www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spasitelkite - Spot? Da li iko ima???
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:51 pm    Naslov poruke: Spasitelkite - Spot? Da li iko ima??? Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji neko ,negde, ko ima spot SPASITELKITE- Spasitelki!!!!

Unapred HVALA!!!!!!! Confused Laughing


 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čekaj prvo dobar dan , ovako ima tu jedan dečko leggy ali molim te nježno s njim - on može ti okačiti taj spot- ono samo nježno- inače mogli bi se i upoznati ono da baš budemo dobri
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odakle si inače matiya
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo nezno samnom!

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leggy molim te izađi u susret matiyi- tu je novi - vidiš da se čovjek unaprijed zahvaljuje-
hajde matija pokaži dobru volju- ono ipak tebi je stalo do spota --
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj bre, rujni, covek ce svasta da pomisli Shocked Very Happy

BTW, ja nazalost nemam spasiteljnice, ali bih voleo da ih... posedujem... sve tri... djuture... Najvise smo ih gledali u vojsci kad sam bio... i zamisljali ih... kasnije Twisted Evil

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

matiya nemoj padati u bed, ono da te tuče depra- vidim briješ si mnogo te komada- a i leggi ih sanjari - pa što da mi zajedno ne bi otišli do njih da se upoznamo- njih 3 nas 3 - taman- ( dogovori ćemo se u autu) koji će koju šarmirati- pa što će nam spot- ma idemo mi direkt u glavu jel tako
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da... u glavu Very Happy
Znaci, posle Varsave, pravac Sofija?

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čekaj matija zar si ti iz Sofije? ma nemrem vjerovati- pa nemoj mi slučajno kazati da si iz grada gdje je moj najomiljeniji klub Levski- ma daj koja ludnica--
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi bicu vam najjbolji drug, postavite molim vas!!! Smile

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rujni je napisao/la sledeće:
čekaj matija zar si ti iz Sofije? ma nemrem vjerovati- pa nemoj mi slučajno kazati da si iz grada gdje je moj najomiljeniji klub Levski- ma daj koja ludnica--


Ma nije on is Sofije, spasitelnice su!

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa još bolje s jednim udarcem dvije muhe- em ćemo se s matijom ludo provesti i dobro dobro se izezati sa curama - a ujedno ćemo i kupiti dres.
Hej matija ako bi ti mogao slučajno nabaviti negdje plan grada . ono da ne gubimo puno vremena- ma znaš da se ne zapetljavamo bez potrebe- ili još bolje ako ti tamo imaš neku rodbinu ili komove danas lijepo ugoste- da se ipak odmorimo - ono da blistamo kad smo s curamo- znaš ono da se operemo istuširamo i takoto
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Spasitelkite - Spot? Da li iko ima??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon