www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam, mozda nije bas prikladno kada je devojcica ispod 18 godina, ali vec preko toga, hm...pa i ajde da se progleda kroz prste...ako je decko "normalan" naucice svasta od njega


_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ne znam, mozda nije bas prikladno kada je devojcica ispod 18 godina, ali vec preko toga, hm...pa i ajde da se progleda kroz prste...ako je decko "normalan" naucice svasta od njega


Slazem se! Ruzno je kad vidis konja od 27-28 godina i devojku od 16-17. To je vec izivljavanje. A ako devojka ima 18 i preko toga, neka odluci sta je najbolje za nju.

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18 i 28 hm,pa ni to nije tako sjajno. ona tek pocinje da shvata zivot, a on bi da se "skrasi" (to su kao te godine,mada opet,nema pravila) 8)
mislim da ipak roditelji treba tu malo da preuzmu stvar u svoje ruke.

i da se vratim na temu: moje dete- imala bih "svasta nesto" protiv takve veze, narocito ako je "moja devojcica" tek zasla u pubertet 13-14-15 godinica. Treba raditi na tome da do toga ne dodje, a kad se vec takva veza desi, uh, mac sa dve ostrice. od dva zla ja biram manje. (samo, sta je manje zlo- o tome neki drugi put)
8)
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakvi roditelji, mislis da bi ona slusala svoje roditelje? znas i sama, kad ti brane, tad je najsladje Wink

ako bi moja kcerka sutra dosla u tu situaciju, ne bih joj branila, ipak mora sama da upozna zivot....ali mislim da cu biti takva majka da cu ja prva znati za takvu vezu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^nisam ni ja mislila na taj pristup "apsolutno braniti takvu vezu", ne,ne, svesna sam da to ne vodi resenju. podrazumevajuci da se nas odnos zasniva na poverenju (znate da majke i cerke to nekad bas lepo znaju da neguju) verujem da bih se malo posvetila nekom razgovoru sa njom i bar na taj nacin pokusala da je "zastitim". neke stvari mora sama proci,ali da na moje oci srlja u porpast, o tome nema govora.
ah, da i tog "momcica" bih morala malo blize pogledati Wink naravno,sve ono kao u cool fazonu. 8)
auh, sve mi se nesto cini da nisam dovoljno zrela da se upustam u ove diskusije jer ni sama ne znam "gdi udaram" Razz
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa roditeljske tačke gledišta nisam protiv takve veze ako se stvarno vole. Jedino da ne zatrudni prerano pošto ne znam u kojoj godini života se karlica i materica potpuno razviju da bi izdržale trudnoću. Sad

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
malizec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 153

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna se šta je pedofilija, to svakako nije. To što ga pojedini tako zovu to je samo njihova stvar, a većina to kaže iz zezanja. Devojke u tim godinama, 14-17, traže starije zrelije muškarce i to je zato, al sve je to normalno.
Ne bih se ja tu previše protivio za ćerku jer sam uveren da je to samo jedna od prvih veza Wink
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devojke od 14 god?! Shocked to nisu devojke vec devojcice, deca...barem bi tako trebalo biti...to sto traze starije i zrelije je sasvim normalno, ali po meni nije normalno da ih u tim godinama nalaze...sta samo coveku od 25 pa i vise godina fali u glavi kad je izabrao za (dal' privremenu dal' stalnu...u to necu da ulazim) saputnicu dete od 14 godina? Confused verovatno mnogo toga...i da, za mene je to pedofilija i ne, iako ja sama imam dosta starijeg partnera nemam apsolutno nikakvog razumevanja za takve veze ni kao devojka/zena, ni kao buduci pegagog ni kao buduca majka i ne daj ti boze da se moje dete jednoga dana nadje u takvoj situaciji...neko bi tu glavom platio, a to sigurno ne bi bila ona Evil or Very Mad

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad za vikend sam bila u gostima kod zene koja je pricala da su je njeni udali sa 14 godina, za starijeg tipa, sablaznula sam se....i sto je najgore, za sve sto ona jadna nije znala da uradi ( a sta dete zna od 14 godina) njen muz je tukao... Sad

to su tad bila takva vremena Evil or Very Mad


toliko o roditeljima Twisted Evil

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
_Miss_DJ_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 43
Mesto: Ulcinj

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
devojke od 14 god?! Shocked to nisu devojke vec devojcice, deca...barem bi tako trebalo biti...to sto traze starije i zrelije je sasvim normalno, ali po meni nije normalno da ih u tim godinama nalaze...sta samo coveku od 25 pa i vise godina fali u glavi kad je izabrao za (dal' privremenu dal' stalnu...u to necu da ulazim) saputnicu dete od 14 godina? Confused verovatno mnogo toga...i da, za mene je to pedofilija i ne, iako ja sama imam dosta starijeg partnera nemam apsolutno nikakvog razumevanja za takve veze ni kao devojka/zena, ni kao buduci pegagog ni kao buduca majka i ne daj ti boze da se moje dete jednoga dana nadje u takvoj situaciji...neko bi tu glavom platio, a to sigurno ne bi bila ona Evil or Very Mad


Predpostawljam da je owo na neki nachin uputjeno meni, pa shta ako mi dechko ima 22. god.? To nije pedofilija, a i on izgleda mladje, pokushawa u swemu da mi izadje u susret... Wolimo se i razlika od tih 8. god. za nas ne prestawlja nishta!

_________________
Zhiwi swaki dan kao da je poslednji.
Nikad ne reci nikad.
Nishta nije nemogutje.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije upuceno licno temi vec svim takvim primerima generalno

ako je vama dvoma odlicno, nama je svima jos bolje, samo malo opreza nije naodmet


uzivajte Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: hehe Na vrh strane Na dno strane

Enteresantna tema vidji to moze da se shvati kako ko voli neko bi rekao da je to normalno da ima i takvih veza neko ce biti protiv ali ja sam tip koji podrzavam te veze naravno pod uslovom da se cura ne forsira na ono sto ti kazes da se kresne. nego da ostavlja stvari da teku kao sto treba i devojka da postigne svoju zrelost za sex ili da to sama pozeli. Ima puno slucaja gde starii momci naceraju da se mladje cure puno zaljube u njih pa onda ih ucenjuju da imaju odnose sa njima ili ce ih napustiti.
Tako da ako mislis da mozes da cekas curu duze vremena slobodno jer tu ima i jedna malo losa stvar jer je zabranjeno Punoljetni da imaju vezu sa nekom tinejdjerkom bez ovlascenja njenih i tvojih roditelja. Ali za te veze ja se potpuno slazem, ja sam malo suprotan tip ja ne volim mladje cure ali volim starije devojke od sebe i do sada skoro sve cure su mi bile starije. Tako da Ljudi ovo je 21vek i mora to da svatimo ko normalno jer danas sve je normalno.

Ali ono sto kazes da sam ja otac i da to je moje dite onda sigurno bih razmislio jer roditelji stalno misle na decu kako da im pomognu lakse da probijaju kroz zivot, tako da ako je ok tip moze zasto da ne ali ako je neki naporan i koji voli sve da mu se desava na brzinu onda to mi se ne svigja.

Ali kod nas sve je moguce tako da neka rade mladi sta zele niko nikome nema prava da se misa u zivot
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon