www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakve oci volite?
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 1:58 pm    Naslov poruke: Kakve oci volite? Na vrh strane Na dno strane

Kakve oci volite? Mozete opisati bojom, ili pridevom ili i jedno i drugo!
Ja licno volim crne i lazljive!


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim plave i zelene oci jer mi takve osobe deluju vedro i druzeljubivo Very Happy

_________________

~ Banetova Žena ~
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Braon

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zelene...lopovske...one sto imaju onu iskricu zivosti

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crne mada ja oci tek kasnije primetim kod muskarca...Prvo vidim neke druge crte lica... Smile
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bitna mi je boja, samo da mu stoje toliko dobro da ne mogu pogled da skinem sa njega
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelene misticne i zavodljive

_________________
zivot je lep
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelene i plave, pogotovu kada imaju veliku privlacnost, kada imaju nesto posebno
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam zelene oci, mada volim i braon Very Happy

_________________
can't stop my spinning head
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto kazu nebitna je boja, ipak....plava mi je slabost

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Muškarci plavih očiju više vole plavooke žene


Muškarci plavih očiju više vole plavooke žene i to navodno zato što im boja očiju pokazuje je li im partnerica bila vjerna, tvrde norveški znanstvenici.

"Prije nego što zatražite dokazivanje očinstva, pogledajte kakve vam dijete ima oči", savjetuju Bruno Laeng i njegovi kolege s norveškog sveučilišta Tromso.




Po zakonima genetike dvoje plavookih roditelja uvijek će imati djecu plavih očiju, što znači da plavooki muškarac može biti siguran da ga je njegova plavooka žena prevarila, ako im dijete ima smeđe oči.


"Plavooki su muškarci možda podsvjesno naučili raspoznavati tjelesno obilježje koja će im olakšati prepoznavanje vlastitoga potomka", napisali su znanstvenici u časopisu Behavioral Ecology and Sociobiology.

Znanstvenici su zamolili 88 studenata da ocijene privlačnost modela na fotografijama retuširanim tako da ih pola ima plave, a druga polovica smeđe oči. Plavooki muškarci radije su birali plavooke žene.

No muškarce smeđih očiju, koji samo na temelju boje djetetovih očiju ne mogu otkriti je li ono njihovo, nije zanimala boja očiju žena na fotografijama. Ženama je bilo svejedno kakve su boje oči muškaraca koje su izabrale.

Četvrtina djece dvaju smeđookih roditelja koji imaju pretke i plavih i smeđih očiju, imat će plave oči. Svi ostali imat će smeđe.

U drugoj studiji znanstvenici su 443 mlađe odrasle osobe oba spola pitali kakve su boje oči njihova partnera. I među njima su plavooki muškarci najčešće imali partnericu plavih očiju.

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izrazito plave ili bas crne Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kakve oci volite? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon