www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da ste musko... :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
Prvo bi prebila bivseg decka, onda bih se napila kao svinja i otisla kod oca da vidim kako bi reagovao.




ne znam sto te so sprecava da uradis i sad,kao zensko Wink


hm...mislim da bih ozenila nekog Embarassed



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 20, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam muško... ja bih se ubila!!! Laughing Razz
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam musko, samo jedan dan, samo jedan dan, samo jedan da, pa da znam sve sto zena zna, sve sto zena zna sve sto zena zna, igrala bi sve do zore rane, zbog mene bi radile kafane, zene bi mi dolazile same, da sam musko bila bi bez mane Mr. Green Mr. Green

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljivo...
pa mozda bi taj jedan dan izmeljala 100 devojka,jer devojke to ne bi trebele da rade...
jee smo mi lose,a oni frajeri....

_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vodila ljubav Mr. Green

Jako me zanima kako to izgleda 's one strane' Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
anchyvg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Sep 2007
Poruke: 223

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam muško bila bi poznati fudbaler i zvala bi se Robert!!!! Wink Mozda bih bila i gey... Very Happy Very Happy Very Happy
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da sam musko... volela bih mene najvise na svetu celom Mr. Green
a i taj dan bih se opila sa ortacima,podrigivala i pila pivo.. cisto da vidim koja je tu caka.
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa npr ne bih mesec dana ignorisala pozive devojke koju volim i koja mene voli,samo zato to je rekla da ne zna gde ce da zivi i zato sto ima kucnih problema.ne bih,jer znam kako to boli Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

a sta bih uradila?borila se za ljubav,ma koliko ta ljubav bila komplikovana
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KristinaNS je napisao/la sledeće:
Ne privlaci me to ni malo,jako sam srecna sto sam rodjena u zenskom rodu


Slazem se Smile
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 20, 2008 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmm... ništa posebno, i ovako, uglavnom mogu sve što i oni... ali recimo volela bih da vidim, odnosno osetim kako izgleda njigov vrhunac Embarassed Mr. Green i kako je to kad te je baš briga za sve... Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuff da sam muško gde bi mi bio kraj Mr. Green
Da sam muško volela bih da vidim kako izgleda kada ona stvar uđe u khm..njenu Mr. Green Embarassed
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam musko dosla bih kod same sebe da vidim kakav utisak ostavljam na muskarce!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da ste musko... :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon