www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko PRIJATELJA imate?
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 10:51 am    Naslov poruke: Koliko PRIJATELJA imate? Na vrh strane Na dno strane


Pitanje je malo obično, malo provokativno...kako za koga...
Možda je najbolje da ne kažem ništa već da mi se razmašete sa svojim stavovima... Wink
Ipak ne mogu ne reći da ja imam jako puno poznanika, poslovnih kolega i kolegica (jer je moja priroda posla bila takva) i inače sa jako puno ljudi komuniciram jer si dam prići i osoba sam koja relativno lako sklapa poznanstva).
Međutim, kada je "gusto" mogu okrenuti samo tri (3) telefonska broja i pozvati se bez najave na samo troja vrata.
Kažem: SAMO - ali ne mislim tako -jer sam svjesna činjenice da u svijetu u kojemu živimo imati tri (3) prijatelja je cijelo bogatstvo i sretna sam radi toga. Wink



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam tacno 6 prijatelja, za koje slobodno mogu da kazem da su mi pravi prijatelji, da ce uvek biti tu da pomognu, upute pravu kritiku, daju misljenje, da budu objektivni. To su njih sestorica, uvek se drzimo zajedno, ovo sve ostalo su nista drugo do, poznanika.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je tema za "ljubav i prijateljstvo", jer govori o prijateljima!
Zato je selim iz psihologije! Wink

_________________


 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2 prijatelja,i josh jedan pride,ali ne siguram 100%.sasvim dovoljno,poznanika ima preko glave,pogotovo kad im zatrebash
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dovoljno...oni su moje bogatstvo..ne malo puta dokazano..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto kaze budidobar, sasvim dovoljno ali ipak sam oprezna i naucena nekim iskustvima od ranije, da ne verujem bas svima 100%, ali sad trenutno, ljudi koji me okruzuju, su vredni mene...ne mogu da tvrdim za buduce

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
sto kaze budidobar, sasvim dovoljno ali ipak sam oprezna i naucena nekim iskustvima od ranije, da ne verujem bas svima 100%, ali sad trenutno, ljudi koji me okruzuju, su vredni mene...ne mogu da tvrdim za buduce


imam ih 7 s kojima se stalno družim i za koje mogu reći da su mi prijatelji. I ja sam strašno oprezna što se toga tiče jer sam se opekla par puta. A poznanika i kolega imam milijun....

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko je to reci. U srednjoj skoli imala sam velik krug ljudi oko sebe, i za mnoge od njiha sam smatrala da mi jesu prijatelji, te da ce to i ostati... No naravno, to se nije desilo. Vecina ih se posve udaljila od mene... Ponekad trazim krivce tomu, no jedini krivac je vjerojatno- odrastanje.

Danas za eventualno cetiri osobe mogu reci da su mi istinski prijatelji... No sve izade na vidjelo jednoga dana... Tek u nevolji saznas tko ti je prijatelj, a tko ne.

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam osoba koja trazi prave prijatelje...ne one koje samo imenom imam a ne vidjas po mesec dana i ne znam nista o njima. Imam jednu drugaricu, ali recimo nismo tako bliske, ali kad se vidimo kazemo jedna drugoj sve sto nam se desava u zivotu, ona je mnogo depresivna i uvek sam tu za nju...A sto se tice koga uvek mogu da zovem za pomoc to ce biti moj decko...jer za sada samo je on tu za mene. Imam i neke ljude sa posla ali svi smo ok, nismo nesto mnogo dobri... Exclamation

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prijatelja imam mnogo ali pravih prijatelja veoma malo (5-6)na koje se mogu osoniti kad mi neko zatreba,al ti pravi prijatelji su mi dovoljni da mi bude lepo jer mi ulepsavaju zivot i ne znam sta bi da ih nemam jer su stvarno super...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam tesko pitanje..........
nekad mislim da nemam nikog ,nekad da imam 50 prijatelja ali sve u svemu mislim da imam takvih 4 vrata!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

5 pravih prijatelja i uvijek su kad ih trebam, a sve ostali... sami su se pokazali
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Koliko PRIJATELJA imate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon