www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Free download do daljnjeg
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~
::  
Autor Poruka
vlada_satelit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 1
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 10:55 am    Naslov poruke: Dee Monk Na vrh strane Na dno strane

Kako da postavim neke pesme. . . Recimo hteo sam da ubacim ceo dee monk. . . Aj neka mi neko napise uputstvo, bio bih mu zahvalan. . . . :dddd
druzicemo se sad malo vise. . . Ja sam vlada inace. . . . Twisted Evil



_________________
astronaut
 
andeja natasa76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 14 Maj 2007
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super ste
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 5:17 pm    Naslov poruke: Re: Dee Monk Na vrh strane Na dno strane

vlada_satelit je napisao/la sledeće:
Kako da postavim neke pesme. . . Recimo hteo sam da ubacim ceo dee monk. . . Aj neka mi neko napise uputstvo, bio bih mu zahvalan. . . . :dddd
druzicemo se sad malo vise. . . Ja sam vlada inace. . . . Twisted Evil


Korisnici ne mogu da postavljaju fajlove, posalji to sto zelis da postavis na mail webmaster@domaci.de pa cu ja postaviti.

Hvala unapred Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala CARE. Neka tako i ostane.

POZ

_________________
veni - vidi - vici

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i da nema muzike,nije problem,ja i ovako i onako nadjem muziku na drugu stranu Razz
Samo da kazem da ja ako dodjem na domaci to je zbog Forum jer je najbolji sajt za to kojeg sam videla od kada imam kompjuter...I ljudi su mi dosta dragi ovde...
Jos jednom Bravo domaci i pogotovu tebe Care Very Happy Samo napred....
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 30, 2007 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji ste...samo tako nastavite!!!

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2008 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno je ovde najbolje mesto za opustanje zabavu caskanje itd
bila sam obisla poprilicno foruma ali ipak cu se samo ovde zadrzati
zaista ste NAJ NAJ bolji
i usput srecna nova 2008 svima Laughing

_________________
vera,ljubav,nada
 
dragi72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 12 Jun 2006
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 8:11 pm    Naslov poruke: hvala Na vrh strane Na dno strane

:d hvala puno
 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala to mi je trebalo.... Laughing

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala, hvala! Mada skidam muziku sa druge strane, lepo je znati da neko misli na nas!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
MarkoVk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ovako...vas sam clan vec jakooo jakooo dugo...
...ali nisam bas aktivan na forumu...vec sam tu prvenstveno zbog pijesama...i to podrucje vam je FENOMENALNO! ...stvarno sto se refresha i skidanja pijesama tice neznam dal vam postoji ko ravan...

ali...javio se neki problemcic...neje meni problem cekat ni oni 10sec (sto je po novom) za skidanje pjesme... vec mi nakon 5 skinutih pjesama pocne izbacivati "viewtopic(1).php" - samo mi skine fajl u word obliku di pise da je doslo do greske...

Pa bi vas molio za pomoc???

Hvala unaprijed!!!

...ja se nadam da nisam promasio temu...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li mozes da napises ovde sta ti tacno pise u tom fajlu posto on nema veze sa skidanjem pesama, on je vezan za pregledanje tema na forumu?

Hvala Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novo na sajtu ~ -> Free download do daljnjeg Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon