www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ena Popov
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e po meni je ono sramota,dokaz da svako moze da peva


_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ok je je, mislim moram da navijam za svoje sugradjanke...haha....ok je ona meni, i po izgledu i glasu
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Re: Ena Popov Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
Kako vam se cini ona kao pevacica sa novom pesmom Naivna
Po meni ona ima talenta



kakvih talenata, samo da mi je znati? Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ena je, jako, slatka... svidja mi se njen izgled... tu nema šta... Ali, kad krene da se "bacaka" tj. igra Shocked dok peva... e, tad ni pesmu ne mogu da odslušam do kraja... Još je mlada, ima dosta toga da nauči... možda i uspe... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa slabo sam je vidjala na tv jer nisam u Srbiji da bih komentarisala pogled kako igra... Mr. Green
A sto se tice,novom albumu Rolling Eyes pa ima gore...
Ima hajde par nekih pesama ali vidi se da je mlada i da ima jos mnogo toga da nauci(neiskusna) a dobro tek je pocela(a i imala srece vec dotle da dodje) pa cemo videti dokle ce da postigne Wink
 
n.v.n.a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Jan 2007
Poruke: 19
Mesto: BELGRADE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nove pesme joj nisu lose,ali sam ipak ocekivala vise!"Naivna" je veliki hit od samog pocetka,a od ovih pesama novih mi se sem "Uci sam da zaspis"(ali ni ona nije ni blizu "Naivne") ne svidja nijedna bas toliko.Nisu to toliko lose pesme,daleko od toga,ali nema tu nekog bas pravog hita,sve su to prosecne pesme...Ocekivala sam vise!Ali kao sto neko rece,Ena je jos mlada,ovo joj je tek prvi album!Ima ona vremena da se "dokazuje"!
Sto se Eninog izgleda tice,devojka izgleda fenomenalno,kao i uvek!!!Garderoba joj je extra,sve je sa ukusom birano i jako joj lepo stoji!A ovo sto joj pricaju da treba da smrsa su totalne nebuloze,devojka je zaista lepa i zgodna.Onaj (po nekima)visak njoj odlicno stoji!!!
Inace bi mnoge starije koleginice mogle da uce od Ene,kako treba jedna javna licnost da se ponasa!!!

ENA NEMOJ DA SMRSAS NI GRAMA,IZGLEDAS FENOMENALNO!!!
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je ona licno bezvezeee

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu joj neke pesme, iskreno.
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ona super izgleda i ima nekih dobrih stvari, još nije na razini ostalih folk zvijezda ali će valjda s vremenom i to doć ako ovako nastavi Wink

_________________
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ona sa pogolema guza, sa pozamasnim zadnjim trapom?? Ona?
Pa nas johhny delija bolje peva od nje, tri puta bolje peva od nje...

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
Ovo je samo za jednu Zloću koja ne zaslužuje da je toliko volim... Embarassed Crying or Very sad

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba...
Topla postelja
I njena oka dva...

Šalji andjele čuvare svoje
Jer duša duše moje.
Brani je od zla...
Bože,kad ne mogu ja...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim neke njene pesme.. Ali ona me užasno nervira Rolling Eyes
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A i ne slišam je. Zapravo, iritira me.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ena Popov Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon