www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Preporucujem knjigu....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Sojcica devojcica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Avg 2009
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvalaaaa.. Smile Embarassed Mr. Green


_________________
Moze kafica?
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 29, 2009 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preporucujem od stranih: Bukovskog, Bernarda Soa, Kafku, Dostojevskog, Kamija, Beloua i Pamuka.
Od domacih Andrica, Andrica, Andrica...i da! Andrica!! Smile
 
Ivančica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2009
Poruke: 30
Mesto: Niš

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 09, 2009 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mati Pirinča - Rani Manika
 
away
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2009
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 22, 2009 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sofi Kinsela/Sećaš me se?
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 12:03 pm    Naslov poruke: Beskrajna prica... Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko ste avanturistickog duha i ukoliko volite naucnu fantastiku,a uz to niste imali priliku da procitate Beskrajnu pricu, Mihael Ende, u osnovnoj skoli, onda to morate uraditi! Fantasticna je! A uz to-dobro je odradjen i film, ali samo prvi deo, druga dva nisu u skladu sa knjigom!Smile

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tri covjeka u camcu a o psu da se i ne govori. Pisac je jerome k. Jerome.
 
Stelinger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 10, 2010 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marija jovanovic - kao da se nista nije dogodilo
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2011 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za one koji vole klasike (jer ova uveliko podsjeća na njih) jedna od knjiga koju bih preporučila strasnim čitaocima je i "Trinaesta priča" roman (debitantski) Dijane Seterfild, napisana izvrsnim stilom i zapletom, tragična priča o prokletoj porodici i njenim mračnim tajnama.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
USA2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2010
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2011 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prouciti atlas svijeta detaljno...pa ne lupetatio kako je Ljubljana glavni grad Poljske
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2011 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna od knjiga koju bih preporučila onima koji vole tajne istorije, teorije zavjere i dobru fikciju jeste i Berkut Džozefa Hejvuda. Pretpostavka da je Fitler preživio pad Berlina i potraga za njim od strane velikih sila. Knjiga koju je teško ne pročitati u dahu i za koju se ruke i oči prosto lijepe. Do samog kraja napeta i uzbudljiva priča.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2011 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve knjige iz serijala "Pesma leda i vatre" Dzordz R. R. Martina Very Happy svih 5 (koje su do sada izasle) su super i serija Igra prestola je super : )


edit bz skorpijica: reklama uklonjena
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2011 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kosingas triologija - Aleksandar Tesic
1. Red Zmaja
2. Bezdanj
3. Smrtvovanje

Ljiljana Habjanovic - Zapis Duse i Voda iz Kamena

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Preporucujem knjigu.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  sledeća
Strana 44 od 47

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon