www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste musko... :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drage moje dame,priznajte da kad bi bilo koja zena od nas bila musko....stvorile bismo prototip savrsenog muskarca za svaku zenu! Slazete se samnom? ja sam duboko ubedjena u to,ali.....ipak..svi smo samo tu zbog ravnoteze medju zvezdama,sto bi rekao Djole Wink

 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam muško nosila bi suknju hahaha....
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam musko ne bih se nervirala,ne bih patila,ne bih plakala,ne bih se sekirala,ne bih ...Ne bih nista sto sad moram

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam musko, zelela bih da znam kako se piski Mr. Green
I naravno kako je kad musko svrsi, i ujutru kad se probudi, mora da je cudno Rolling Eyes
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmm..brze bi se spremila za izlazak....Smile

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UUUUUUUUUUUUUU to bi bilo jako fino, jako bih volela da sam musko, svim ribama bih dosla glave, jer ima mnogo glupacica koje nemaju mozga.
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne privlaci me to ni malo,jako sam srecna sto sam rodjena u zenskom rodu

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 5:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

piskila bi sjedeci Razz
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceo dan bih piskila,jer jedino zbog tog pishanja zalim sto nisam musko! Mr. Green
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad mislim da sam bila musko u mom prijasnjem zivotu.. Very Happy malo sam muskobara i dan danas.. Inace nebi volila bit sada musko, nekako je bolje danas za cure.... Girl PoWer!!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pišat stojećki, hehe samo ne znam kako bi sjedila s tim među nogama, što ako bi si sjela na malog Embarassed Laughing
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam musko, bila bih bez mane...
heheh
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da ste musko... :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 7 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon