www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maturski iz informatike!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> ~ Maturski i seminarski radovi ~
::  
Autor Poruka
Danex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Nov 2004
Poruke: 13
Mesto: Uzice

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Maturski iz informatike! Na vrh strane Na dno strane

Radim maturski na temu grafichke kartice, pa ako neko ima neke predloge shta bih mogao da ubacim, bilo ideje, bilo sajtove, bilo slike, knjige, ili mozda rad, pa da ukradem neku ideju, bilo bi mi od koristi.
Hvala unapred!



_________________
Nobody is perfect. I`m nobody.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ti mogu preporuciti http://www.cet.co.yu/ pa mozda nadjes sta ti treba Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otidji na oficijelne sajtove najacih grafickih kartica i chipova trenutno,kao sto su hercules.com, ati.com, nvidia.com i naceh tu modela i najnovijih grafickih kartica,slika,tehnologija,pogledaj mozda imaju i sajtove na hrvatskom ono za CRO,obicno bude kod jacih kompanija,eto

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Danex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Nov 2004
Poruke: 13
Mesto: Uzice

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ok, hvala za pomoc. Mislio sam mozda da mi predlozite i neshto za sadrzaj, tj. shta bi moglo da bude u sastavu (radu).

_________________
Nobody is perfect. I`m nobody.
 
crovfx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj napraviti usporedbu kroz infromaticku povijest...tj. sto je bilo prije i sto je dostupno sada. Ukratko, napredovanje grafickih kartica kroz razvoj racunala...Sjeti se dok si prije morao imati 2D i 3D karticu posebno a sada su mogucnosti obje ujedinjene u jednu graficku karticu...
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: INTERNET Na vrh strane Na dno strane

Evo jedan rad ili bolje rec,materijal jako dobar za rad na temu INTERNET to svjetsko 8 cudo Smile ,jako obiman i dobar materijal,pa ko voli,neka izvoli,cika hoho jee tu dda pomogne!hehe,nazalost necu ga moc dici,nemam vise uploada maximalno 20 mb,a ja ispunio!Zao mi je ljudi!
 
RipperBIA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Maj 2004
Poruke: 14
Mesto: abac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam radio seminarski na faxu o Procesorima pa ako ti nešto znači mogu ti baciti ma mail.
Imaš u nekom skorijem Digitalu test puuuno grafiičkih pa odatle možeš izvući skoro sve što ti treba!
I naravno nađi na netu specifikacije prvog G-Force-a 256 jer je to prvi GPU pa napišeš malo kako se taj i sve sledeće grafičke razlikuju od oni starih (dobrih) tipa S3-Trio i Virge Rolling Eyes Very Happy Very Happy
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako imas taj rad okaci ga tu! imas oko grafickih na ovim informatickim magazinimma,imas npr www.info.ba

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
leonbosna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Probaj napraviti usporedbu kroz infromaticku povijest...tj. sto je bilo prije i sto je dostupno sada. Ukratko, napredovanje grafickih kartica kroz razvoj racunala...Sjeti se dok si prije morao imati 2D i 3D karticu posebno a sada su mogucnosti obje ujedinjene u jednu graficku karticu...

Posto sam i sam student informatike dodao bih da profesori traze da se student u zakljucku osvrne na tehnologije koje su jos u razvoju i svoj sud o buducnosti po datoj temi .
Imam nekoliko gotovih seminarskih radova iz informatike ali nisu vezani za graficke kartice pa ako ti zatreba sta drugo javi se na mail

_________________
ljepota bez morala poput je ruze u blatu
 
dlaza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 12
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj na www.tomshardware.com, tu ces naci uporedne testove svih mogucih grafickih kartica, tehnicke informacije o procesorima na njima, seme novih tehnologija, pa cak i uputstva za prepravku nekih modela u skuplje.
 
vikator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

integralna kola I.C. New Evil
 
markonick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 11
Mesto: Bogatic-Sabac-Pancevo-Bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

potrazi po raznim novinama kao sto su PC magazin, PC press, COM, Svet kompjutera... tu imas uporednih testova grafickih kartica!!!

_________________
Ko nije bio u Bogaticu vikendom neka ga hitno poseti! I ne sanjate sta propustate!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> ~ Maturski i seminarski radovi ~ -> Maturski iz informatike! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon