www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Partizan u Evropi ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Re: Partizan u Evropi ??? Na vrh strane Na dno strane

mglusac je napisao/la sledeće:
Ja sam zvezdas ali ne od onih koji ce reci za uspehe partizana da su cista sreca... Jednostavno volim kada nasi ... domaci timovi prolaze dalje u evropi.... Svaka cast partizanu za jucerasnji uspeh nadam se da ce dogurati i dalje ali iskreno sledeca im je zadnja...

U svakom slucaju svaka cast za veliki uspeh... kojim mozete da se ponosite....


Tako je mglusac!!! Vazno je da Partizan skuplja poene za rejting UEFE i mora se priznati da su zasluzili da idu dalje, kad se pogleda i prva utakmica. Mislim da nama rusi stvarno ne leze bas dobro, ali ipak se nadam da ce oni preskociti CSKA.


 
misam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze da ode do finala,ali dokle ce stici to je pitanje .....
 
Milos_BGDD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizane ale ale ale ale ale ale ale ale ale
vladangubic Big Manitu ajde udaraj samo prognoze lave Exclamation
 
SerbianGhost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 55
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast na recima navijaca C. Zvezde to se retko cuje, nazalost. Normalno je da cemo navijati jedni za druge kad smo u Evropi.
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast partizanu, samo tako decki, ponosan sam na vas,
u samom kraju igre su se uspeli kvalificirati i to sa igracem manje!!


FT Dnipro D'trovsk (Ukr) [0 - 1] Partizan Belg. (S&M)
40' S. Ilic
87' [0 - 1] M. Radovic
Copyright 1998-2005 LiveScore.com
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kjovo vratio si se na scenu je li? Razz

Ajd da ti poverujemo da si zaista ponosan na Partizan a one ostale podatke sad sigurno vec skoro svako zna, ali ipak hvala, sigurno ce se neko naci, sto to jos nije znao! Laughing
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 3:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

habe keine ahnung wo von du sprichst, was meinst du am sonntag ins mp-caffe???
 
mikelica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

citam da su ovi ukrajinci bili vrlo neljubazni i da im se na kraju sve vratilo. Mislim da iskustvo presudjuje kada je Partizan u pitanju i da je ovo veliki uspeh. Protiv CSKA ce biti mnogo tesko, jer je to jedna jako uigrana ekipa. Igrali su Ligu sampiona. jedino sto je olaksavajuca okolnost za Partizan je sto ce do meca sa Rusima, odigrati dva meca u domacem prvenstvu i sto ce donekle uci u formi, za razliku od CSKA koji igra samo KUp UEFA jer njihova liga jos nije pocela. Ipak, mislim da je tim iz MOSKVE favorit
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo si to napisao mikelica, i slazem se s tobom! Koliko ja znam njihova sezona pocinje tek u martu a prvi protivnik im je Grozni koliko se secam. Mislim da je CSKA opet malo jaca ekipa od Dnjepr ali budimo realni, svako je vec misleo da ce Partizan da ispadne i protiv ukrajnce, ali opet su se borili momci i stigli do pobede. Neka ih sreca i prati sad protiv ruse.
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno je cska favorit, omaju igace poput ivice olica on je brz kao munja,

a malo im je falilio da se plasiraju u 2 krug i champions lige, partizan ima samo chance ako daju 150% a cska jedno 70%,
 
Loodo Yaye
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise sretni nego spretni dosli tako daleko
 
SerbianGhost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 55
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cujem da u CSKA ima i nekih Brazilaca koji su bas brzi. Bice teska utakmica moramo priznati.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Partizan u Evropi ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 3 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon