www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Isplaniran ili spontan zivot?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Isplaniran ili spontan zivot? Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite, da li je bolje zivjeti isplaniran zivot u kome znate tacno svaki minut i sekund i kada cete sta da uradite ili spontan i neocekivan gdje ima puno iznenadjenja ali i rizika....?

 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mesavina jednog i drugog je savrsno! I definitivno cu ja takvim zivotom da zivim.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke stvari se moraju isplanirati, ali ja definitivno ne bih mogla tako da zivim da znam svake minute gdje sam i sta sam. Vise volim opusteno, pa i da zakasnim malo, nego da sam sva pod nekim pritiskom

_________________
 
zeus00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nekada je boolji isplaniran život i da znamo što će se dogoditi pa da to nešto pokušamo iskoristiti ili izbjeći ako nam neodgovara,.
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da planiram ali neminovnost je da se ponekad mora ziveti po isplaniranom redosledu...
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isplanirano spontano Smile
neke stvari se jednostavno moraju isplanirati(manjina) dok neke trebaju biti spontane(vecina).Samo sto je danas ovo zamenjeno...

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ziveti spontano, ali moras nesto u zivotu da isplaniras.. samo ne treba ici u detalje, onda ce ti biti dosadno
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od dana do dana, od situacije do situacije...glavne zivotne stvari volim da imam isplanirane u kratkim crtama...ne bih ih cak nazvala planovima...vise su to neke smernice kojih se drzim...sta bih volela raditi, kako i sta uciti i sl...svakodnevne sitnice (odlazak na kafu, kako cu se osisati itd) prepustam u najvecem delu slucaju i trenutnom raspolozenju...ne volim kad mi je sve isplanirano i kad se svemu zna tacan red i raspored...moram imati prostora za improvizaciju...tu se najbolje snalazim Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neke stvari u životu bolje je planirati ali spontano je zanimljivije i prirodnije.
Meni su spontani ljudi nekako topliji.
I sam mislim da sam više spontan nego planski tip, mada sam naučio da planirati i organizirati je definitivno bolje kad su u pitanju ozbiljne životne odluke.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja volim isplanirati bitne stvari u zivotu,odnosno stvaro koje se mogu isplanirati uopce,mada sam dosta impulsivna,spontana i pomalo luda

tako da mi se najbolja stvar u zivotu desila totalno bez imalo razmisljanja bila sam otkvacena totalno i krenula odmah di god hoces i nije mi zao Rolling Eyes ne da nisam planirala,vec nisam ni razmisljala,samo se pustim....

_________________
 
Gaglica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 61

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa spontano. Inace nikad ne volim da planiram nesto jer to nikad ama bas nikad ne uradim (cak i kad je odlazak u prodavnicu u pitanju)
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim ovu drugu vrstu zivota.mogu rec da nije bas uvijek pametno.idealno bi bilo nesto izmedju isplaniranog i spontanog al isplaniran zivot nikad ne bi mogla zivjet, zbog tog imam dosta problema jer ispadnem neprilagodjena onom sto se trazi od mene.ipak kakav god bio zivot cu radje zivjet spntano nego da se osjecam isprogramirano i prazno a upravo se tako osjecam kad pokusam zivjet po nekom redu.
zivjela sloboda

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Isplaniran ili spontan zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon