na pice, veceru, stagod, on nam da dresove i picimo nazad, ne moramo da prenocimo, meni Fiesta pici do jaja!



_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nešto stole razmišljam haj da se nađemo na pola putra- negdje u madžaroniji ili češkoj- ma ima da legi ti sprži pjesmu- a mi ćemo svi skupa ssslijepo proslaviti naše drugarstvo- P.s. ako bi ti stole slučajno mogao povući neke komade iz poljske ono za promjenu. imam osjećaj da tio legi ne bi zamjerio a ni ja - pa sad ti vidi , ako ti baš ono ne možeš snaći ću se ja-
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čitaš mi misli , ma nema panike i problema- ma može što da ne- stole - kakvo je vrijem tamo- aje li snijeg - da li bi mogao nać neku gajbu ipak da ubijemo oko jednu noć- hajde snađi se negdje
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

legi ako ne može stole imaš li ti kog u poljskoj ili tu negdje u blizini pa da se zaletimo ono stalo mi je - znaš kako je to- ali nemoj molim te da idemo tamo na neki vašar - ma hoću original ono da se dres sjaji i da se po vručini ne znojim-- ma kužiš li o čemu ti pričam-
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Menjam dres Guingamp-a , carape (koriscene 2 puta) od levog beka PSG za bilo koje obelezje Legije iz Varsave .... a pesmu mogu da okacim preko veze Mr. Green
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto te ignorise? Razz

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čekaj gazda - pa nema smisla sada mi uliječeš s ponudom ispod stola-
ej stole- ma neugodno mi je ovo što ti pišem pa kad budeš čitao nemoj se ljutiti- ma ja sam prvi to tražio od tebe - a vidiš sada svi hoće dres legije- ma sjeti me se- ma ono perje nije u pitanju samo mi izađi u susret- ma ja ću legija natjerat ako imaš želju malo da odemo na izlet na neko mondensko odmaralište tamo na baltiku ono na poljskoj obali - ma hajmo- ma u stvari a a što mi ne bi gazdu pozvali s nama baš nas briga biće nas više - baš ćemo se zezati
 
stojan76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 21

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kolika se prica povede oko jedne pjesme!! Ja navijam za Sutjesku i Su su sutjesku!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako Sutjesku , misliš na onu sutjesku iz Nikšića- pa kao ti iz Poljske da navijaš za Sutjesku- biće da su tvoji roditelji rodom iz Nikšića- pa dobro- ima li vas puno iz Nikšića u Poljskoj?
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ništa se ti stojane diko ne brini- to je tako volimo mi pričati ali i dobro jesti i piti i zabaviti se--a što da ne i cure ljubiti
nego ono ispod žita kakve su poljakinje??
 
stojan76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 21

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja drugaricu u POLJSKOJ - VARŠAVI tako da ćemo tri zavrsiti taj dres da jebe oca!!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jasno - takvog te volim vidjeti- nego kako se živi- a da mi pokrenemo neki posao sa tim dresovima- ma ovdje na sajtu svi su poludjeli za dresovima- ali molim te pazi da su svileni nemoj života ti neku plastiku- a kod tebe u zavičaju u Nikšići ima li koja tvornica dresova - pa da proširimo posao da se probijemo u EU
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Kompromis 69 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon