www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Preporucujem knjigu....
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
sergioT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 88

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izvinjenje, zaboravio sam da preporucim jos nesto:

svi Srbi, obavezno procitajte "Seobe" Crnjanskog, ko je preskocio dok je bila lektira u srednjoj Smile
moguce da moze biti malo mucno citati prvu knjigu, narocito ako preferirate ove "moderne" romane, ali istrajte i procitajte sve, ostaje na kraju jedno nophodno iskustvo...

i naravno, ako je neko propustio "Grofa Monte Krista", neka ga procita, Dima ce vam svakako oprostiti Smile, ali necete sami sebi ako propustite jedan takav roman...

jesu sve "debele" knjige ("knjige su obimne, svinje su debele"), ali vrede svakog slova.

pozdrav


 
estel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam preskocila "Seobe" Very Happy , ali ipsavicu to u buducnosti, nadam se...
sto se preporucivanja knjiga tice, ovako:
obavezno! "Biblija otrovne masline" -Barbara Kingslover, ja nisam mogla da se odvojim od nje
ko voli sf, horor i uopste napete a dobre stvari- obavezno "Besnilo" od Pekica. verujte mi, neopisivo....
od naucnih, tacnije naucno popularnih knjiga, preporucila bih "Genom"-Matt Ridli, dobro je napisana.

_________________
it's not what u think...
 
zvucnjak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel čuo neko nekad za knjigu "Bored of the Rings"?
 
ADiRA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" SERBEIEN MUSS SETERBIEN "

prvi put se govori kako su lagali i svabe i amerikanci SVIIIIIIIIIIIII
 
tzinky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 12
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od skorije procitanih: Spletkarenje sa sopstvenom dusom - Marija Jovanovic; Djavo i gospodjica Prim - Paulo Koeljo;Devojka sa bisernom mindjusom - Trejsi Sevalije; Ana Marija me nije volela - Ljiljana Habjanovic Djurovic; Prozraci - Svetlana Velmar Jankovic....
 
marijana87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tri posleratna druga od Djoleta Balasevica!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 minuta od Paola Koelja......
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marijana97 : da li si citala : VERONIKA JE ODLUCILA DA UMRE ?

_________________
- have a nice day -
 
KUM_BOLE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj Alhemicara, nije los brzo se cita.
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi zeleo da predlozim jednu zaista bruka dobru knjigu. Exclamation
Jedini ce problem za neke biti to sto je napisana na engleskom Sad , ali napisana je na veoma jednostavnom eng. znaci laka za citanje.Knjiga se zove:
,,The Thirty-Nine Steps'' a napisao je Skotski pisac John Buchan. Naime, prema ovoj knjizi je Hitchcock napravio remek delo...... Do sledeceg kuckanja onda... Wink

I da predlozim jos dve knjige: ,,Okultne pojave'' a napisali su je Dzos Mekdauel i Don Stjuart i jos jedna knjiga za malo mladje ,,Cokoladni rat'' Roberta Kormijea. To ce biti sve od mene za ovaj put Razz
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Spletkarenje sa sopstvenom dusom" Marija Jovanovic

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
klobucar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obawezno prochitajte knjigu "Znakovi pored puta" od Ive Andrica
Ceo ziwot ce wam biti mnogo jasniji i lakshi

Peace out
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Illuminati






 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Preporucujem knjigu.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  sledeća
Strana 2 od 47

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon