www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Partizan u Evropi ???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
kuracmeho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

partizan u ukrajinu ide po pobedu.po svemu sudeci sto smo videli u beogradu ukrajinci su vise srecno nego zasluzeno dosli do boda a da je teren bio kako treba tacnije da nije padao sneg partizan bi sada u ukrajinu otisao sa najmanje 2 gola prednosti ali i sa onom prikazanom igrom partizan bi mogao da se nadje u osmini finala tako da ukrajincima moze samo vrijeme da posluzi tako da partizan mora od prvog minuta da ide ofanzivno i tako da dodje do pobjede.idemo dalje

 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnooooooogoo smo bre jaci...pa ljudi gledajte realno...za klasu smo jaci od njih...
Sam Bog ih je spasao od ubedljivog poraza... 8)

Idemo po pobedu...BRE!!!!
 
vladangubic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Ukrajini ce biti 0:1 za PFC, onda CSKA porodjemo i osvajamo kup UEFA
 
mase
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prema ovome sto sad gledam ako prodje ovo kolo bice dobro.Dace bog!!!
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je sve hemija!!! a sve zbog glupih para!!! propade sve ono sto je sport nekad bio i zbog cega sam ja sportista u dusi!!! a ova cuda ce da uniste i draz sporta i sve te mlade ljudi!! i jos neko kaze droga je smer bavite se sportom!?!?!?!
 
SerbianGhost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 55
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladangubic je napisao/la sledeće:
U Ukrajini ce biti 0:1 za PFC, onda CSKA prodjemo i osvajamo kup UEFA


Svaka cast za prvu prognozu, nek se druga ostvari pa posle kako bude.
 
yukyuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta reci osim O PARTIZANE TI NEPOBEDIV SI O PARTIZANE CEO MOJ ZIVOT SI O PARTIZANE NA SVETU NAJBOLJI SI!!!

Nesto sam razmisljao sa kim cemo da igramo super kup evrope?[B]

_________________
udri BRUS LI brate mili pocepaj gi svi...
 
zxcvbnm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

partizan osvaja kup uefe 100% zivel svi grobari ovog sveta
 
zxcvbnm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gggggggggggoooooooooooollllllllllllllll u 88minutu.idemo dalje.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladangubic, si dobio u kladionici brate? Laughing Dobro si pogodio...

Iako sam Zvezdas moram priznati da je Partizan zasluzeno usao u osminu finale! Nadam se da ce protiv CSKA tako da igra kao protiv ukrajnce! Iako je Ilic dobio crveni karton, su se momci dalje borili i na kraju ipak srecno oborili Dnjepr!!

Sad za 2 nedelje im zelim puno srece u Humskoj!
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zvezdas, ali Partizanu svaka cast. Posle jucerasnjih 1:0 sa Dnjeprom skidam im kapu. CSKA Moskva ce biti dosta neugodan protivnik, jer nam igra ruskih timova uglavnom ne lezi. Ali kada su prosli Dnjepar, ni CSKA nece biti nesavladiv. Drzim palceve. Napred Partizan! Zelim vam bar finale kupa UEFA.
 
mglusac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Re: Partizan u Evropi ??? Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zvezdas ali ne od onih koji ce reci za uspehe partizana da su cista sreca... Jednostavno volim kada nasi ... domaci timovi prolaze dalje u evropi.... Svaka cast partizanu za jucerasnji uspeh nadam se da ce dogurati i dalje ali iskreno sledeca im je zadnja...

U svakom slucaju svaka cast za veliki uspeh... kojim mozete da se ponosite....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Partizan u Evropi ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 2 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon