www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije strašno ni kad on ima 22,a ona 17 ili 18,strašno je ako je u pitanju devojka koja je mladja od 16 godina.
Zašto kažem baš 16?
Mnogi bi me opomenuli da podržavam pedofiliju,jer je osoba od 16 maloletna,ali da objasnim.Žene(devojke) svoj polni razvoj završavaju sa 16 godina,a muškarci(momci) sa 18.I zbog toga nije normalno da pre navršenih 16 godina devojka počne da ima seks.E,sad ima i onih koji sa seksom počinju ranije što ipak nije normalno.Pet godina razlike ne mora da bude velika,ali je tih pet godina veća razlika,ako je u pitanju situacija da ON ima 20,a ONA 15,nego 10 godina razlike,ako npr. ON ima 30,a ona 20.
Muškarci ne samo da mnogo kaznije fizički sazrevaju od žena,već i psihički.Tako da ima mnogo onih ''detinjastih'' momaka i muškaraca koji se odlično slažu sa od sebe pet,šest godina mladjim devojkama,odnosno ženama.



_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako bi bila mlađa od mene 5 godina, imala bi 22 godine. znači, nije pedofilija. ne znam, ne bi smetale godine, koliko bi mi zasmetalo, da se pokaže mentalno još 5 mlađa. zavisi sve od djevojke kakva je.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa dosta starijim ne ali do 5-6 god ok.nema govora tu o pedofiliji
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poznajem licno jednu ,uslovno receno,devojku koja ima 13 godina i zabavlja se deckom koji ima 21...i sada to kao nije pedofilija????

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj decko je od mene dosta stariji ali se volimo... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SmashingPumpkin je napisao/la sledeće:
poznajem licno jednu ,uslovno receno,devojku koja ima 13 godina i zabavlja se deckom koji ima 21...i sada to kao nije pedofilija????


To je totalno kretenski,sta taj tip uopste trazi sa tolikom djevojcicom?!
Bolesno Exclamation

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi o kojim se godinama radi...razlika od 5 godina kada devojka (devojcica) ima 15, a decko 20 je prevelika, a kada oboje predju 20 ni 10 godina ne mora biti strasno

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
milan111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 21
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko da mogu u toj vezi biti. Very Happy

_________________
Trazim prijatelje, volim da cetujem i tako. Pozz za sve.
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

što da ne

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
DASKOO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni ne predstavlja problem.Imao sam iskustvo.Pa i one treba da nauce nesto.
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da redovno,ali i sa starijima moja devojka ima 26,u sustini i ne obracam paznju na godine,5-god manje vise i nije toliko bitno

_________________


The world is mine
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene 15 godina mladje je granica. Medjutim neke shto upoznah a imaju iznad 30, nikad nebi snjima i ako se veoma lepe i donekle pametne. Jednostavno smeta neshto nije ni izgled ni glas. Question
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon