www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Isplaniran ili spontan zivot?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno spontani...Jer cesto nesto planirano ne ispadne kako zelimo!


_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh još kad bi bilo baš tako kako isplaniramo...meni se desi da baš krene u suprotnom smeru...znači, spontano pa kud puklo..

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ziveti iz dana u dan znaci ne ocekivati nista i upravo to nam donese u zivot ogromno lepih i neocekivanih trenutaka. Zivot bi morao biti više spontan i manje isplaniran. U svakodnevnoj rutini cesto zaboravljamo one lepe stvari koje dolaze u nas zivot, da bi ga ucinile zanimljivijim i napravile nas sretnim. Zar nije upravo to smisao naseg zivota? Da nadjemo srecu?

Ali na kraju krajeva, neke stvari treba planirati. Zivot je takav kakvog si ga mi napravimo. Ako zelim da mi bude u zivotu dobro, delovacu u tom smeru. Znaci trudicu se da napravim nesto od sebe, bicu uspesna i svaki dan cu se truditi da mi bude bolje ustvari jos bolje nego juce.

U principu sam spontana osoba i isto tako ne razmisljam o tome sta ce se desiti, ustvari sta se moze desiti, zivim za danas, za sadasnjost. Cini mi se da je tako zivot zanimljiviji, uzbudljiviji, nekako ispunjen ... ali ipak neke stvari planiram (ono sto se moze planirati, znaci imam neke dugorucne ciljeve) ...

I guess I´m living it the easy way.

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
cik pogodi ko sam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Okt 2008
Poruke: 3
Mesto: Arandjelovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot se donekle treba isplanirati,ali najbolje je biti spontan...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od situacije, od svega po malo.
Neke stvari zahtevaju plan a neke bas i ne, ipak u vecini slucajeva desi se da isplanirano ispada naopako bas onako kako nismo hteli da bude.

Tako da kombinacija isplanirano-spontano, ne moze sve biti spontano nastao bi haos iako je mozda uzbudljivije Mr. Green isto tako ne moze sve biti planirano jer ne moze biti da ce uvek tako i ispasti a nismo na dugme da gledamo neku tacnost i neki svakodnevki raspored.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 30, 2009 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mislim da je sve bolje dobro isplanirati,nego čekati pa kako bude.
Jest ono da se nekad planovi izjalove,ali sad baš spontano živjeti je glupoost.
Uvjek dobar plan uspije,ako ne onda nije bio dobar.
Kada se i najmanja sitnica u planu dobro razmotri i eventualne greške otklone il spriječe plan mora da upali.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne valja kad je sve spontano ili kad je sve isplanirano Rolling Eyes
Nema neke granice, pa mi se čini jako nezanimljivo i dosadno.
U životu sam u nekim stvarima spontana šta se tiče npr izlaska vani, kupnje robe i slično, dok kod obaveze tipa učenje, spremanje sobe, stana sam ipak organizirana i planiram to.
 
LEUTica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 415
Mesto: Neverland

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osoba sam koja voli planirati, organizirati, 'stavljati sve na svoje mjesto', i na taj način imam osjećaj da stvari držim pod kontrolom. A onda se umiješa život.
Ne možemo planirati tuđa iznenađenja, iznenadni pljusak, kašnjenje vlaka ili dragi susret na ulici koji vas odvede u kafić na čašicu smijeha i kuhanog vina koja se protegne do duboko u noć. U tim situacijama se planovi spremaju u kofer za neke druge prilike, a spontanost izlazi na pozornicu i vodi te u nepoznato... onoliko duboko koliko smo spremni ići u to nepoznato.
A što je bolje? Smile
Organiziran život koji je uvijek spreman prepustiti volan spontanosti... barem na kratko. Very Happy

_________________
Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na mjesto.
Elizabeth David
 
djoleat
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2009
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne kreces u boj ako ne znas kolika te vojska ceka da ti borba u zivotu ne bude uzaludna i na propast;
a isto tako ne pada ni jedan vrabac bez volje bozije;pa posto ti je i svaka dlaka na glavi izbrojana ne vrediti ti planirati neke stvari o kojima se i ne trebas ti brinuti jer svojom brigom neces dodati ni dan zivota ni lakat visine.
nikolaj:ne zuri da zivis o tudjim gresima dok ne vidis svoje,o bogu dok ne utvrdis veru u njega i o sutrasnjem danu dok ne svane
 
-daniel-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 537

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 16, 2009 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam bio za neko planiranje unapred, shta god sam planirao u proshlosti desilo se sasvim drugachije.
Spontano pa shta bude Very Happy

Moj zhivot moja stvar, isto vazhi za svakog pojedinachno, svak radi kako mu odgovara.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 02, 2009 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~Tanja~ je napisao/la sledeće:
Neke stvari se moraju isplanirati, ali ja definitivno ne bih mogla tako da zivim da znam svake minute gdje sam i sta sam. Vise volim opusteno, pa i da zakasnim malo, nego da sam sva pod nekim pritiskom


Ja isto Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
sHeeZy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Jul 2009
Poruke: 66
Mesto: medju zvezdama

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 04, 2009 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlepse stvari se desavaju slucajno Smile Ne volim da planiram puno unapred, sta god sam isplanirala do sad ranije, propalo je.

_________________
(= sve sto cini zivot sada je tu =)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Isplaniran ili spontan zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon