www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zajednička putovanja :)
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesho79 je napisao/la sledeće:
nije bitno gde se ide,vazno je dobro se provesti i osecati prijatno.


Okej, znam, ja također volim nekad popit samo pivu u parku sa frajerom, ali postavila sam temu isključivo o putovanjima, napisala sam lijepo sve u prvom postu Wink


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zajednicka putovanja su i potrebna u svakoj vezi, da bi se partner dobro upoznao

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 6:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U planu je malo mora Wink Inace smatram da su zajednocka putovanjabitan deo veze, mada ne najbitniji. Mislim ja ne bi ni pomislila da idem sama na more/skijanje, sta znam gde. Jer zbog cega smo zajedno kada za vreme najlepseg dela godine provodimo razdvojeno... Cemu onda veza... Ne kapiram ljude koji idu sami na letovanje.... Mislim ako ja odem sa drugaricom na 2-3 dana negde je ok, ili on sa ortacima na neku kraci put isto, ali glavni odmori on sa svojima ja sa mojima, cemu onda veza...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*miss jr* je napisao/la sledeće:
ali glavni odmori on sa svojima ja sa mojima, cemu onda veza...


Nije baš čemu onda veza Mr. Green Znam dosta ljudi koji idu na odmore sa društvom odvojeno od momka/cure, pa i ja sam takva, i veza se nastavlja dalje i posle tog odmora Smile A i ovisi od osobe do osobe i naravno povjerenja. Very Happy Very Happy
Meni će ovo bit prvo ljeto da idem bez momka Mr. Green Tak da javite se, haha Mr. Green
Uvijek sam išla i raditi i sa društvom a onda i sa momkom. Ali eto, dođe neko drugo vrijeme Laughing
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zajednicka putovanja su najljepsa.Nije mi vazno ni gdje idemo nit zbog cega.Samo mi je bitno kad je ona koju volim kraj mene.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zajednička putovanja su deo veze..Ja obožavam da putujem sa svojim dragim i putovala bi svaki mesec što se mene tiče Mr. Green
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam većinom po otocima s momcima tadašnjim,i nabolje je tako da se upoznate.. nasamo, privatnost, bliskost. -sta ima bolje od toga.
Trentno se dogovaram s sadasnjim za neki duzi put.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
LadyZi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 15
Mesto: chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam sa mojim hanijem banijem u indinaplisu Smile bilo je predivno i jedva cekam sledece putovanje Smile pa makar u drugi dio grada hhahahhahha
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, isli smo zajedno na more, na nekoliko planinarenja...i bilo je vrlo zanimljivo Cool

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Plavušica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 71
Mesto: Beograd-Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 04, 2008 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada lepsi odmor

_________________
One uvek su u modi, o njima cuces sve,
Viceve najgore, cak i da su sponzoruse,
ti volis plavuse, svi vole plavushe
Jer najbolje su plavushe !
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 04, 2008 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljetos smo bili na moru i bilo je sjajno, naravno! Very Happy
A iskreno se nadam da cemo uspjeti realizovati sve sto je potrebno, te pred Bozic otici 15 dana na mini-turneju (Njemacka-Belgija-Holandija) Mr. Green

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
ivana_ecc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jul 2007
Poruke: 226
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 13, 2008 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nismo nigdje isli na duze, tj vise od jednog dana...jedva cekam sada za novu godinu da podjemo na zlatibor sami nedelju dana.......aaaaaaa.......... Laughing

_________________

The Way I Are...More Than A Woman!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zajednička putovanja :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon