www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Žal za prošlošću
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 5:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sasaklaric je napisao/la sledeće:
ja mislim da oni koju puno (često) pričaju o nekim proslim vremenima imaju problema sa sadašnošću. tj. da su postali previše pasivni te da im je zivot postao dosadan


hm slozila bi se stobom....jer kad ste srecni svojom sadasnjicom...onda ni nemate puno vremena da razmisljate o proslosti...


 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto zaliti za necim sto je dio mene??
Ja nisam osoba koja za necim zalim, vise zalim za stvarima koje sam propustila, nego one koje nisam.
Zasto sebe muciti, i gledati jednosmjernom ulicmo,naprijed i iza sebe, kad ima toliko stvari koje se nalaze pored nas a da nismo ni svjesni. Svako razdoblje nosi svoje dobre i lose strane. Kad smo djeca uvijek mastamo o tome kako cemo jednog dana biti veliki i raditi i zaradjivati i imati svoju obitelj.
A onda kad odrastemo i postanemo sve to, onda bi naglo zeljeli da smo djeca i da je sve kao prije...zasto???

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prošlosti se rado sećam, ali ne žalim Wink

Ranije sam previše dozvoljavala da prošlost i ljudi iz prošlosti remete moju sadašnjost, prosto su me osećanja nanosila backwards...

Desi se prelomni momenat kada počneš da živiš za sada i sutra i uživaš u istim, a prošlosti se setiš sa osmehom na licu bez da se uznemiriš Wink

Nemam godina da bih se mogla prisećati vremena 'Al se nekad dobro jelo baš' kao što su to u stanju moji roditelji Wink

Možda je tako i bolje...Sećam se nekih teških, a opet oplemenjujućih životnih trenutaka, te se nadam da ću se kroz koju deceniju osvrnuti i moći da kažem 'Kako mi je sada lepo, a tad smo...' Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa...Ja nisam osoba koja zali za prosloscu iako bi se ponekad htjela vratiti,onako kad si bio malen i bezbrizan,kad si trcao i nisi mario za nicim,a sad problemi samo nastaju..Trenutno u mojim godinama glavni problem je decko...Ali zelim prozivjeti svaki dan kao da mi je posljednji,jer stvarno u ovom nasem svijetu nikad ne znas sto ti se moze dogoditi... Crying or Very sad I zato zivim i ne mislim na sutra...I ne oplakujem ono u cemu sam pogrijesila... Wink

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zalim za prošlošću..zivim u sadasnjosti i trudim se učiniti ju sto boljom..a one koji zive u proslosti smatram kukavicama jer se ne mogu suočiti sa danšnjicom

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zivotu ne zalim uopste...ni za cim, ni za kim...tako ni za prosloscu...things happen for a reason...

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno da postoji žalost za nekim boljim vremenima i nekim od razloga koje si naveo kao uzroke.Najvise zalim za onim sto moja djeca nece imati sto sam ja imao:besplatno skolovanje,osiguran posao,mogucnost dobivanja stana,nepostojanje ovolike stope kriminala......ufffffffffff kada bih sve nabrajao.Nisam romanticar,nisam slabic,da li sam mudar ne znam,ali realan jesam.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost je proslost, ne moze da se promeni i ne treba da se misli na nju i sta bi bilo kad bi bilo..
Na greskama treba uciti i potruditi se da se ne prave u sadasnjosti..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nisam zalila za prosloscu....zivim buducnost i sasvim mi je ok

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, zalim za prosloscu i volela bih da imam mogucnost da se vratim u proslost. Volela bih i da mogu da izmenim neke stvari, ali i ako ne bih mogla-vratila bih se da uzivam u bezbriznosti i lakoci tadasnjeg perioda. Znala bih da cenim retke momente i ne obazirem se na gluposti.

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zalim,ja samo idem dalje podignute glave, i pratim buducnost

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
ILLNINO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 22
Mesto: BOR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo bih da se vratim u proslost tj.kada sam bio mali.Bilo je dosta ludorija na nista nisi mislio samo igranje je bilo vazno,ucenje tu i tamo !! A sada kao starija osoba gledas drugacije svet, i sada je dobro ne zalim se !!!!!! SAMO NAPRED ZIVOT IDE DALJE Exclamation Exclamation Exclamation Arrow Arrow Arrow Bice jos mnogo toga Question

_________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember.We are Eternal.
All this pain is an illusion.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Žal za prošlošću Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon