www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skrivene poruke pesama....
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Skrivene poruke pesama.... Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovome.....mozda neke od vasih omiljenih pesama zapravo kriju poruke koje se taloze u vasoj podsvesti iako svesni deo mozga nije u mogucnosti da ih prepozna...neke od pesama sadrze kompletan ritual prizivanja satane kada se puste unazad... Evo jedan od linkova,pogledajte,razmislite i javite sta mislite...


[link]



_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako da ne
svaka pesma me inspirise da slusam sledecu Wink
nego te neke poruke nikako ne prolaze... Confused

_________________
www.ONE.org
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 6:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pregledao sam nekoliko linkova, ali mi se ne cini da su se neki namerno patili da prevrcu i postavljaju obrnut zvuk.

Osim toga, neki satanisti citaju "Ocenas" unatrag. Zar nije logicno da i tekst za prizivanje satane daje obrnut efekat ako je citan unatraske? Very Happy

Usput, jesi li ikad gledao film "Zla smrt" ["Evil dead"]? Znas da pocinje tako sto puste magnetofonski zapis prizivanja demona? Razz Ne cackaj mecku Razz

PS: Ko trazi - taj i nadje.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Garant? Shocked Nisam gledao taj film i mislim da ne planiram Smile Ali pazi i AC/DC imaju numeru koja je komplet kada se pusti unazad neki satanisticki ritual ili sta vec...

Hehe,da-kruze jos price kako su na primer neki od muzicara sklopili pakt sa djavolom i tako recimo Rollingstones-i su za uzvrat trazili dozivotnu slavu i bogatstvo.,Eagles-i su trazili najbolju pesmu svih vremena- "Hotel California"...mada to su sve price,meni je recimo "Hotel California" jedna od omiljenih pesama pa jos nemam nikakve nuspojave Laughing

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 6:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa "Hotel California" ti i govori o satanistima [u negativnom kontekstu]. Prica je tip koji je pobegao iz tog drustva.
- "You can check out anytime you like but you can never leave" - Znaci moze da se ode iz drustva satanista, ali ga ne mozes napustiti [tipa: prate te ili bukvalno ili psihicki]
- "they stub it with ___ knife, but they just can't kill the beast" - deo satanistickog rituala u kojem satanisti bodu djavola ["zver"], ali ga ne mogu ubiti

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,ali kada unazad pustis deo "In the middle of the night,just to hear them say"- cujes: "satan he hears this,he had me believe..." Mada kao sto sam rekao meni ta prica o 'skrivenim' porukama( u ovoj pesmi doduse )ne pije vodu

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 6:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, na linku postoji pesma od Lenona u kojoj se nesto nerazumljivo prica, a kad se pusti unatrag bude: "Paul must die, miss him, miss him"

Mada, u pesmi "Eminem - My name is" refren stvarno zvuci kao da je unatrag.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,u pravu si...samo meni je ubedljivo najsmesnija varijanta sa Britney Spears: "Sleep with me,I am not too young..." Laughing Komicno

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ko trazi - taj i nadje" Wink

Mada mi ne ide u glavu da je tip "prevrtao" pesme naopacke i sve ih poslusao da bi nasao nesto zanimljivo... Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ce-covek nema sta da radi,pa mu sinulo jedno jutro u glavu da preslusa unapred i unazad,sa strane i od sredine i kako sve vec ne, svoju i babinu kompletnu muzicku kolekciju,pa ko veli mozda otkrije nesto epohalno...kakve samo zivce mora covek da ima pa da mu to padne na pamet... Laughing



Mada ipak dosao je do interesantnih rezultata,a to da li cemo mu verovati ili ne-stvar je nasih sopstvenih ubedjenja.

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj bratic je dok je bio mlad sluso heavy metal, druzio se sa sotonistima i svasta su radili.slusali su tako pjesme nekih bendova naopacke i kaze da je svojim ocima vidio svakakve cudne stvari prilikom takvih seansi, pricao je da su jednom popucala prozorska stakla.vjerujem mu zato sto sam ja bila tad u takvoj fazi i on me fakat zabrinuto upozoravo da se okanim toga.

_________________
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 6:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je moguce zaista,ne treba se petljati sa tim stvarima..

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Skrivene poruke pesama.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon