www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

free hosting
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Sale_MB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 181
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 6:37 pm    Naslov poruke: free hosting Na vrh strane Na dno strane

Molio bih vam da mi objasnite oko free hosting-a. Gde i kako? Naravno - besplatno!!! (mislim free-hosting)

 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta te konkterno interesuje.... Evo ti par stvari....

Ako vec trazis nadje neki hosting koji podrzava i PHP i MySQL.
Drugo, (skoro) svaki free hosting koji podrzava ovo gore ima reklame i u vecini slucaja je veoma spor.
Trece, ako i nadjes neki free hosting koji podrzava PHP i MySQL a uz to ima malo reklama najverovatnije ce imati ogranicen prostor. Do nekih 100MB.

Ja sam ranije koristio funpic.org ali sada su puni reklama...
Da i onda je bila fora da se mogu registrovati samo korisnici iz Australije, SAD i Nemacke (valjda) pa sam morao da koristim proxy da bih registrovao korisnika... ne znam da li je sada tako...

To su ti 3 najcesce mane free hostinga... Ali zato su oni free.
Ako malo pogledas i za neki mali hostin neces puci mnogo para, tako da bolje je da platis neku smesnu cifru nego da gubis zivce...

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Sale_MB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 181
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala, hvala. Nasao sam nesto na nekom ruskom sajtu. Sad mi pare i nisu neki problem. Poceo sam raditi, pa...

_________________
1000 grobara
i huligana
svoj zivot dace
za partizana
za sampione
drzave cele
za crno-bele
za crno-bele!!!
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuni FREE hosting nepostoji.
Uvijek ima neka "caka" bar da ih moras reklamirat
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Free hosting nepostoji. Laughing Laughing Laughing

_________________
veni - vidi - vici

 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi sta se podrazumeva pod reklamom... jedino to sto mora biti jeste tvoje.njihovo.com ili njihovo.com/tvoje a ako oce ni to da se ne vidi kupis com domen koji se mora platiti pa ga preusmeris na neku od gore navedenih sema.
 
StefAnT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 23
Mesto: Ub

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prilično dobri su 110mb.com i my-place.us
 
StreetFighter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Avg 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otvorio sam prvi domaći free hosting servis.Nije veliki ali je od srca i stvarno radi

http://www.hosting.opusteno.org
 
mladen_v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 28

monaco.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

www.freehostia.com

super hosting, bez reklama, ima cpanel, mysql bazu, 250 mb, i 5gb protok, mislim da je za neki normalni staticni sajt prava stvar
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> free hosting Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon