www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Emotivne veze"
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: "Emotivne veze" Na vrh strane Na dno strane

hm...ka razmišljanju me navela jedna osoba...
Moram priznati da sam pomalo razočarana...

Mislite li da momak može emotivno da se naveže na više devojaka? Sad



_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da može, što da ne. ali je pitanje sad, koliko su te emocije jake prema djevojkama, mogu mi biti drage osobe, ali se samo jedna voli. dakle, zavisi od jačine emocija.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li sa osoba sa kim časkate preko foruma...msn -a..."sklapate" emotivne veze...
i da li može da postoji više takvih osoba kod vas?

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj, perla emotivne veze preko neta neidu, na kraju se razočaraš u stvarnost, jer ništa nije kako je izgledalo na netu, ne mislim samo na fizički izgled

a osobe sklone emotivnim vezama na netu, obično ih imaju više, nažalost, ja sam platila tu cijenu, raspuklo srce na pola, a onda ga skupila i krenula dalje... i rekla e nikad više

to je samo moje skromno mišljenje, a volila sam nekog, ne mogu reć da nisam, al i prebolila i filing je superiška

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh kakvo pitanje...
stvarno ne znam,ja sam se preko neta vezala za jednu osobu...

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm zavisi o kojim to emocijama pricamo...ako govorimo o prijateljskim osecanjima onda da, apsolutno je moguce...ako govorimo o nekoj pocetnoj zaljubljenosti, mozda cak i to, ali prava, duboka ljubav po meni se moze osecati samo prema jednoj osobi...ne bi bilo lose da malo pojasnis pitanje Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako se nastavi o emocijama na netu Rolling Eyes ...
imamo vec slicnu temu ("upoznavanje preko ekrana") pa cemo preci tamo

_________________
www.ONE.org
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mislite li da momak moze emotivno da se naveze na vise devojaka?

-Moze,ali ni prema jednoj ne gaji pravu ljubav

*Da li sa osobama sa kojim caskate preko foruma ili msn-a sklapate emotivne veze?

-Jedan moj drug je lepo rekao:,,Dusho,to je samo internet!'' Sklapanje emotivne veze moguce je samo ukoliko se stvarno upoznate,naravno,ne samo preko neta ili sms poruka!

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masha92 je napisao/la sledeće:
*Mislite li da momak moze emotivno da se naveze na vise devojaka?

-Moze,ali ni prema jednoj ne gaji pravu ljubav

*Da li sa osobama sa kojim caskate preko foruma ili msn-a sklapate emotivne veze?

-Jedan moj drug je lepo rekao:,,Dusho,to je samo internet!'' Sklapanje emotivne veze moguce je samo ukoliko se stvarno upoznate,naravno,ne samo preko neta ili sms poruka!


Slazem se sa ovime... Definitivno mislim da je tu uzrastu od 14-20 cesca pojava nego kad je momak stariji i zreliji... Govorim iz iskustva sa takvim muskarcima.. i sad sam u vezi sa mojim Banetom koji je stariji od mene, koji me voli i to pokazuje svakim svojim ucinkom...

_________________

~ Banetova Žena ~


Poslednja prepravka: ..:: MaYa ::.. datum Ned Sep 02, 2007 7:17 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preko neta , nikako ovo je samo pisanje i kuckanje Laughing
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

offtopic ok,Mayo skapirali smo da je stariji 13.5god od tebe i da te voli i sve to. da li mozes to da napises negde u potpisu ili nesto slicno cisto da sebi ustedis trud Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Citat:
Mislite li da momak može emotivno da se naveže na više devojaka?

Nazalost mislim da je to moguce. Tako su bar mene obavestili neki pripadnici tog nama dragog pola Wink moze biti u vezi sa devojkom koju beskrajno voli, a da opet s druge strane gaji emocije ka nekoj drugoj. moze to biti samo simpatija ili samo neki nerazjasnjeni feeling,ali svakako on postoji. Znam da mi devojke zaziremo upravo od tih situacija jer se granice sa prevarom,ali nigde ne pise da on radi nesto povodom toga niti da vas/nas manje voli. Drage moje i ja se jos uvek trudim da razumem to objasnjenje,nekako se tesim kao da ne moram (ali ko zna sta je ovom mom u glavi, ko zna kakve on "kosture" o ormaru cuva).

Citat:
*Da li sa osobama sa kojim caskate preko foruma ili msn-a sklapate emotivne veze?


Iskljucivo ako je u pitanju prijateljstvo,ali i tu se ogranicavam. Tesko je upoznati nekog. a za neki licni utisak ipak je potrebno osetiti stisak ruke, cuti boju glasa, videti treptaj oka...sve je to mnogo vrednije i bitnije, a nazalost ni jedna tastatura to ne moze docarati Exclamation
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od coveka do coveka,nista se ne moze generalizovati jer nismo svi istih razmisljanja/shvatanja..
Momak moze da se nadoveze emotivno na vise devojaka ali tu nema ljubavi ni blizu,taj tip je ili dete ili krajnje neozbiljan bez jasnog cilja,tj zelje... Decko koji iskreno se ne moze nikako nadovezati na vise devojaka jer kad voli-voli jednu i to je to,cini mi se da je tako i kod vas curica Wink a mi i nismo bas toliko razliciti od vas Very Happy
Emocije preko net-a,mobilnog ili fona.. nema sanse,to nije to dok ti ne vidis tu osobu kako se ponasa,dok je ne pogledas u okice dok prica,ne cujes glas.. ovako covek moze da kaze sve i svasta dok je u licnom kontaktu svako od nas do neke svoje licne granice uzdrzan.. mislim da nema iskrenih i pravih emocija dok ne dodje do licnog susreta,naravno to sve moze biti zapoceto nekim caskanjem preko neta ili sms sto kasnije moze prerasti u nesto vise..
Al` da se vratim na pocetnu recenicu,sve to zavisi od coveka do coveka, 100 ljudi 100 cudi...

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> "Emotivne veze" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon