www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li žurba uništava čovjeka?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Da li žurba uništava čovjeka? Na vrh strane Na dno strane

Jeste li od onih osoba koje non stop nekud žure?
Kako se žurenje odražava na vaše zdravlje, psihološku stabilnost, postajete li nervozni kad ste u žurbi, pokazujete li rastresenost?

Ja - žurim samo kad moram a trudim se da je to što je rjeđe moguće. Mrzim raditi bilo što u žurbi i trudim se da se ne stavim u situaciju gdje sve moram odraditi žurno.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prilično sam organizovana, tako da mi se retko dešava da sam primorana da nešto radim u poslednji momenat, pa da moram da žurim Smile. Kad malo bolje razmislim, ne sećam se da sam ikada dovela sebe u takvu situaciju Wink

Često radim više stvari istovremeno, ali čak ni tada nisam užurbana, već paralelno, bez pritiska, a da je valjano Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...Pa zbog toga ja nikada necoo biti oonishten, sve radim natenane, samo polaaako i smireno Laughing ...i sve stizem, ne znam kako ali eto, polazi mi za rookom Razz Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja licno najbolje radim kada sam pod pritiskom...suvi sam kampanjac u svemu i sto je god vise moguce ja cu odlagati posao...volim da ili ama bas nista ne radim ili da sam do guse u poslu...ne mogu nikako funkcionisati polako, natenane, s mirom i merom...volim da uzivam, da se ne opterecujm obavezama, ali da kad je potrebno samo radim i ne pomisljam na odmor...u principu sve jako brzo radim...stvari za koje je drugima potrebno dosta vremena, ja nekako olako obavljam, ne padaju mi tesko jer znam da sto pre zavrsim pre cu se vratiti dokolici...isto tako uvek se bavim sa vise stvari odjednom...zasto da jos malo vremena ne pristedim......i tako u krug...i iskreno receno, meni ovako odgovara...kad treba zapnem, kad ne necu ni da pokusavam

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gotovo nikada ne zurim toliko da bi mi to stvaralonervozu, kad se radi radi se, a kada se odmara onda se ne misli na rad vec se uziva u slobodnom vremenu.Tako barem ja, ja uvijek imam vremena pogotovo za odmor... i uzivanje

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dakako da uništava, pa ja se prva sva spetljam kad me netko požuruje.
Dobro, nije baš da uništava, često može dovesti do toga da čovjek onda nešto bolje uradi, ekonomičnije kak bih rekla, mnogo više za malo kraće vrijeme.

Ali ja sam tolika flegma da doista sve radim na svoj način, često mi ne vjeruju da ću stići uradit ali ja to uvijek stignem uradit..
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 4:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice posla vecinom zurim, ne znam zasto, ali eto, hocu da se otarasim tih obaveza sto pre pa pozurujem samoga sebe kao da nema sutra.
U voznji sam pre zurio od tacke A do tacke B, ne znam zasto... Uglavnom sto se tice voznje vise ne zurim.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj stric koji je vjecno zurio negdje je umro od srcanog infrakta u 40-oj godini zivota,a rodtelji su mu jos zivi.

ja ne zurim,ja sam osoba koja je uvjek tocna i koja ima isplanirano vrijeme za sve...samo me sekira kad mi sto ili netko pomuti planove Rolling Eyes pa onda ne stizem vise sve Rolling Eyes

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam vecito u nekoj zurbi. I tacno je da zurba ume da unisti coveka.Polazim od sebe.Sto vise zurim manje postizem.I opet zurim, jer nekako mi se uvek cini da bih svoje vreme mogla bolje raspodeliti, da uvek imam jos bar ovo ili ono da odrradim, za sve je to potrebno vreme, a njega je sve manje i onda tako trckaram i jurim..ali se ne zalim...jednostavno znam da mi je dan ispunjen od momenta kako otvorim oci do sekunde dok se skljokam u krevet i zaspim kao klada...ali barem imam sasvim dovoljno vremena i za dete i za supruga i za prijatelje i za posao...ponekad nedostaje ponesto, ali boze moj daleko sam od savrsenstva..hahaha..sva sala na stranu ako nista bar mi nikad nije dosadno Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne žurim.
'ko žurio nogu slomio!
pa se čuvam!
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot je toliko kratak da ne treba nigdje zuriti
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko zuri vrat lomi ili polako prije ces..stare uzrecice ali istinite..ja uvijek sve natanane radim

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Da li žurba uništava čovjeka? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon