www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Klub "UjMuD"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 376, 377, 378  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeli momci,jesu vam vicevi sva sredstva za odbranu? Laughing Twisted Evil Mr. Green Razz

Feministicka bajka o princezi i zabi

Jednom davno, prije mnogo godina, zivela je jedna prelepa i nezavisna princeza, puna samopouzdanja.
Jednog lepog dana, dok je setala parkom, u bari je videla zabu. Odjednom, zaba joj pocne govoriti:
- "Jednom davno, bio sam lepi princ, ali je zla vestica bacila cini na mene i pretvorila me u zabu. Da bi se carolija razbila mora me netko poljubiti. Zato, molim te, poljubi me i vrati me u ljudski oblik. Moci cemo se vencati i preselicemo se u zamak sa mojom mamom. Ti ces mi kuvati, cistiti i cuvati decu, a ja cu te voleti i bicemo sretni do kraja zivota..."
I uvece, dok je vecerala zablje batake, princeza se jos uvek se smejala i ponavljala: "Ne bih rekla"...

ahhahahahhahahhaha Twisted Evil Mr. Green



_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

STA BI BILO KAD BI MUSKARCI ZAISTA VLADALI SVETOM?

Mnogi feministicki pokreti se vecito žale kako su žene podcinjene muškarcima, i kako one nemaju nikakva prava. Nešto od ovoga možda i jeste tacno, ali da li su se one zaista upitale kako bi svet zaista izgledao kada bi muškarci vladali?? Evo pogledajte par primera nekih mogucih "posledica" ove totalitarno muške vladavine. Naravno, pokušajte da smislite još neku mogucu promenu, ali ne bih vam preporucio da je primenite u stvarnom svetu, jer na kraju krajeva hteli mi to ili ne bez devojaka ne možemo.

Muškarci bi izmislili sistem po kome bi svaki lažni broj telefona koji vam je devojka dala bio automatski prebaen na pravi broj telefona.
Klimanje glavom i gledanje na sat bi u muškom svetu bilo dovoljno kao odgovor na " Volim te."
Muškarac bi mogao da ostavi dobro plaeni posao i posveti se ispunjenju svog deakog sna (profesionalni kaskader) bez ikakve konsultacije sa svojom lepšom polovinom.
Kad god vaša devojka želi da razgovara sa vama tokom fudbalske utakmice ona bi se pojavila u malom prozoru u uglu ekrana tokom reklama.
Kope brushaltera bi se otkopavale jednostavnim lakim pokretom kažiprsta.
U muškom svetu nikada ne bi ste morali da objašnjavate devojci zašto ne želite da igrate sa njom, jer plesanje e biti definitivno ukinuto.
Raskid sa devojkom bi bio mnogo lakši jer bi ste jednostavno morali samo da je udarite po d**etu i rei : " Hvala na svemu, bila si fantastina."

Kada se prijavljujete za posao bilo bi vam dozvoljeno da umesto vašeg pravog imena stavite ime vašeg omiljenog filmskog junaka.
Svake godine bi vam bilo dozvoljeno da sami povisite vašu platu na nivo plate vašeg omiljenog fudbalera.
Direktor kompanije bi postao najduhovitiji tip u kompaniji.
" Izvinite što kasnim, ali ne da sam se napio prošle veeri, ma uništio sam se." bi bio sasvim razuman izgovor za vaše kašnjenje na posao.
Spasioci na plažama bi mogli da uklone sve one koji se ne pridržavaju zakona o lepoti (naravno, odnosi se samo na ženski deo).
U muškom svetu bi jednostavno mogli da iznajmite tenk na jedan dan iz obližnje kasarne.
ubre bi se izbacivalo samo od sebe.
Umesto pivskog stomaka vi bi ste dobili pivske bicepse.
Postojao bi sprej koji bi uspešno držao vaše tašte što dalje od vaše kue. Nešto slino spreju protiv bubašvaba.
Sirene u kolima bi bile toliko snažne da bi mogle da sruše bilo koji zid.
Mogli bi slobodno da ukradete bilo koji sportski auto i provozate se gradom, s tim što bi morali da ga vratite vlasniku sledeeg jutra sa punim rezervoarom.
Svaki muškarac bi dobio 4 kartice za izlazak iz zatvora, kao one kartice iz monopola.
Svaki muškarac koji za sebe tvrdi da je feminista bi bio jednostavno pogubljen.
Krminalci osueni na smrt bi se borili kao gladijatori u velikim arenama.
Nijedan autoput ne bi imao ogranienje brzine.
Kada bi vas policajac zaustavio zbog brze vožnje odgovor tipa :" Ma nisam ni primetio jer sam pijan kao g***ca." bi bio dovoljan da vam policajac ne napiše kaznu.

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd ajd cutite tu......... zna se sta je realnost, al ajd opet da vas podsetim Wink Razz









Smile Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Al vidim da deluje polako Smile

Sanjice, slika sa muskim mozgom je orginalna, nemam stvarno sta da dodam vise sem da fali onaj deo za tehnologiju i kompjutere, al posto vi to neznate sta je oprastamo vam sto zaboravili da ga ubacite hahahahah Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto samo 10% muskaraca odlaze u raj?
Ako bi odlazilo vise, to bi postao pakao.

Zasto na EuroSportu postoji ponovni snimak?
Muskarci, nakon 30 sekundi, zaborave sta se desilo.

Koja je definicija Muske Sovinisticke Svinje?
Muskarac koji mrzi svaku kosku u zenskom telu, osim svoje.


Evo vam klub vas MSS hahahhahhahahhahhahah Laughing Twisted Evil

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta je to: Ima 8 ruku i IQ od 60?
Cetiri muskarca gledaju prenos utakmice


ahhahahhahhahahahahahhahahhahha e dosta od mene,stomak me boli vise od smeha,ne mogu viseeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaa hahahahhahahahhahahahaha Twisted Evil

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako vas samo ne mrzi...... c c c c c!!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Programer:

Hvata slona po sledećem algoritmu:
a) otići u Afriku
b) početi od Rta Dobre nade
c) ići sa kraja na kraj kontinenta (levo i desno), krećući se postepeno ka severu
d) u svakom prolasku s kraja na kraj kontinenta:
- uhvatiti svaku životinju koju ugledate
- usporediti njene osobine sa osobinama nekog poznatog slona
- zaustaviti se kada se detektira podudaranje
- u protivnom nastaviti dalje.


Iskusni programer:
Prije nego što primeni opisani algoritam, postavi jednog slona u Kairo, kako bi bio siguran da će se algoritam sigurno završiti.

C+ programer:
Izvršava opisani algoritam na rukama i kolenima.

Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Kobra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 21
Mesto: NRW

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stiglo pojacanje Wink
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razlog broj jedan zbog kojeg je Bog stvorio ženu:

1. Kada je Bog stvorio Adama, počešao se po glavi i rekao: "Mogu da uradim bolje od ovoga!" Laughing Laughing

_________________
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 13, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto su muškarci zabrinuti za veličinu svog polnog organa??? Shocked
Zato što i treba da budu!!! Mr. Green


PS. ovo čisto onako, iz anatomske perspektive!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 14, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je krajnje vreme da se osnuje partija UjMuD i da se krene u politicke rasprave i usvajanje zakona Very Happy

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Klub "UjMuD" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 376, 377, 378  sledeća
Strana 3 od 378

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon