www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pogodi tko sam?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Igre bez granica ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jelena Karleusa

Iz Nish, bre! Po BG se i danas prepricavaju njegovi biseri kad je stigao u srpsku prestonicu.
1.Ja sam mali, ali kad stanem na novcanik, najveci sam!
2. Dragisha, centrisi!
3. Pice za svi!

Bio kapiten Zvezde, pa onda otisdao u japan, pa se vratio u Zvezdu kao predsednik, pa opet otisao u Japan, pa ce se opet vratiti u Zvezdu...


 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragan Stojković Piksi

Glumac poreklom iz Mexika, dobar prijatelj Diega Lune, neki od filmova: Y tu mamá también, Dot the I, Diarios de motocicleta...

_________________
~Duo de la muerte~
 
milica_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Dec 2006
Poruke: 218

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gael García Bernal

Ja sam glumac.. Igrao sam u filmovima Apsolutnih sto, Mala nocna muzika, Ljubav i drugi zlocini...

_________________
Da sebi napravis svet
i budes samo svoj...
Da punim jedrima plovis
samo ljubav da lovis
i pobedis sve!!
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vuk Kostic

Iz uprave je. Stroga je. Zenskog roda je. Voli da slusa Balasevica, cesto citiram jedan njen post. Evo tog posta , pa nadam se da nije tesko.
Ukoliko je i to enigma, u roku od par minuta poslacu joj kiss, pa cete znati o kome se radi.

pogodi ko je je napisao/la sledeće:
zamolila bih da se postovi koji su pisani na makedonskom prevedu na srpski...pisanje na makedonskom krsi nas pravilnik...hvala lepo
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow nastasenjka... Confused Laughing

Ona je... Bogata nasljednica... Razmažena, razuzdana plavuša... Njena uzrečica je "That's hot!" i garderoba koju kreira nosi tu oznaku...

 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paris Hilton Mr. Green

udavala se za fudbalera...pa za kriminalca...pa je sad udata za sina od jednog nekadasnjeg muzicara koji se vrlo brzo obogatio sa svojom bracom ,zario i palio Srbijom sa svojim raznoraznim biznisima i na kraju pobegao....a ona kaze "nikad srecnija nije nego sad"....a zadnji muz 10 godina mladji od nje.....a ona cerka kreatorke.... Wink
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Elena Karić...

verenica Marka Jarića, poznata manekenka?

_________________
~Duo de la muerte~
 
Marko>92
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 3314
Mesto: Šabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Adrijana Lima

poznati nas krem.....malo stvorenje koje ima dva zuba..........
ima crno,ima belo jer se teko deci htelo.......... Very Happy
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 30, 2009 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

euro krem


trenutno sam najpopularnija glumica u Srbiji zahvaljujuci ulogi Andjelke u Ranjenom orlu
muz mi je poznati glumac Vojin Cetkovic

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 16, 2009 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nije Sloboda Micalovic,a? Da nije ona?

Legenda Beograda, mada je rodjen u Zajecaru, voleo da popije i da psuje u predstavama. U jednoj predstavi zena mu je Rumenka, kcerka Georgina, tast Stanislav?
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 11, 2009 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran Radmilović... Razz

Jedan od najboljih komičara... Zapamćena mu je i opaska u filmu koja je glasila "Kocka vode i čaša šećera"... Igrao je i u filmu "Kamiondžije"... Question

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 13, 2009 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Миодраг Петровић Чкаља...
Ја сам најпознатији марксистички револуционар и кубански герилски вођа. Кључна сам личност Фидела Кастра...Надимак ми је Че... Wink

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Igre bez granica ~ -> pogodi tko sam? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  sledeća
Strana 26 od 28

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon