www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zajednička putovanja :)
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ivanadel
Najdan
<i><b>Najdan</b></i>



Godine: 39

Datum registracije: 07 Maj 2007
Poruke: 3602
Mesto: U srcu moga Srca

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Išla sam sa dečkom na more,na pojedina putovanja
i svaki put je bilo drugačije,ali uvek prelepo i nezaboravno!



_________________

"...Ne nisam ti priznao da sam ponekad i sam poželio da odem na dno,
ali sam ostao ona ista osoba
kakva sam želio da budem kad budem izlazio..."
 
Nicola_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 57
Mesto: Innsbruck/Beograd

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boaaaa bas lepa tema, pa ovako putovao sam sa devojkom skoro svuda po Srbiji krenuli smo od Beograda, pa Paracina, Nisa, Vranja, pa opet Nisa, Beograda i onda Innsbruck Smile inace jos uvek nismo isli na more ali posto se uskoro uzimamo nameravam da je vodim na neki prelepi medeni mesec Very Happy nadam se da ce to biti Azurna obala ili Palma de Majorka Smile uglavnom negde de je lepo i suncano Smile

_________________
BiiiiP mi pas mater ako te ne volim Milice Smile
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fantastican dozivljaj Cool Mislim da je to jedno od najlepsih iskustava u mom zivotu Cool More ili odlazak u vikendicu ili na planinu ili.. Predivno. Preporucujem svima Mr. Green
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strasno, izgleda da uvek nadjem devojku koja zakera, nesvidja joj se ovo, ono, toplo joj je itd.
AKo mogu samo sam ili sa drugovima, a devojke snadjite se

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ma,nije valjda Cool a kad one tako zakeraju, reci ti meni,gde ti to njih vodis,ako nije tajna?
NIsu sve devojke ljubitelji palninarenja i spavanja po satorima (da se razumemo,ja jesam) Wink
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otkako smo zajedno, uvek idemo zajedno na letovanje, ali i na većinu kraćih putovanja...
naše letovanje je uvek u Budvi, jer smo se inače tamo i upoznali... tamo je kuća tako da se zna gde se ide... Mr. Green inače trebam li spominjati da je svaki put sve lepše i lepše... Very Happy
kraća putovanja su uglavnom do Čačka, Kraljeva kad idemo kod njegovih... i to naravno bude jedno jako interesantno iskustvo, skoro uvek nezaboravno... Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zadnju devojku sam vodio za prosslu Novu godinu u Pariz naravno isli smo preko agencije autobusom, uzzas, koliko joj se nije svidelo putovanje autobusom razmazzeno derisste, nema mesta, ona bi da izadje itd.

Imam vikendicu pored Tise u (u sklopu kao malog vikend naselja) 5 km daleko od mesta gde zivim, samo tamo nosim devojke da vidim kako podnese komarce, paukove, bube sto udaraju u svetiljku nocu, noccne sumske zvukove (hehe), daljinu grada (bilo je da ponekad krene kuci iznervirana pa se vrati nazad posto pojma nema da se vrati peske, a ja necu da vozim kad joj se prohte hehe)

Ove godine na more samo sam (mozda napokon nadjem ljubav svog zzivota dok cekam u red da platim sladoled Mr. Green )

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 21, 2008 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja studiram u Sarajevu pa često gore skupa idemo, i što se tiče "inostranstva" i nekog dužeg putovanja, to je za sada to...
A inače, tu su i jednodnevni "izleti" u okolne gradove...
Al' ima vremena, putovaćemo mi još Smile

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svuda picimo zajedno. I najlepse je kada samo mi idemo.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@rL-Valter
hehehe interesantno zvuci moram priznati Smile ali gde bre nalazis sve te razmazene majke ti? ccc,mada super ti je ideja :0) isprobacu i ja jadnom taj recept.
U inostranstvo sa dragim nisam isla do sad Smile nekako to preferiram sama Smile
salim se naravno;)
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad već pomenu Valter gunđanje, imala sam i ja jednoga takvoga kad smo otišli sami na Ios. Ja sam prethodno već bila tamo sa ekipom i otprilike sam znala gdje je što, gdje je dobra hrana, smještaj, diskoteka itd ali eto njemu se nije dopalo a aranžman je obuhvatao 15 dana, s tim što se vraćao samo on za srbiju ja ostajala još da radim. njemu se smučilo poslije 3 dana i kak ja vozim po otoku, i svi klubovi kakvi su, jao ovo jao ono, i hoće on doma i spakira se i kao ide on sad doma i ja odem iz hotela na plažu s nekim frendovima a on me zove e, a moš mi reći gdje je luka i na koji trajekt da idem i koliko košta sve i ... Mr. Green ja da ti kažem? neću Laughing Laughing
i ondak se vratio i bio dobar Laughing šalim se. sutradan smo malo promjenili neke stvari i bilo je sve lijepo. dogovor je čudo. Laughing
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim putovanja i izazove,ali zbog moje vrste posla ne mogu ici kad hocu i gde hocu,ali kad god sam imao slobodnog vremena ja sam vodio svoju curu negde,nije bitno gde se ide,vazno je dobro se provesti i osecati prijatno.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zajednička putovanja :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon