www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ovo je nekad bila NJEGOVA soba.... Confused
Pa dobro, ja razumem njega. On ima skoro 30, hvata covek zadnji voz.
A sad da se vratimo na temu.
Ja stvarno ne bih znao sta da radim sa devojcicom od 16-17 godina. O cemu s njom da pricam? O tome kako je nastavnica biologije danas propitivala ili kako je prosao kontrolni iz matematike? Covece, pa njih decaci jos uvek stipkaju za guzu u skoli! Shocked


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Potpuno je različita razlika u godinama od 8 godina kada ona ima 17, a on 25 Rolling Eyes , a o5 drugačija kada ona ima 25, a on 33 Very Happy

Samo mi padne na pamet razgovor u 1. slučaju gde ona njemu prepričava kako je bio težak kontrolni Rolling Eyes Mislim Rolling Eyes

Mada, ima to i svoje lepše strane, klinačka je ljubav najbistrija Wink Barem je bila kad sam ja bila klinka Razz


@jerotije, što me podseti na mene Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju ako je meni lijepo, i ako sam zadovoljna organizacijom svog zivota... drugi se ne trebaju mjesati u to Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mayo niko se ne mesa u tvoj zivot, mi dajemo samo svoje misljenje. Ja sam svoje ponovio vise puta i sad cu ponoviti. Po meni je glupo biti sa osobom koja je dosta mladja od mene.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da znam nije isto ... a-a Zamislite decka od 16 i devojku od 21? Ne ide. Ali po devojkama ne ide ni lik od 25 a zena od 30. E pa jbg onda svi reperi postaju subjektivni a ne objektivni i ne postoji vishe to ... znas on/ona je starija itd... Ako njima ne smeta, meni jos manje Smile
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ako njima ne smeta, meni jos manje


tako je care Wink

Nek svako bira po sebi... Ima nas raznih... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako moze da dohvati kvaku, dobra je... SALA.
Pa nije mnogo ni 10 godina ako je ona presla 20-23, posle njenih 23 nije mnogo ni 15, a posle 30 njene, nije mnogo ni 20-30 godina razlike...

_________________
Zauvek slobodan...
 
ZooRooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je glupost,naravno sve zavisi koliko ko godina ima! Ako je on recimo 17,a ona 15 to vec moze da se komentarise! Ali 5godina razlika nemoze da bude!
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Hmmm... Na vrh strane Na dno strane

Citajuci prethodne postove shvatih da je manje vise sve receno... Licno sam protiv (pre)velike razlike u godinama, posebno u slucajevima kada je neko od dvoje starosti od 12-17 godina, a drugo 5+ godina starije. Pre svega zbog [ne]zrelosti i/ili nemogucnosti razumevanja, pa i zivotnih prioriteta... U 13-oj je Njoj mozda prioritet da je primeti neki Marko iz VIII-2 ili sl., a devojci od 20 da nadje decka koji je nece porediti sa Pamelom Anderson itd. Sve u svemu, ukoliko se dvoje nadju na nekom emotivno-fizickom planu i intelektualno i duhovno se dopunjuju, tome ne bi trebalo stajati na put... Eto, moje skromno misljenje. Idea
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Devojke za 5+ godina mladje od vas - Pedofilija? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon