www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Partizan u Evropi ???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glavno da nisu izgubili


_________________
I C E M A N
 
MagicMilan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 3
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu igrali lose ali niko ne zna da da gol Rolling Eyes
Bar mogu da se kladim na sto manje golova Wink
 
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo sutra ali bez nade nema zivota! Pa ne, realno gledano zasto ne? Mislim, gomilu dobrih igraca....tu je talenat ali hebi ga, decki su sa svetske tacke gledista krive nacionalnosti
 
mrsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 119
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prolaze sigurno u ligu, a za dalje cemo videt...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U PARTIZANU ŽALE ZA ŠANSAMA

Fudbalere Partizana deli još 90 minuta od plasmana u Ligu šampiona. Crno-beli u prvoj utakmici kvalifikacija trećeg kola za najkavlitetnije evropsko takmičenje protiv Artmedije u Bratislavi su odigrali nerešeno 0:0 i imaju velike šanse da ponove uspeh od pre dve godine. Međutim, za ostvarenje tog cilja neophodno je da u revanšu za dve nedelje u Beogradu postignu bar jedan gol, a njihova mreža da ostane netaknuta. Prema prikazanoj igri u prethodnom meču crno-beli su bliži cilju, jer je evidentno da su kvalitetnija ekipa od Slovaka. Međutim, neefikasnost Partizanovih napadača, pre svega Boje i Odite, koji su se takmičili ko će iz povoljnije pozicije efektnije da promaši, omogućava Slovacima da traže šansu u revanšu. Napadači našeg šampiona i dalje imaju problema s realizacijom, ali je dobro to što odbrana ni ovog puta nije poklekla. U tri evropska meča i jednoj utakmici domaćeg Šampionata crno-beli nisu primili nijedan pogodak, a postigli su četiri. Trener Partizana Vladimir Vermezović o utakmici u Bratislavi je rekao:


- Utakmica je bila dobra. Gledaoci su imali šta da vide. Sastale su se dve podjednake ekipe i šteta je to što će jedna od njih morati da ispadne. Artmedija je pokazala da je opasan sastav. Taktički odlično su potkovani i šanse u revanšu su pola-pola. Bez obzira na to što igramo na domaćem terenu neće nam biti lako da ih eliminišemo. Sada znamo kako igraju, jer smo ih videli na delu i imamo dve nedelje da se pripremimo za drugi meč. Žao mi je zbog toga što nismo postigli gol, jer smo stvorili tri izuzetno povoljne šanse. Ovi mečevi su nam veoma značajni, jer je teško nešto slično igrati u pripremnom periodu. Bio bih znatno zadovoljniji da je rezultat 1:1. Ovako, moramo u Beogradu da obratimo posebnu pažnju na odbranu svog gola, jer bi svaki primljeni pogodak mogao da bude koban. Ipak, verujem da možemo do Lige šampiona, jer imamo veliku šansu koju ne smemo propustiti - rekao je Vermezović.

Kapiten Albert Nađ i ovoga puta se lavovski borio na sredini terena.
-Taktički smo igrali odlično. Kontrolisali smo igru u većem delu utakmice i nedostajao nam je samo pogodak da praktično veliki deo posla završimo već u Bratislavi. Verujem da uz podršku navijača na našem stadionu možemo da napravimo rezultat koji nas vodi u Ligu šampiona. Siguran sam da će naši navijači napraviti odličnu atmosferu, do sada neviđenu na našim prostorima i da ćemo se zajedno radovati. Artmedija je znatno bolji rival od Šerifa i moramo veoma oprezno da igramo u revanšu ukoliko želimo da se domognemo elite - rekao je Nađ.

Golman Partizana Ivica Kralj nije imao mnogo posla, ali je ispunio zadatak.
- Držimo sudbinu u svojim rukama, mada bih bio zadovoljniji da smo odigrali 1:1. Slovaci su tvrda ekipa, ali mislim da smo bolji i očekujem da to pokažemo u revanšu pred našom publikom. Prepune tribine na našem stadionu daće nam dodatni motiv da uspemo. Još pre prve utakmice očekivali smo da će se pitanje putnika u Ligu šampiona rešavati u Beogradu. Imamo šansu koju ne bismo smeli da prokockamo - rekao je Kralj.

Marko Lomić, Partizanov defanzivac, je ove sezone debitovao u crno-belom dresu i postao standardni prvotimac.
-Objektivno, bolja smo ekipa. Prema šansama koje smo imali trebalo je da bude 2:0 za nas. Šteta je to što nismo postigli gol. Da smo bar jednom pogodili mrežu Slovaka krunisali bismo našu dobru igru. Međutim, i s ovih 0:0 u velikoj smo prednosti. U revanš susretu moramo posebnu pažnju da obratimo na Kozaka, koji je njihov najbolji igrač. Ukoliko njega zaustavimo, završićemo najveći deo posla. Ubeđen sam da ćemo uz pomoć ”grobara proći dalje i plasirati se u Ligu šampiona - istakao je Lomić.

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,pazi,ako ne prodju onda su stvarno najveci sabani

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
darma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 102
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar rezultat pred revanš samo mi nije jasno zašto su dali prenos 5 minuta prije kraja meča???
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

darma je napisao/la sledeće:
Dobar rezultat pred revanš samo mi nije jasno zašto su dali prenos 5 minuta prije kraja meča???


Prenos je bio od početka! Ne znam na kom si kanalu gledao ali na RTS2 je bio od početka...
 
Hajle Selasije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 12, 2005 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo malo nesređenih fotki iz Slovačke ...

 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 14, 2005 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moramo u tu ligu sampiona tamo je nama mesto bre

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
darma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 102
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brale liga šampiona nas čeka!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 16, 2005 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja im zelim da prodju i to je bitno za nas Fudbal , i sledece godine igra Zvezda u Ligu Sampiona Mr. Green

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Partizan u Evropi ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon