www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex uz muziku..
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 03, 2004 11:12 pm    Naslov poruke: Sex uz muziku.. Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o tome?? Koji vam ritam najvise odgovara i dali uopste?!?

Neka romanticna muzika i lagani ritam sexa ili da se odvrne EmineM Laughing ??

Narodnjake necu ni da pominjem strasno..bilo bi mrtvih...
Laughing Laughing Laughing


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 03, 2004 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe...kad treba da je skinem-u pozadini ide SIMPLY RED a kad treba da se ....... privede kraju - u pozadini je tisina jer je CD odavno istekao hehehehe!
 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 03, 2004 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od raspolozenja...mada volim da iskljucim nekad muziku da bi nju bolje cuo kako stenje Smile
 
sokolica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 24

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 293
Mesto: ...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 03, 2004 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kostice moja kakva god muzika bila jos niko nije umro od strasnog sexa,ali ne veruj mi,probaj

_________________
....budale ne treba sejati one nicu same!
 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 03, 2004 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bolje bez muzike ........ mora da se cuje kako stenje

_________________
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2004 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dečkonja, da te teta Ruža poduči, uzmeš MP3, on traje 4 sata, a ja mislim da je to uglavnom dovoljno za svakoga. Bez muzike nikada ne počinjem, pardon lažem, dešava se i to ali jako retko, nije da je ja čujem posle izvesnog vremena, ali volim da je čujem kada dodjem sebi. Pošto mi na početku uglavnom odgovara nešto lagano ja to i pustim a kao što sam rekla posle i nije važno šta se vrti hahahahaa...

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 15, 2004 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kakva bre muzika......u tim trenucima NE CUJEM!!!!!!!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 17, 2004 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ma ko jos obraca paznju na muziku....

_________________
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2004 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ufffffffffff, ma neka brzina..... punk, ili metallllllll



probajte uz Rammstein, ili Exploited............ zvooooooooniiiiii

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muzika? Vi mislite da ja imam vremena da namestam muziku u takvim momentima....
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2004 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dali muzika svirala ili ne, to nema veze. Svakako je necujem kad smo u toku. Mi sviramo sami nasu muziku. :Fade-color
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 10, 2004 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sex i muzika



Neki vole zvuk mora, neki new age, neki glasni metal, neki melodični pop, neki žestoku i brzu elektroniku, neki glas voditelja dnevnika... Baš kao i u svakodnevnim muzičkim ukusima, gdje svako ima lične želje i svoje favorite uz koje vole da odmaraju, da trči ili usisava, tako i za sex postoje posebne kompilacije pjesama. Najbolje pjesme, albumi ili programirane mp3 playliste koje vam podižu atmosferu.

Stoga ovih nekoliko naslova shvatite tek kao putokaz onima koji se premišljaju što da stave u player kada liježu u krevet s partnerom/kom ili pak prijedlog za eksperiment. I da, namjerno nijesmo stavili Barryja Whitea i Sinatru... Smile

Tricky „Maxinquaye

Voodoo. Za ljubitelje pravog, znojnog hard core seksa istovremeno nabijenog emocijama.

Kada se album pojavio 1995. godine, kritika ga je odmah proglasila najvećim afrodizijakom u istoriji muzike. Naravno, usto nije izostala ni hašomanija ni strašno dobri beatova i masni basevi, amalgama blues, soul, dub i hip hop... No, poznata je ona epizoda kada je obožavateljika prišla bristolskom (super) heroju Trickyju i pohvalila mu se da je uz njegov album imala najbolji sexsa svojim dečkom. Da bi joj on uzvratio: „A zašto nisi imala seks sa mnom uz moj album?

Za koga god da se vi odlučite. Ne zaboravite (ako već nijeste) da testirate zvučnike uz afrodizijske naslove s ovog remek-djela.

Deftones „Around The Fur

Glasne gitare, vrištanje, šaputanje i pjevanje. Mračno, agresivno i plačljivo u isto vrijeme.

Bio bi kliše kada bi reki da morate imati barem jedan piercing da bi vam ležao seks uz ovaj klasik tzv. emo nu - metala, jer tonovi koji započnu već u prvoj minuti albuma razvalit će svakog ko s maženja želi preći na nešto žešće. Ne nužno spanking, grickanje i S/M ikonografiju, ali ni to nije isključeno.

Aaliyah „Best Of

Svojevrsna suprotnost gorespomenutim Deftonesima. Ovo je za romantične duše, zapravo dobro ozvučenje za tzv. „filmski seks. Dakle, seks koji liči na produženu predigru; znate sortu, odvija se u slow motionu i niti u jednom trenutku s protagonista ne pada plahta.

Kako god, svileni glas pokojne R & B princeze i čarobna kombinacija prljavštine i čistoće Timbalandovog digitalnog zvučnog zida pali kao luda. Nije bitno koristite li službeni best of ili ste ga sastavili sami prema svojim željama. Većina stvari njenog opusa ionako je čista romantika ili čisti seks. Ili čisti romantični seks.

Death In Vegas „The Contino Sessions

Nešto između Trickyja i Deftonesa. Mračni bas, potmuli ritmovi i senzualni ženski vokali. Gitare. Samo za ljubitelje klizanja znojnih tijela i stvarno vruće, iako na prvi pogled romantične akcije.

Leonard Cohen „Im Your Man

„Im Your Man, od početka do kraja jedno je od najljepših i najsvjetlih muzičkih putovanja kojim ćete ikada poći. Stihovi su uvijek bili Cohenova jača strana ali ovdje i muzika doseže svoju zrelost, protkana sa sasvim dovoljno pop/ rock elemenata...

Tišina

Ako vam ipak bilo kakva muzika i bilo kakvi zvukovi iz pozadine smetaju pri seksu, onda ćete se odlučiti da ugasite aparaturu i posvetite osluškivanju zvukova samog odnosa. Zanimljivo je da je eksperimentalni drill and bass muzičar Venetian Snares nedavno sastavio cijeli album od zvukova seksa kojeg je tokom mjeseci praktikovao sa svojom djevojkom i pažljivo snimao.

Prije nego vam on s tim dokumentom eventualno pokvari užitak „mistike zvuka tijela, u kojoj uživate kao protagonist, osluškujte tišinu ispunjenu dahtanjem, stenjanjem i ostalim zvukovima sebe i svog partnera/ ke.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex uz muziku.. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon