www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Suknjice i haljinice!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim suknjice. ne nosim ih tako cesto,ali svakako gledam da kad je obucem to bude tip-top Smile Smile Smile

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam mini suknjice jer imam dobre noge...volim i suknje i haljine,ma sve!Imam jednu mini suknju i jednu haljinu,ne nosim ih cesto stvarno...samo kad se osecam dobro pa ono kao,daj da uskocim u nesto sto me cini jos boljom!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam mini suknjice da nosim, za haljinice nisam neš Very Happy
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ih gomilu, i obozavam ih! Ceo zivot ih nosim od detinjstva.... Trenutno imam razne, ultra kratke , do kolena, i uske i sire , u raznim dezenima. A da kod mene postoji naravno i selekcija, one za preko dana, one za neko opusteno vece, i one za pravi vecernji izlazak

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, kakvu sam suknjicu kupila dolje u Grčkoj, oni su ludi kakvu robu imaju, predobra je! Onako bijela, sa tek ponekom šarom svijetlo ciklama boje, do koljena, uska gore i nizak struk i malo se širi prema dolje a materijal ne može bit bolji za ljeto.
Može se nositi i po danu i navječer..još samo jedna u nizu koje obožavam

A haljinicu sam vidjela jednu, uzeću je kad opet odem, crna je, skroz gola leđa ( znam,znam Alexns Mr. Green ) i naprijed duboki dekolte i sva je lepršava dolje. Naravno, samo je za navječer Smile
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 30, 2007 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh promjenila misljenje... Mr. Green Volim i suknjice i haljinice. Embarassed
 
ZAGREBCANKA
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Feb 2007
Poruke: 32
Mesto: ZAGREB

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od kratkih do dugih svakakve a boje bijele plave roze smede apsolutno sve

_________________
...hocu na tvoje rame da naslonim glavu, sa tvojom crnom kosom da pomješam plavu...
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam i jedno i drugo i imam ih previse,a uvek mi je malo!

_________________
 
hana1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Jul 2007
Poruke: 17

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepršave suknje, lagane haljinice. ...moja bolest Wink
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim suknjice,haljine bas i ne
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Balon haljine, like them Very Happy




_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 09, 2008 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene samo farmerke, hvala lepo Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Suknjice i haljinice! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon