www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*Alaska_lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Te devojchice od 13 pa do 16 godina mi je grozno kada su sa nekim toliko starijim.......ali ja sam bila sa dechkom koji je bio stariji od mene 7 godina.....i bilo nam je bash lepo......neko je dobro rekao mushkarci kasnije sazrevaju tako da je to ponekad idealno.......


_________________
Samo opushteno.........
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni razlika medju dvoje koji se iskreno vole nije bitna...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam drugaricu sto ima 13 godina a njen decko 24. I znam da redovno upraznjavaju sex. To je stvarno bolesno sa njihove strane, ipak ona je mladja 11 godina Shocked

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Imam drugaricu sto ima 13 godina a njen decko 24. I znam da redovno upraznjavaju sex. To je stvarno bolesno sa njihove strane, ipak ona je mladja 11 godina Shocked



to jeste ali da je malo starija, swe bi bilo ok... izmedju mene i decka je 13 godina razlike...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
to jeste ali da je malo starija, swe bi bilo ok... izmedju mene i decka je 13 godina razlike...
Masala Shocked
Mnogo sestro 5 godina razlike max sa moje strane toliko...

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pedofilija je kada devojcica ima 13 Shocked zaboga miloga...pa kako to njeni roditelji tolerisu...uzas

kada devojka/zena dodje u odredjene godine razlika prestaje da bude vazna...izmedju mog decka i mene je 11 godina razlike i ne smatram da je to ikakav problem...razlika zimedju nas dvoje i para koji si dao kaop primer je u tome sto ja imam 21, a ne 13 Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
pedofilija je kada devojcica ima 13 Shocked zaboga miloga...pa kako to njeni roditelji tolerisu...uzas

kada devojka/zena dodje u odredjene godine razlika prestaje da bude vazna...izmedju mog decka i mene je 11 godina razlike i ne smatram da je to ikakav problem...razlika zimedju nas dvoje i para koji si dao kaop primer je u tome sto ja imam 21, a ne 13 Wink




mozda roditelji ne znaju...

a inace slazem se sa tobom Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
_Miss_DJ_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 43
Mesto: Ulcinj

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A shta kazhete na to da sam ja *93 god., a moj dechko *85 i extra se slazhemo, wolimo se...?

_________________
Zhiwi swaki dan kao da je poslednji.
Nikad ne reci nikad.
Nishta nije nemogutje.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ako je tebi lepo i meni je Very Happy
ali da si malac,malac si Wink
 
_Miss_DJ_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 43
Mesto: Ulcinj

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eee, widi widi...
Wolish me...
...pa kad je meni lepo i tebi je lepo...
Takwa ljubaw je diwna.
Zhao mi je shto i ja tebi ne mogu retji isto.
Laughing Laughing Laughing

_________________
Zhiwi swaki dan kao da je poslednji.
Nikad ne reci nikad.
Nishta nije nemogutje.
 
sove
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 26
Mesto: Sam sever Srbije

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba imati neke granice ali 5 god i nije neka velika razlika Very Happy

_________________
NE(NORMALAN)
 
_Miss_DJ_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 43
Mesto: Ulcinj

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da, nije ni od 8.

_________________
Zhiwi swaki dan kao da je poslednji.
Nikad ne reci nikad.
Nishta nije nemogutje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon