www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste musko... :)
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 17, 2005 8:54 pm    Naslov poruke: Da ste musko... :) Na vrh strane Na dno strane

Jedan dan...sta bi uradile/probale? Ima li nesto sto vas zanima kako je iz muskog ugla? Very Happy


_________________
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NE!!!
Moram da priznam da me ništa ne
interesuje iz njihovog ugla, sve
znam i nisam zainteresovana Rolling Eyes

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe e bas si me nasmejala..sta ja znam...sto kaze rouzvel vecinu znam ,celog zivoa imala sam muskarce oko sebe..i druzila sam se vecinom sa muskarcima..e jedino sto bih volela je da jedan dan odem na posao, pricam sta hocu i radim sta hocu jer musko sam, moze mi se , niko mi nece zameriti, pa da dodjem kuci i dignem noge na krevet blejim u televizor dok zena sprema rucak, pere ves, rpostire,postavlja sto, da rucam i legnem da odspavam jedno sat-dva..kad se probudim da se poigram s detetom,istusiram, obucem i izadjem u grad....(makar na jedan dan) Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm.....volela bıh da ımam bar jedan dan onu njıhovu stvar ız donje glave Mr. Green
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da znas da bih znala kako da je iskoristim..hihihi Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam musko zvala bıh se Dusko Mr. Green
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 5:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volela bi da znam kako muskarci dozivljavaju orgazam

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja cu da prepisem rusku..... Wink Mr. Green

_________________
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi ti ja bila musko ni za karton vinjaka Mr. Green ! Em smo lepse..em smo pametnije..em sladje Laughing ..em ne moramo da trpimo zenske hirove ko oni Mr. Green !!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam musko jedan dan-bıla bı homoseksualac Mr. Green
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jana-018 je napisao/la sledeće:
Da sam musko jedan dan-bıla bı homoseksualac :mrgreen:


Jao Jano pa ti si luda ! :lol: da znas da si upravu !
Da sam musko htela bi da vidim kako je kada decko svrsi na devojci.. :oops:
al sam bezobrana...
 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu da citiram Ruzu....Nista me ne zanima iz njiohovog ugla niti sam ikada imala zelju da budem kao oni....suvise su obicni !!! Razz

_________________
*Ko zna zasto je to dobro! ! !*Mislicu o tome sutra! ! !*
Za sve igrace igrica VAZNO!KLIKNI OVDE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da ste musko... :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon