www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suknjice i haljinice!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Suknjice i haljinice! Na vrh strane Na dno strane

Ovog proljeća i ljeta, otprilike kao i prošle godine, bar za mene, najljepše mi je kad obučem neku suknjicu. Pogotovo haljinicu! Ima ih mali milion, u puuuno boja! Da li ih i Vi nosite i kakve?

 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja obozavam leto, bas zbog mogucnosti da nosim haljinice i suknjice. Juce sam zujala po prodavnicama i kupila sam 2 suknjice, sandalice i smeknula sam haljinicu, ali nisam imala dovoljno za sve. Ali bice moja! Razz Trenutno mi se svidjaju leprsave haljinice i suknjice, sarene ili slatkih letnjih boja.

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja iz suknje ne izlazim, bilo da je leto ili zima Wink

Oduševljena sam što je sada izbor ooogroman Very Happy , mada nikad nisam bila od onih koje 'prate modu' (neka ona prati mene Mr. Green ), trenutna moda se poklapa sa mojim ukusom Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juce sam kupila novu suknjicu u Tom Tayloru Smile
Svidjajo se mi haljinice letnih boja Smile
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam suknje do koljena ili kraće, one duže samo se popikavam kad se žurim nekud Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim nositi leprsave haljinice ili suknjice ili jeans minice...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jučer sam kupila jednu prekrasnu suknju, ne mogu odvojiti pogled sa nje
Bijela je i do koljena, lagani materijal, pravo dobar za ovo vrijeme, ima pojas sa malom mašnom i neke male cvijetove pri dnu...
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haljinice ne volim, ali suknje volim pogotovo zlatne uske ili roze, leprsave. Very Happy
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim suknje vise nego haljine...
Imam ih u raznim varijantama.
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

suknjice teksas nosim u diskoteci.. a one sportske volim da nosim leti, boja mi nije vazna..samo da nije sintetika!! a haljinice isto obozavam da nosim, ako je neka mnogo kratka, onda obucem sorcic ispod, a najvise volim one sto idu uz telo i vezuju se oko vrata..
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nema lepseg odevnog predmeta za devojku od suknjica i haljinica....Zimi uz cizmice na stiklu ili bez....a leti uz sandalice....uvek istaknu ono sto treba....sto je lepo....noge Laughing

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i suknjice i haljinice.. Very Happy
Idealne su za leto Wink

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Suknjice i haljinice! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon