www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opasne mackice zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala vam obadvojema....ali posle koliko ce mi postova biti ispunjena pesma od sabana boze ne daj da me ne razumeju......

 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi se da nisi procitala nova pravila...... Laughing Wink Wink

http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=35079

eto da naucis Wink

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahaaa znaci tek sutra ce biti ostvarena...ok razumela... Wink Exclamation


e sad sam nasla pesmu od sabana

p.s molim za pesmu od zorane i marine-kumo

to je za moju rodjaku
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema veze sto si nasla pjesmu, ja sam je ipak postavio...

A sto se tice te pjesme "kumo" jos uvijek je nisam nasao... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oki naden eto ja nemam drugu zelju osim te...pa kad nadjes nadjes ali pleas nemoj da me zaboravic Laughing
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oke ja cu traziti ali nemoj gajiti prevelike nade da nadjem pjesmu... Laughing Wink Wink

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma neka....nada se nikad ne gubi kod mene....heheheeh...pozz
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vec devet dana nema moje pesme pa sam odlucila ako nemoze tu da nadjete da mi nadjete ako moze od djogani- selo
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinjavam se sto te jos jednom nisam obavijestio za tu pjesmu jer sam zaboravio.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Pjesmu koju si prije trazila ne mogu da nadjem ali postavio sam ti sada ovu od Djoganija Wink

Djogani - Selo

_________________
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala lepo...znala sam da neces naci tesko je naci ja sam sve prevrnula naopacke da je nadjem ali nista...hvala za ovu pesmu Wink
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malina i azis- ne znash
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasao sam pjesmu medjutim ne mogu je postaviti na sajt jer kao sto znas postavljamo samo pjesme iz exyu a Bugarska ni u kom slucaju ne spada u te zemlje.... Wink

Ostavi mi svoju mail adresu na pp pa da ti posaljem ako ti toliko treba ili se obrati u forum Trazim Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Opasne mackice zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon