www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dara Bubamara
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dara je odlicna osoba, novi cd je extra najbolje pesme dodirni me,zidovi,dobro jutro,neka malo,pali mali

 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super joj je nov CD!

_________________
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 4:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim nju lichno ali mi je jaaako dobar ovaj novi album, a i imam neke prethodne njene pesme koje su mi jedne od omiljenih!
 
CECA_CARICA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 391
Mesto: Pink room

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dara je super svidja mi se nova pesma: pusti me da te zaboravim

_________________
<3
 
xxxnixyxxx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 1
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 2:45 pm    Naslov poruke: Svasta Na vrh strane Na dno strane

E dajte ljudi smirite se. Znaci, radim kao DJ u nocnom klubu Vulkan u Kragujevcu, i kada je gostovala mogu vam reci da je toliko drugacija u prirodi nego u zivotu da to nije normalno. Ruzna je, glupa, ali jeste dosta zivahna ruku na srce, blesavi se dosta.

_________________
xxxnixyxxx
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidjaju mi se dve pesme sa novog albuma Zidovi i Dobro jutro
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam je slušati, nowi album joj je extra, omiljene pjesme su mi : Dobro jutro, Zidovi, Dodirni me... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2007 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj novi album joj je extra Very Happy
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodirni me -super je pesmica
a od starijih ona bas ima puno dobrih stvari,a najdraza mi je -bilo je prolece...

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preslusala sma ceo cd i mogu reci da ima dobrih pesama...........zidovi.............dobro jutro...........neka malo mi je opsti hit...............folirantu.............

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 22, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njen novi album je extra dobar,njbolje pesma je "zidovi"...ima pravo lep glas

_________________
 
kljuc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 62

Datum registracije: 07 Okt 2004
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini mi se da je prosli album bio daleko bolji, ili mozda trebe neko vrjeme da se oho privikne na ove nove pjesme. Bilo kako odlicna je pjevacica.

Cheers
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dara Bubamara Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon