www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biti vegetarijanac ili ne?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 4:59 am    Naslov poruke: Biti vegetarijanac ili ne? Na vrh strane Na dno strane

Za one koji paze šta jedu slede rezultati istraživanja o zdravoj hrani. Istina prija posle teških istraživanja:
1. Japanci jedu veoma malo masnog i dožive u proseku manje srčanih napada nego Amerikanci.
2. Meksikanci jedu dosta masnog i dožive u proseku manje srčanih napada nego Amerikanci.
3. Kinezi piju veoma malo crnog vina i dožive u proseku manje srčanih napada nego Amerikanci.
4. Italijani piju i previše crnog vina i dožive u proseku manje srčanih napada nego Amerikanci.
5. Nemci piju dosta piva i jedu puno kobasica i dožive u proseku manje srčanih napada nego Amerikanci.

Zakljucak:
Jedi i pij šta god voliš. Engleski jezik je ono što izaziva srčani udar!



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Pet Jun 22, 2007 5:55 am; ukupno izmenjena 1 put
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za to ne znam ali jedi sta god hoces ili biraj svejedno je ...........od neceg se mora umrijeti......a zasto da zivim gladan, bolje da umrem sit........

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Engleski jezik je ono što izaziva srčani udar!


Sad mi je jasno zašto imam slabo srce Rolling Eyes Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami koleginice Annabel_Lee, i moja trošna srčka nešto preskače... srećom sada znam šta je uzrok Mr. Green ali ja ću i dalje nastaviti da se drogiram engleskim jezikom, pa kud puklo Very Happy Mr. Green

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko voli nek izvoli, ha ya!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Biti vegetarijanac ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon